Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś w Amnesia: The Bunker? Ja tak, ale strasznie mi irytuje system sejwów. W poprzedniczkach były checkpointy, a tutaj mamy tylko jeden safe room gdzie możemy zapisać grę więc latamy jak idioci w te i we wte. Bestia też potrafi się dość randomowo respawnować, a szczury są jeszcze bardziej irytujące od niej. Czasami przez 30 minut zapuszczam się w głąb korytarzy, robię fajny progres, ale za chwilę ginę i cyk 30 minut w doopie :) Gdyby nie to, pewnie gierka byłaby do skończenia w dwie godziny, a tak jest nienaturalnie wydłużona przez to powtarzanie.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Zarząd 11 bit studios S.A. (dalej „Spółka”) informuje, że Spółka otrzymała podpisaną umowę z Microsoft Corporation z siedzibą w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone, której przedmiotem jest udostępnienie wybranych gier z portfolio Spółki (dalej „Gry”) w programie Game Pass prowadzonym przez Microsoft Corporation. Zgodnie z umową, prawa do Gier pozostaną przy Spółce.
W ocenie Spółki udostępnienie Gier w programie Game Pass będzie miało istotny, pozytywny wpływ na wyniki finansowe Spółki w kolejnych okresach. Lista Gier objętych umową zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/11-BIT-STUDIOS-S-A-Umowa-dotyczaca-programu-Game-Pass-z-Microsoft-Corporation-8569480.html

 

Twórcy This War of Mine i Frostpunka podpisali umowę z Microsoftem na dostarczanie swoich (przyszłych) gier do Game Passa, akurat dzień po tym jak Jim Ryan zeznał w sądzie że w wszyscy wydawcy nienawidzą Game Passa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmienię na chwilę temat. W Bramble jestem kawałek po wodnym grajku i gdybym kupił za pełną cenę, to bym się wkurzył.

 

Nie jest to ogólnie złe, ale brakuje w tym szlifu. Momentami przejścia pomiędzy scenami są tak siermiężne, że zaburzają trochę odbiór historii. Podnoszenie i oglądanie większości przedmiotów w sumie bez sensu, bo niewiele z tego wynika. Samo zachowanie stworków jakieś takie nie wiem, infantylne? Jeszcze te IMO zupełnie zbędne "sny" czy tam inne zwidy, gdzie w ostatnim takim miałem może minutę gry i kolejny loading :reggie:

 

No i momentami to trochę takie błądzenie, bo o ile na początku gra przechodzi się właściwie sama, o tyle dalej momentami ciężko odgadnąć, gdzie w ogóle leźć. Wiadomo, że jak się padnie, to kilka sekund i respawn, ale jakoś tak no nie leży mi to.

 

Odpaliłem w chmurce Bożej, pogram trochę dziś wieczorem i pewnie nigdy nie wrócę. Jestem chyba w mniejszości, bo ludziom się raczej podoba, no ale cóż. Gusta (:

jakies-to-wszystko-takie-nie-wiem-kot_2022-08-29_20-09-22.jpg

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

34 minuty temu, ASX napisał:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/11-BIT-STUDIOS-S-A-Umowa-dotyczaca-programu-Game-Pass-z-Microsoft-Corporation-8569480.html

 

Twórcy This War of Mine i Frostpunka podpisali umowę z Microsoftem na dostarczanie swoich (przyszłych) gier do Game Passa, akurat dzień po tym jak Jim Ryan zeznał w sądzie że w wszyscy wydawcy nienawidzą Game Passa.

 

Jak tak nienawidzą GP to skąd te prawie 500 gier w usłudze ;)

 

Najpierw umowa z PCF, teraz z 11 Bit. Czyżby The Invincible i Frostpunk 2 w GP?

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SnoD napisał:

Najpierw umowa z PCF, teraz z 11 Bit. Czyżby The Invincible i Frostpunk 2 w GP?

i w sumie dowiedzieliśmy się o tych umowach z PCF i 11bit tylko dlatego że obie spółki są notowane na giełdzie i musiały poinformować akcjonariuszy o umowie podpisanej z Microsoftem, ciekawe ile jeszcze jest takich umów o których nie wiemy. 

