Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tagowanie przeciwnikow podczas skanowania tez jest takie niekonsekwentne u was? Raz zaznaczę max czterech, raz pięciu, innym razem nie mogę typa w ogole oznaczyc, a czasem w ogóle ten żółty marker nad głową wyświetla się niekompletny (np. pół znaczka). Wtf, nie znalazłem korelacji między ilością tagowań a np. optyką czy jakims atrybutem.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Daddy napisał:

Dwa razy miał buga że musiałem odpalić od nowa grę, raz zglitchował mi się efekt uszkodzonego wizjera że cały czas ekran był podobny jak w braindance a za drugim razem przestało działać skanowanie pod LB :wub:

Miałem bardzo podobnie tylko z charakterystycznym migotaniem ekranu i efektem dźwiękowym, który towarzyszy pojawianiu się Johnego. Za pierwszym razem myślałem, że chip w głowie po prostu nawala i że to celowy zabieg fabularny, więc konsekwentnie przez ponad godzinę pchałem do przodu main quest'a :facepalm:

 

Poza tym bardzo często buguje mi się kursor przy przeglądaniu napotkanych w grze komputerów. Kursor po prostu mi znika z ekranu i nie mogę przełączać się pomiędzy dostępnymi opcjami, czy też się z tym spotykacie? Jest jakiś sposób na przywrócenia kursora bez restartu gry?

Odnośnik do komentarza

Fakt trzeba przyznać ze nadal w obecnym stanie gra jest zabugowana, znacznie mniej niż na premierę gdzie przeszedłem tylko fabule na szybko. Ale teraz po 1.5 patchu zacząłem ponownie i klimat jest mega to mnie wciaga, muzyka i ogólnie kreacja postaci, miasto są mega. Aż kupiłem książkę i oficjalny poradnik tam to jest sztos same wykonanie tych książek smile.gif

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2022 o 23:59, Daddy napisał:

Dwa razy miał buga że musiałem odpalić od nowa grę, raz zglitchował mi się efekt uszkodzonego wizjera że cały czas ekran był podobny jak w braindance a za drugim razem przestało działać skanowanie pod LB :wub:

 

Ale fabuła, klimat i design świata to :obama::obama::obama:

 

Chodzi o to, ze przy skanowaniu wroga masz zasrany ekran zerojedynkami? Od wczoraj tez mi się tak dzieje co kilkanascie hakowań i nie wiem czy bug czy celowy glitch cyberdecka.

14 godzin temu, Michał102 napisał:

To zbieranie przedmiotów to jest jakaś masakra. Czasem kilkanaście sekund trzeba jeździć po ekranie by pojawiła się opcja podniesienia przedmiotu. 

 

O dziwo juz w tej wersji ani razu nie miałem problemu z podnoszeniem loota. Rok temu to co chwila walczylem by podnieść spod schodów, z zakleszczonego ciała itp.

Odnośnik do komentarza

U mnie nie próbuje się zainstalowac tylko jest w gotowości tj "kopiowanie 0%" i samo nie zaczyna instalki. Ale kafelek ps4 ciągle wraca po usunieciu i tak to po prostu działa. Oczywiście lepiej byloby aby wracał dopiero gdy włożymy ponownie płytę albo zmienimy wersję, no ale może kiedyś usprawnią.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Oczywiście lepiej byloby aby wracał dopiero gdy włożymy ponownie płytę albo zmienimy wersję, no ale może kiedyś usprawnią.

No bo tak to normalnie działa. U mnie jak wsadzę płytkę PS4 (GoT albo Kojima) to pojawia się kafelek PS4, ale nic się nie instaluje. Po wyjęciu płyty kafelek znika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...