Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ogqozo napisał:

Dordogne spory hajp, gra na pewno wygląda ładnie. Rune Factory 4 świetna gra. Hyponspace Outlaw kapitalna gra. Amnesia The Bunker to duży tytuł, trudno powiedzieć co zostanie z idei tej serii, ale w miarę ciekawe. 

 

Stacking dziwna sprawa, czy ta gra nie wyszła w 2011 roku mdr. Już zapomniałem o jej istnieniu, a tutaj 4 lata po przejęciu Double Fine sobie "wchodzi do Game Passa". 

 

Jest jakiś problem z licencjami na gry DF, dopiero teraz niektóre z ich starych gier wchodzą do GP i nadal niema wszystkich, np. Headlander czy RAD.

Odnośnik do komentarza

Xbox Game Pass – gry do 15 czerwca

  • Bridge Constructor Portal (Cloud, Console, and PC),
  • Chorus (Cloud, Console, and PC),
  • Maneater (Cloud, Console, and PC),
  • Mortal Shell (Cloud, Console, and PC),
  • Serious Sam 4 (Cloud, Console, and PC),
  • Total War: Three Kingdoms (PC).

 

Polecam ograć Chorus i Mortal Shell. Przy Maneater też bawiłem się świetnie, ale jednak Chorus powinien być priorytetem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś lubi boomer shootery, to migusiem odpalajcie Slayers X. To jest szaleństwo, absolutny miód w kwestii gameplayu. Są suche żarty o gównie, onelinery, oldschoolowy level design, nawet dali polskie napisy (co tam nintendo). Ion Fury do tej pory było moim ulubionym współczesnym boomer shooterem, no ale Slayers X przebiło go. Bardzo czuję tutaj ducha DN3D i Blood. Jay Tholen dowiózł, jestem fanem chłopa, odkąd poznałem Hypnospace.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem dwie godziny w Amnesie i niby jest spoko bo podobna do pierwszej odsłony, a nie do Rebirth ale graficznie to jakiś koszmar i krok w tył względem Rebirth a nawet Soma, którą uważam za najładniejszą i najlepszą grę od tego studia.  Grałem na PC w najwyższych ustawieniach, na konsolach musi być jeszcze gorzej. Poza tym jest lock na maksymalnie 60 FPS, dziwne.

Odnośnik do komentarza

Polecam Planet of Lana. Gra na jakieś 3-4 godzinki. Śliczna grafika i  gameplay pożyczony od Limbo i Inside z dodatkiem kota, który nawet nie irytuje.

Scenerie jak na tak krótką grę, są bardzo różnorodne, a sama rozgrywka raczej nie zdąży was  znudzić. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

MBZ2SrU.png
 

  • Need for Speed Unbound - od 22 czerwca
  • The Bookwalker (Console and PC) – od 22 czerwca (premiera w Xbox Game Pass)
  • Bramble: The Mountain King (Cloud, Console, and PC) – od 27 czerwca,
  • F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch (Cloud, PC, and Xbox Series X|S) – od 27 czerwca
  • Story of Seasons: Friends of Mineral Town (Console and PC) – od 29 czerwca
  • Arcade Paradise (Console and PC) – od 3 lipca
  • Sword and Fairy: Together Forever (Console and PC) – od 5 lipca
Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...