 

Na Invincible w Game Passie w dzień premiery bym się nie obraził bo pisałem już w dedykowanym temacie, gra ma świetny artstyle i wygląda bardzo intrygująco. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.06.2023 o 21:45, SnoD napisał:

Jak tak nienawidzą GP to skąd te prawie 500 gier w usłudze ;)

Nie liczy się siła argumentów, ale argument siły.

 

W życiu to dość oczywiste, że mięśniak łatwo przekona kujona, że 2+2=5 (w tym ciemnota wygra 2+2=ile się chce w wyborach). W sądzie / urzędach to mocno absurdalne, że monopolista Sony chwalący się praktykami monopolistycznymi jak ex-y w sądzie zabrania tego dużo mniejszej konkurencji (bodajże 4x mniejszy udział w rynku). Tu oczywiście Sony walczy o wyższe ceny i chce zablokować niższe (tak jak kiedyś gry używane). Zaś dane z psnprofiles i trueachievents pokazują jak fatalnie sprzedają się mniej znane produkcje na Playstation, na Xbox z 15 razy więcej graczy (mimo 4x mniej popularnej konsoli), oczywiście płacą oni znacznie mniej jednostkowo, ale mnożąc to przez 60 robi się pokaźna kwota (a Game Pass nie jest za darmo, 10 dni grania to 1/3 ceny GPU, a wiele osób gra zbyt mało więc jeszcze dużo drożej). PS. przypomnę, że Netflix istnieje sporo czasu, a kiedyś wypożyczalnie kaset itp, to dopiero strata Sony, że ktoś obejrzy film za 1/20 ceny zamiast nie obejrzeć wcale.

Odnośnik do komentarza
On 6/28/2023 at 9:17 PM, ProstyHeker said:

Zmienię na chwilę temat. W Bramble jestem kawałek po wodnym grajku i gdybym kupił za pełną cenę, to bym się wkurzył.

 

Nie jest to ogólnie złe, ale brakuje w tym szlifu. Momentami przejścia pomiędzy scenami są tak siermiężne, że zaburzają trochę odbiór historii. Podnoszenie i oglądanie większości przedmiotów w sumie bez sensu, bo niewiele z tego wynika. Samo zachowanie stworków jakieś takie nie wiem, infantylne? Jeszcze te IMO zupełnie zbędne "sny" czy tam inne zwidy, gdzie w ostatnim takim miałem może minutę gry i kolejny loading :reggie:

 

No i momentami to trochę takie błądzenie, bo o ile na początku gra przechodzi się właściwie sama, o tyle dalej momentami ciężko odgadnąć, gdzie w ogóle leźć. Wiadomo, że jak się padnie, to kilka sekund i respawn, ale jakoś tak no nie leży mi to.

 

Odpaliłem w chmurce Bożej, pogram trochę dziś wieczorem i pewnie nigdy nie wrócę. Jestem chyba w mniejszości, bo ludziom się raczej podoba, no ale cóż. Gusta (:

jakies-to-wszystko-takie-nie-wiem-kot_2022-08-29_20-09-22.jpg

Przecież ta gra jest do bólu liniowa i nie da się tam zaciąć. Podobało mi się bardzo, skończyłem w 3 nocne posiedzenia. Na słuchawkach robi robotę i polecam mocno.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2023 o 21:27, ASX napisał:

Jakby jakimś cudem komuś umknęło

Microsoft podniósł ceny Game Passa z 40 na 43 zł i Ultimate z 55 na 63 zł miesięcznie. Podwyżka będzie obowiązywać dla nowych subskrybentów od 6 lipca, a dla już aktywnych od 13 sierpnia

 

 

 

ktoś tyle płaci? :laugh:

 

ja chyba tylko raz pełną cenę zapłaciłem jak zapomniałem odwołać auto renew

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...