Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie jest spoko. W ogóle nie jest spoko rozmawiać o grach w kategorii: good enough. Kiedy ten w dupę jebany Microsoft zrozumie w końcu, że gracze mają dość bycia karmionymi gównem jakie zapodają? Nie zapowiada się zbytnio na poprawę w tej materii. GamePass zabił Xboxa.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzis ostatecznie w koncu znalazlem czas anulowac GPU. Przy Zeldzie i tak niv nie odpale. Jak skończę to wrócę do giftow od forumka na SD. Do starfielda zleci jakos. Na jesien kupie i pewnie znowu do wiosny kilka gierek skoncze. Chyba ze Starfield podzieli los redfalla. Wtedy sie pogniewamy na dluzej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio przeszedłem niezły Shadow Warrior 3, ale obiektywnie patrząc w XGP to ląduje sam chłam, śmietnik. Ale to bylo to przewidzenia. 

Zrobił się growy Netflix. Niby jest dużo, jest wszystko ale jak chcesz coś odpalić to wybierasz albo coś starego, albo wyłączasz w pizdu. :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiesz, jakby wpadały starsze gry, ale takie porządne to z przyjemnością opłaciłbym ten abonament - w końcu nie musiałbym szukać używki, trzymać plastiku czy użerać się z januszami na OLX. No, ale kuuurwa, te wrzutki pokroju Coffee Talk czy  Infinite Guitars. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Coś tam cały czas wpada ale nie jest to warte płacenia pełnej ceny. Główna strona passa to faktycznie wygląda jak zakładka Gry w sklepiku Google Play, sam szrot. Skończył mi się okres 3 lat parę miesięcy temu a teraz korzystam z 3 miesięcy za kupno laptopa. Pełnej ceny nie będę płacił, dopiero jak wpadnie Starfield i Forza.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czoperrr napisał:

Coś tam cały czas wpada ale nie jest to warte płacenia pełnej ceny. Główna strona passa to faktycznie wygląda jak zakładka Gry w sklepiku Google Play, sam szrot. Skończył mi się okres 3 lat parę miesięcy temu a teraz korzystam z 3 miesięcy za kupno laptopa. Pełnej ceny nie będę płacił, dopiero jak wpadnie Starfield i Forza.

Został mi jeszcze niecały rok. Ugulnie całe te zaczynam powoli zmieniać siebie jako gracza. Grać mniej a lepiej. Staram olewać osiągnięcia, zaliczanie gier, aby je tylko zaliczyć i granie, bo jest za free w XGP. 

Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Ja dzis ostatecznie w koncu znalazlem czas anulowac GPU. Przy Zeldzie i tak niv nie odpale. Jak skończę to wrócę do giftow od forumka na SD. Do starfielda zleci jakos. Na jesien kupie i pewnie znowu do wiosny kilka gierek skoncze. Chyba ze Starfield podzieli los redfalla. Wtedy sie pogniewamy na dluzej.

Ale po co anulować, co to daje? Można załadowany anulować (w sensie zamrozić) i odpalić w lepszych czasach? Bo tak, to też bym zrobił.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, balon napisał:

Ale po co anulować, co to daje? Można załadowany anulować (w sensie zamrozić) i odpalić w lepszych czasach? Bo tak, to też bym zrobił.

Nie, to tak nie działa że subskrypcje da się zamrozić. A anulowanie daje to że się za Game Passa nie płaci po prostu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...