Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Josh napisał:

Gierka (wersja PS4) póki co grzecznie sobie leży w zafoliowanym pudełeczku. Może w styczniu odpalę jak ją trochę naprawią, bo na razie się boję. 

Wykop dół na 2 metry, włóż tam giereczke, zalej betonem. Za 150 lat odkop, odfoliuj i włóż  płytkę do PS 24. 

p.s tylko nie zapomnij zassać pacza

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Pupcio napisał:

Bez kitu, teraz to wina konsol A nie developera którego gry to techniczne dauny xD 

Procesory PS4 i Xbox One w momencie premiery już były archaiczne, wręcz nie było tu żadnego postępu od PS3 czy X360.. To dlatego w ostatniej generacji cała para poszła w grafikę, ale fizyka, ilości NPC, sztuczna inteligencja leżały przez całą generację. Open worldy były, ale niezwykle puste.

 

CDPR zrobił sobie straszną krzywdę wydając jednocześnie wersję na PC. Powinni iść modelem Rockstara, nie byłoby porównania do high-endowej wersji i liczba gówna wylewanego przez gimbazę znacznie by się zmniejszyła. Wydali by jednocześnie wersję na PC z wersją na XSX, PS5 i sytuacja wyglądałby zupełnie inaczej.

 

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z obietnicą screeny z XSX z HDR (łapane na share, nie w fotomode). Oczywiście nie jest to poziom mocnych PC, ale napewno nie takie gó.wno jak tu niektóre screeny widziałem. Poza tym kompresja robi swoje no i oczywiście nic nie odda tego jak ta gra wygląda na żywo na TV, bo zdjęcia w ogóle nie oddają HDRu.

 

 

6d691eeb-8910-4b89-82cb-6db841605829[1]_optimized.png

cb066b3b-2ee3-4d41-aebf-2ef213ec3ecb[1]_optimized.png

9b26c57d-2b2d-4d8a-84db-43ac71b7b4c7[1]_optimized.png

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, schabek napisał:

Co to jest za gowno pierdolone to ja nawet nie. Powoli zaczyna brakowac mi cierpliwosci. Dzisiaj trzy razy mi sie gra wypierdolila na ps5. 3 RAZY. Doliczajac wczorajszy to wywalilo mnie 4 razy przez moze 6h grania. Pozostalych bledow, bugow, tekstur, wrogow wpadajacych w sciany przez co trzeba restartowac checkpoint nie jestem w stanie zliczyc ale juz nawet na mnie nie robia wrazenia. Lece tylko z glownym watkiem i skoro on jest taki niedojebany technicznie to ciekawe czy w ogole da sie ukonczyc wszystkie poboczne na ta chwile i zwiedzic wszystkie miejsca na mapce. Im dalej w las tym gorzej. Juz nawet klatki zaczynaja spadac a podobno betonowe 60 to jedyne czego moglismy byc pewni :reggie:

 

Tam sie komus sufit na leb spierdolil. Juz nawet nie w momencie wydawania tej gry w tak oplakanym stanie tylko od samego poczatku prac. Juz po paru pierwszych pomyslach powinni sie skapnac ze to jebnie ale pewnie zrozumieli to po roku czy dwoch i szkoda bylo kasowac rzeczy nad ktorymi chwile dlubali wiec w mysl zasady 'chuj, zaplacone' puscili w swiat. Ambicje z kosmosu, jakby chcieli stworzyc swiat jakosci Rockstara, milion wyborow jak w jakims heavy rain a wszystko dopieszczone jak w gierkach Naughty Dog. Szkoda ze zapomnieli ze sa kasztaniarzami z polski i w ich flagowej gierce na premiere chlop na koniu latal. Zamiast podejsc skromniej, w paru momentach sprytnie oszukac to nie kurwa. Nasrali miliard bzdur, czasami totalnego gowna jak w simsach. Moze udaloby sie to doprowadzic do stanu uzywalnosci gdyby nie spedzili x czasu na wrzucaniu do gry przegladania sie w lustrze, zbierania kazdego smiecia, setek znacznikow na mapce albo splukiwania wody w kiblu XD Kurwa czy jest tutaj ktos kto potrzebuje tego? Dla kogo to bylo robione? Nie dosc ze wrzucone na sile to jeszcze chujowo dziala. Widzieliscie jak wygladaja butelki i trunki w nich? Zamiast podczas dialogow siedziec na pizdzie to nie. Cd projekt MUSI udawac zycie i rozmowe zaczniemy sobie od nalania drineczka ktory wyglada jak z jebanego ps2. Tak samo w jednej misji spotkanie w knajpie. Czy wystarczy siedziec, gadac i przejsc do roboty? Nie cd projekt wrzuci goscia jedzacego lewitujacego burgera a kelnerka CZTERY RAZY w ciagu minuty bedzie podchodzila i odchodzila do stolika. Ciagle wrzucenie czegos zeby bylo wiecej i fajniej nawet jak jest chujowo. Ale splukiwanie wody w kiblu to jest i tak nr 1. Chyba ze cdp znowu krok przed wszystkimi i tak to bedzie wygladalo w 2077 roku. Jezeli w takim razie jakims cudem dozyje tych czasow to bede sral do wiadra.

