Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie prolog jest zbyt przytłaczający, bardziej można połapać się w tym wszystkim po prologu, mam 15 godzin nabite a i tak do tej pory nie wiem jak odeprźec atak hakerski na moja głowę który doprowadza do przegrzania xD.

Cala gra jest strasznie nieczytelna, nawalone tych znajdziek a przychodzi co do czego trudno się połapać co jest istotne, co do śmieci, nikt nie raczy Ci wytłumaczyć Twojego inwentarza, co można z nim robić itd.

no gra ma mnóstwo minusów.

Najwiekszym plusem jest jednak klimat, człowiek wpada, pisze negatywne emocje na ta grę, po czym siada wieczorem do sesji na chwilkę, i już 2 w nocy a o 7 trzeba wstawać, coś niebywałego.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, bluber napisał:

W sensie co? Przecież masz napisane w artykule od Schreiera, że dostaną bonusy, które nie korelują z metascore - w sumie to by była największa żenada jaką mogliby odjebać, ludzie pracowali po 12-16h w dziennie żeby dowieźć tę grę i teraz mieli by nie dostać bonusa? Ja pierdole, żenada xD 

Zenada w pierwszej kolejnosci to jest uwarunkowanie bonusow od jakiejs stulejarskiej strony z recenzjami, na ktora dostaja sie rowniez teksty pokroju takich osob jak ta typiara z Gamespotu. Tak jakby po prostu za robote, w jakby nie patrzec ciezkich warunkach, nie mogl byc ten bonus nalezny jak psu buda. Zdaje sobie sprawe, ze to ma byc forma motywacji ale nie wierze, ze w tej wyrobniczej firmie wszyscy tylko mysla o naje.bce w piwkowy piatek z ziomkami z warszafki i zakladam, ze ekipa sie starala. A ze zabraklo umiejetnosci no to wina raczej zarzadzajacych a nie tych biednych juniorow.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że ten hakerski atak na łeb, co doprowadza do przegrzania Ci łba, jest jakiś na pewno skill-immune, co wyjebie w dupę bez mydła tych wszystkich netrunnerów, bo też nie ukrywam, że to wkurwiające bywało momentami, a trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że gram na najtrudniejszym poziomie (ten ostatni) XD

 

A najlepsze jest to, że nasz partner to jebany istny madafaka robokop, co go żadne kule nie imają i go nie zajebią, bo nie i już, a my mamy się uważać, bo jeszcze dostaniesz dildem w ryj.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, suteq napisał:

Podobno i to jest. :kaz: 

Kręgli nie ma, bo to polska fuszerka a nie potężna Yakuza, gdzie geniusze kodu z SEGI za friko dorzucili port arcade VF5 final showdown i innych sztosów jako minigierkie nie związaną z niczym.

 

Ale za to mój husbando Goro czasem pisze gdzie zjeść dobre sushi xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Faka napisał:

Podejrzewam, że ten hakerski atak na łeb, co doprowadza do przegrzania Ci łba, jest jakiś na pewno skill-immune, co wyjebie w dupę bez mydła tych wszystkich netrunnerów, bo też nie ukrywam, że to wkurwiające bywało momentami, a trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że gram na najtrudniejszym poziomie (ten ostatni) XD

 

A najlepsze jest to, że nasz partner to jebany istny madafaka robokop, co go żadne kule nie imają i go nie zajebią, bo nie i już, a my mamy się uważać, bo jeszcze dostaniesz dildem w ryj.

Nasz partner to idota który pod każdy strzał podchodzi i blokuje spust bo nie można wtedy strzelać.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym akcie gracz dostaje szybkiego plaskacza w twarz na zachętę. I bardzo ku.rwa dobrze to Redom wyszło bo dalsza historia to już miód i orzeszki. Sam po pierwszym akcie na chwile odstawiłem wątek główny i skupiłem sie na pobocznych gdzie questy od pana fantomasa z taxi powodowały nieustannego banana na twarzy :) po wczorajszym patchu na pc gra chodzi jeszcze lepiej i mniej urywa klatek wiec na takim 2080super i ryśku 3600 mozna spokojnie uciagnac 1440p z dlss i rt na medium :) można sobie tylko życzyć żeby ogarniali wersje konsolowe w takim samym tempie jak pycy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdjęcie

 

Mam pierwsze bugi:

 Misty rokładała mi Tarota niewidzialnymi kartami

Nie moge odebrać wszczepu w ramach nagrody bo tej nagrody zwyczajnie nie ma u fixera

włączył mi sie skaner na stałe, restart gry pomógł

z każdym wyłączeniem gry resetują mi sie ustawienia językowe

 

jak na 20h gry jest nieźle.

 

 

Jebany Interstellar <3

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

 

Była o tym mowa w misji treningowej przez tą czarną dziewczynę.

 

Jak coś gry nie robili 7 lat, wtedy kupili prawa do marki.

