Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, schabek napisał:

Co to jest za gowno pierdolone to ja nawet nie. Powoli zaczyna brakowac mi cierpliwosci. Dzisiaj trzy razy mi sie gra wypierdolila na ps5. 3 RAZY. Doliczajac wczorajszy to wywalilo mnie 4 razy przez moze 6h grania. Pozostalych bledow, bugow, tekstur, wrogow wpadajacych w sciany przez co trzeba restartowac checkpoint nie jestem w stanie zliczyc ale juz nawet na mnie nie robia wrazenia. Lece tylko z glownym watkiem i skoro on jest taki niedojebany technicznie to ciekawe czy w ogole da sie ukonczyc wszystkie poboczne na ta chwile i zwiedzic wszystkie miejsca na mapce. Im dalej w las tym gorzej. Juz nawet klatki zaczynaja spadac a podobno betonowe 60 to jedyne czego moglismy byc pewni :reggie:

 

Tam sie komus sufit na leb spierdolil. Juz nawet nie w momencie wydawania tej gry w tak oplakanym stanie tylko od samego poczatku prac. Juz po paru pierwszych pomyslach powinni sie skapnac ze to jebnie ale pewnie zrozumieli to po roku czy dwoch i szkoda bylo kasowac rzeczy nad ktorymi chwile dlubali wiec w mysl zasady 'chuj, zaplacone' puscili w swiat. Ambicje z kosmosu, jakby chcieli stworzyc swiat jakosci Rockstara, milion wyborow jak w jakims heavy rain a wszystko dopieszczone jak w gierkach Naughty Dog. Szkoda ze zapomnieli ze sa kasztaniarzami z polski i w ich flagowej gierce na premiere chlop na koniu latal. Zamiast podejsc skromniej, w paru momentach sprytnie oszukac to nie kurwa. Nasrali miliard bzdur, czasami totalnego gowna jak w simsach. Moze udaloby sie to doprowadzic do stanu uzywalnosci gdyby nie spedzili x czasu na wrzucaniu do gry przegladania sie w lustrze, zbierania kazdego smiecia, setek znacznikow na mapce albo splukiwania wody w kiblu XD Kurwa czy jest tutaj ktos kto potrzebuje tego? Dla kogo to bylo robione? Nie dosc ze wrzucone na sile to jeszcze chujowo dziala. Widzieliscie jak wygladaja butelki i trunki w nich? Zamiast podczas dialogow siedziec na pizdzie to nie. Cd projekt MUSI udawac zycie i rozmowe zaczniemy sobie od nalania drineczka ktory wyglada jak z jebanego ps2. Tak samo w jednej misji spotkanie w knajpie. Czy wystarczy siedziec, gadac i przejsc do roboty? Nie cd projekt wrzuci goscia jedzacego lewitujacego burgera a kelnerka CZTERY RAZY w ciagu minuty bedzie podchodzila i odchodzila do stolika. Ciagle wrzucenie czegos zeby bylo wiecej i fajniej nawet jak jest chujowo. Ale splukiwanie wody w kiblu to jest i tak nr 1. Chyba ze cdp znowu krok przed wszystkimi i tak to bedzie wygladalo w 2077 roku. Jezeli w takim razie jakims cudem dozyje tych czasow to bede sral do wiadra.

 

Oni sami sie wpierdolili pod rozpedzony pociag towarowy z 50 wagonami. Ilosc czasu zmarnowanego na jakies bzdury jakby chcieli sie popisac przed kolezanka z klasy jest porazajaca. Nawet te 3 sciezki na chuj. Trzeba bylo zrobic jednego bohatera i tyle a nie edytory gowna, a szkoda kurwa strzepic ryja. Glowna os i tak jest taka sama wbrew fanatykom i ich MOZESZ PRZEJSC 3 ROZNE GRY. Kto chce swojego V to niech spierdala do simsow, pare innych misji czy dialogow, roznice sa glownie w tym ze kutango wystaje nam z nomadowskich spodenek albo korpo gajera. 

 

To drzewko umiejetnosci xD Brzydkie, nieczytelne, bezsensowne. Rozwoj postaci xD Oni sami juz sie okrakiem wycofuja i nie wiedza czy to jeszcze rpg czy juz po prostu akcyjniak. Rozwoj postaci na tym etapie niedopracowania gry o dupe rozbic, mozna byc swietnym hakerem i zhakowac wszystko, chuja w majtkach postawic ale wrogowie jak im sie zachce i tak otworza ogien. Ale jak tobie sie zachce to mozesz wymiane ominac i czmychnac szybko do drzwi czy windy. Ja juz sie nawet w zdane hakowanie i skradanie nie bawie. Nie dosc ze nudne to po co sie oszukiwac ze cos dziala skoro tak nie jest.

 

A pececiarze proszeni sa zignorowac post. Super ze wam dziala i bawcie sie dobrze ale redzi zapowiedzieli ta gre rowniez na konsole w czasach gdzie polowa z was uzywala komputera do gadugadu i ich obowiazkiem bylo ta gre na te nawet bazowe konsole dowiezc w normalnym stanie. Nie ma tutaj zadnego wytlumaczenia. Mogli wydac tylko na pcty, albo zrobic dwie premiery i na konsole za pol roku. A jak nie to niech teraz siedza po 20h na dobe i naprawiaja. Nikogo to nie obchodzi ze akcje, inwestorzy, black friday juz byl. Jak sie zobowiazali to do roboty.