 

Oni sami sie wpierdolili pod rozpedzony pociag towarowy z 50 wagonami. Ilosc czasu zmarnowanego na jakies bzdury jakby chcieli sie popisac przed kolezanka z klasy jest porazajaca. Nawet te 3 sciezki na chuj. Trzeba bylo zrobic jednego bohatera i tyle a nie edytory gowna, a szkoda kurwa strzepic ryja. Glowna os i tak jest taka sama wbrew fanatykom i ich MOZESZ PRZEJSC 3 ROZNE GRY. Kto chce swojego V to niech spierdala do simsow, pare innych misji czy dialogow, roznice sa glownie w tym ze kutango wystaje nam z nomadowskich spodenek albo korpo gajera. 

 

To drzewko umiejetnosci xD Brzydkie, nieczytelne, bezsensowne. Rozwoj postaci xD Oni sami juz sie okrakiem wycofuja i nie wiedza czy to jeszcze rpg czy juz po prostu akcyjniak. Rozwoj postaci na tym etapie niedopracowania gry o dupe rozbic, mozna byc swietnym hakerem i zhakowac wszystko, chuja w majtkach postawic ale wrogowie jak im sie zachce i tak otworza ogien. Ale jak tobie sie zachce to mozesz wymiane ominac i czmychnac szybko do drzwi czy windy. Ja juz sie nawet w zdane hakowanie i skradanie nie bawie. Nie dosc ze nudne to po co sie oszukiwac ze cos dziala skoro tak nie jest.

 

A pececiarze proszeni sa zignorowac post. Super ze wam dziala i bawcie sie dobrze ale redzi zapowiedzieli ta gre rowniez na konsole w czasach gdzie polowa z was uzywala komputera do gadugadu i ich obowiazkiem bylo ta gre na te nawet bazowe konsole dowiezc w normalnym stanie. Nie ma tutaj zadnego wytlumaczenia. Mogli wydac tylko na pcty, albo zrobic dwie premiery i na konsole za pol roku. A jak nie to niech teraz siedza po 20h na dobe i naprawiaja. Nikogo to nie obchodzi ze akcje, inwestorzy, black friday juz byl. Jak sie zobowiazali to do roboty.

 

No podsumowujac 3,5/10 to sprawiedliwa ocena i niech wypuszczaja patcha bo chce dokonczyc watek glowny i zapomniec. Zycze im lisca na otrzezwienie i powrotu na start, niech zajma sie tym co potrafia a nie udaja bogow gamingu. Jedyna osoba od nich ktora powinna teraz delektowac sie drinkiem nad basenem to ci od muzyki i moze scenariusza. 

Ten post powinien być przypięty 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, tjery napisał:

Zgodnie z obietnicą screeny z XSX z HDR (łapane na share, nie w fotomode). Oczywiście nie jest to poziom mocnych PC, ale napewno nie takie gó.wno jak tu niektóre screeny widziałem. Poza tym kompresja robi swoje no i oczywiście nic nie odda tego jak ta gra wygląda na żywo na TV, bo zdjęcia w ogóle nie oddają HDRu.