Daj spokój ludzie nie potrafią już nawet przejść normalnie tutoriala w grze, to czego Ty wymagasz, że będą słuchać NPca jak coś gada i tłumaczy mechaniki (swoją drogą bardzo fajna mechanika z tym netrunnerem, ale nie Redzi źle zrobili) xD. Można się czepiać wersji na konsole, bugów, ale gameplay jest bardzo dobry, a jak ktoś grał 5 minut to gówno wie o grze.

 

 

----

 

Gra po prologu nabiera rozpędu, 8h za mną i jest coraz lepiej, pacing głownego wątku jest znakomity a po prologu świat otwiera się mocno na sidequesty

Bugów jest mniej niż w moim ulubionym RPG Fallout New Vegas po wszystkich uaktualnieniach,  do przeżycia (gram na PC). 

 

ALE jak komuś to przeszkadza, to serio poczekajcie na wersje GOTY, bo trzeba sobie powiedzieć jasno, to nie jest poziom wersji 1.0 Wiedźmina 3 i nie jest to taki poziom doszlifowania, do jakiego Redzi nas przyzwyczaili (nawet po czterech łatkach od wersji 1.0, aktualnie siedzimy na PC na wersji 1.04-hotfix). To jest gra usługa i będzie rozwijana długie miesiące i niestety tak już zostanie, miejmy nadzieję, że drugi raz już Redzi się bardziej postarają i wymierzą lepiej siły na zamiary, jeżeli chodzi o optymalizacje, łatanie bugów, dział QA, może dłuższe alfa/beta-testy i wybór platform na jakie swoje gry chcą wydać, a mniej skupią się na marketingu, bo mam wrażenie, że więcej poszło na autobusy niż szlifowanie produkcji ... 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sydney napisał:

Johnny co chwile na wstawkach gubi fajki które zawieszają się w czasoprzestrzeni. Generalnie ludzie od detekcji i kolizji obiektów troche na l4 siedzieli bo to chyba najbardziej rzuca sie w oczy w aktualnym buildzie

Uważaj, bo zaraz ktoś Ci powie, że nie znasz się na tworzeniu oprogramowania xD

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Na metacritic w tym roku gorzej ocenione przez graczy już tylko rok roczne sportowe tasiemce od EA. 

 

Żenada. Tak sobie siedzę i wyobrażam jaka to miała być pompa ta premiera. Fajerwerki, szampany, prostytutki, impreza cały tydzień.

 

N I E     M A    C H U J A

 

Od poniedziałku łańcuchy na nogi i 24/7 będą klepać łatki. 

 

Mnie cieszy, że powoli mit CDPR jako zajebistego  dewelopera zaczyna upadać. Udało im się z Wiedźminem, ale widać chyba zjedli własny ogon, bo to co odpier.doli.li na bazowych konsolach to najgorsza liga. 

Dokładnie, potknęli się, deweloperki za 3 grosze, polaczki jebane, dobra nasza. Mit upadł. Tylko Sony umie robić gry. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Daj spokój ludzie nie potrafią już nawet przejść normalnie tutoriala w grze, to czego Ty wymagasz, że będą słuchać NPca jak coś gada i tłumaczy mechaniki (swoją drogą bardzo fajna mechanika z tym netrunnerem, ale nie Redzi źle zrobili) xD.


spoko stary ale w tym natłoku informacji po prostu nie da się ogarnąć wszystkiego od razu, lepiej byłoby jakby kazda mechanika miała swoje wprowadzenie w konkretnym miejscu a nie jesteś rzucany na głęboką wode i mam pamiętać co mnie hakuje, typ za ściana, typ w pomieszczeniu, przez kamerę i jednocześnie strzelać, zarządzać ekwipunkiem.

 

ten tutorial trwał 10min

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, XM. napisał:

Misje poboczne to kiedyś przestają być gownem? Bo na razie to zabij/zneutralizuj jak w jakimś ubiszrocie przy czym AC Valhalla zjada na razie misjami pobocznymi te grę.

 

 

Uuuuu, ja jeszcze żadnej nie robiłem, to nawet się nie zabieram. A szkoda liczyłem na poziom Wieśka z misjami pobocznymi.  Za to wątek główny sztos:banderas:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał:

 

 

Uuuuu, ja jeszcze żadnej nie robiłem, to nawet się nie zabieram. A szkoda liczyłem na poziom Wieśka z misjami pobocznymi.  Za to wątek główny sztos:banderas:

 

Te związane z wyeliminowaniem kogoś rzeczywiście nie są jakieś specjalnie angażujące i bardziej traktowałbym je jako zwykle zlecenia z Wiedźmina 3. 

 

Jest też sporo świetnych questów pobocznych (np. jedna związana z AI taksówki), w tym takich które łączą się z wątkiem głównym. Nie olewaj ich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...