 

No podsumowujac 3,5/10 to sprawiedliwa ocena i niech wypuszczaja patcha bo chce dokonczyc watek glowny i zapomniec. Zycze im lisca na otrzezwienie i powrotu na start, niech zajma sie tym co potrafia a nie udaja bogow gamingu. Jedyna osoba od nich ktora powinna teraz delektowac sie drinkiem nad basenem to ci od muzyki i moze scenariusza. 

 

Złoto, jeden z najlepszych postów tutaj. Będzie copypasta jak nic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo to jakieś wrażenie po patchu 1.04, ale na PS5 wygląda teraz jakby troszkę lepiej. Wcześniej miałem wrażenie mydła i jakby skóra postaci była zbytnio naświetlona, za dużo gammy, przez to twarze były dość płaskie i nijakie. Teraz oświetlenie jakby lepsze (cieniowanie mordy postaci lepiej uwypukla jej cechy, kości policzkowe, zmarszczki etc.), płynność trzyma stale dobrą, wybuchy podczas sceny pościgu i strzelaniny były dobre, nic nie zachrupało. Aliasingu nie ma na razie (nic mi nie mruga, nie ziarnuje, a jestem wyczulony na wszelkie flickeringi krawędzi i cienkich elementów). Tekstury nie są na razie rozmazane - nawet całkiem szczegółowe jak na wersję natywnie PS4-ową (nie wiem czy patch 1.04 dociąga texture-packi dla next genów, czy nie ma na to na razie opcji). Nie spotkałem się jeszcze z problemem rozpaćkanych twarzy czy podłoża, nawet u NPCów skóra jest dość naturalna, z widocznymi detalami jak pory, włosy, żyły. 

I tak jak tutaj już przedmówcy pisali, trzeba wyłączyć ten zjepany HDR w menu grafiki. I bez niego TV puszcza prawilny sygnał HDR (co widzę w opcjach telewizora) a kolory, kontrast, słońce w oczy są dużo intensywniejsze i żywsze.


Crasha nie miałem na razie żadnego. 

 

Zdecydowanie nie jestem fanbojem "bo kupiłem to teraz będę chwalił". Przyznam, że wierzyłem w Redów i chciałem rodzimą firmę wesprzeć przedpremierowo (a poza tym lubię steelbooki, czy to Ghost of Tushima, Wasteland czy Yakuza). Najwyżej się przejadę na tym później, jak questy okazą się słabe, gameplay nijaki, błędy nieznośne (mam lekkie ciarki na myśl o spawnującej się policji w miejscu zbrodni, przypomina mi się GTA V i gliniarze wjeżdzający na szczyt Mt Chiliad bo uderzyłem samotnego turystę xD)

 

Cyknę potem jeszcze kilka fotek w samym mieście, bo chcę obadać ruch uliczny, czy będzie żywcem wzięty z last-genów, czy jednak parę ludków więcej pospaceruje po chodnikach.

 

Spoiler

 



NP0aF2b.jpg

 

 

LzHKpAP.jpg

 

vKiIAGZ.jpg

 

 

 

 

 


 

 

Odnośnik do komentarza

CR7 to nawet jest w grze, na kilku bilboardach widzialem. Oczywiscie jego klon.

 

No ciekawe jak po tych patchach jutro sie sprawdzi. Mi gra sie crashuje jak pojebana, juz 6 razy. Zauwazlem ze wlasciwie jak w zegarku co 2 godziny grania bez przerwy zdycha. Zaraz bede mial strach to odpalac bo do tego softu w ps5 tez nie bardzo mam zaufanie na razie i jeszcze mi crap konsole usmazy. Juz nawet zglupialem czy to u mnie jest problem ale po przejrzeniu neta sie uspokoilem bo to niby powszechny blad na pleju.

 

No na mc ladne bombardowanko. Ciekawe czy beda mieli jaja wydac jakies oswiadczenie, nawet korporacyjne pieprzenie i przeprosic czy tylko cichaczem hotfixy beda wypuszczac. Ja tam oczywscie leje na to i wole zeby skupili sie na naprawianiu ale jak w tym tempie beda wychodzic latki po 20gb to zaraz u mnie zacznie sie zonglerka na dysku :ragus: 

 

Nba 115gb, cod 160gb, cp 120gb generacja jak marzenie :rayos:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, szejdj napisał:

szkoda, że te stare, słabe konsole robią taki zły PR tej zajebistej grze ://

No to trzeba było zrobić chłodną kalkulacje i powiedzieć otwarcie - tylko nowa generacja a resztę olać.No ale hajs musi się zgadzać i ja to rozumiem, pytanie czy było warto pod kątem marketingowo-PRowym bo po pierwsze kto to teraz kupi na past geny a po drugie to właśnie u kilku mln osób trochę zszargali sobie opinię na która pracowali od 13 lat. IMO nie warto było  

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...