 

 

6d691eeb-8910-4b89-82cb-6db841605829[1]_optimized.png

cb066b3b-2ee3-4d41-aebf-2ef213ec3ecb[1]_optimized.png

9b26c57d-2b2d-4d8a-84db-43ac71b7b4c7[1]_optimized.png

Gdzie jest czerń?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lpcl napisał:

A i jak ktoś napisał o rewelacyjnej grafice na base konsolach w wiedźminie 3 to parsknąłem ze śmiechu, bo chyba graliśmy w 2 różne wersje i nawet nie będę wspominał jaki tam downgrade był. 


Ja tam dla W3 kupiłem PS4, stałem pod MM na nocnej premierze i byłem zachwycony grą jeszcze przed day one patchem - jasne, że w porównaniu do PC nie było rewelacji, ale i tak Wiesiek robił ogromne wrażenie pięknem przedstawionego świata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Wredny napisał:


Ja tam dla W3 kupiłem PS4, stałem pod MM na nocnej premierze i byłem zachwycony grą jeszcze przed day one patchem - jasne, że w porównaniu do PC nie było rewelacji, ale i tak Wiesiek robił ogromne wrażenie pięknem przedstawionego świata.

 

Ale chłop pisze o downgradzie wobec tego co pokazywali na trailerach a co dostaliśmy. 

 

maxresdefault.jpg

 

2789900-8415714795-25045.gif

 

Ten poziom detali na trailerach rozpierdalał

 

admvLGj.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, tjery napisał:

Poza tym na XSX w życiu ta scena nie wygląda tak jak u tego gościa po prawej, ludzie widzę w ogóle nie zdają sobie sprawy jak w grze, a w szczególnie takiej jak CP2077 dużo zależy od TV i ustawień, przecież jeżeli to jest rzeczywiście screen z XSX to on chyba gra na Rubinie bez kontrastu, u mnie gra ogólnie na XSX wygląda mega, no ale ja wiem do czego służą suwaczki w TV i ustawienia HDR w grze (plus mam TV 1400 nit jasności). Ale naprawdę widzę, i to nawet w tym temacie, że nie każdy sobie zdaje sprawę, że można z pięknej gry ze świetnym oddaniem kolorów, oświetleniem, głębią i kontrastem zmieniając w TV kilkoma kliknięciami jasność, kontrast i podświetlenie zrobić szaro bury chłam bez ostrości ((często tu widzę określenie mleko, nie mówię o konsolach z poprzedniej generacji, ale jeżeli komuś ta gra wygląda słabo na XSX to albo nie potrafi ustawić obrazu na TV (bądź też wierzy w to mityczne idealne ustawienie, które pasuje do każdej gry - bullshit) albo musi zmienić TV na taki, którym ma porządny HDR i czernie)). Porobię później parę screenów to wstawię, chociaż i tak te screeny z XSX nie pokazują zupełnie tego co jest na TV, bo na screenach nie widać podświetlenia i strasznie tracą na kontraście i ogólnym oświetleniu sceny).

Co ty typie za glupoty pier.dolisz, od kiedy gra wymaga ponownej kalibracji telewizora? To jakiś nowy polski patent na upiększenie rzeczywistości? Gram na xsx mam oleda z tego roku i nie ma opcji żeby ta gra dobrze wyglądała choćbyś przymrużył oczy i wypił ćwiartkę wódki. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, elvis004 napisał:

Nie będzie premii na Święta

 

W sensie co? Przecież masz napisane w artykule od Schreiera, że dostaną bonusy, które nie korelują z metascore - w sumie to by była największa żenada jaką mogliby odjebać, ludzie pracowali po 12-16h w dziennie żeby dowieźć tę grę i teraz mieli by nie dostać bonusa? Ja pierdole, żenada xD 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na metacritic w tym roku gorzej ocenione przez graczy już tylko rok roczne sportowe tasiemce od EA. 

 

Żenada. Tak sobie siedzę i wyobrażam jaka to miała być pompa ta premiera. Fajerwerki, szampany, prostytutki, impreza cały tydzień.

 

N I E     M A    C H U J A

 

Od poniedziałku łańcuchy na nogi i 24/7 będą klepać łatki. 

 

Mnie cieszy, że powoli mit CDPR jako zajebistego  dewelopera zaczyna upadać. Udało im się z Wiedźminem, ale widać chyba zjedli własny ogon, bo to co odpier.doli.li na bazowych konsolach to najgorsza liga. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...