Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny spokojnie, wpierw wlecial patch 1.02 (50GB) a teraz pare godzin później ciągnie mi kolejny 1.04 18GB. Bedzie dobrze, bugi na pewno się naprawią (xD).

 

Gram na ps5 dopiero ok 1h i chyba więcej w miedzyczasie pauzuje czytajac opinie, niz gram. Juz zdążyłem przejechac na środku drogi pustynnej typa siedzącego na niewidzialnym krześle, a na jego ramionach 'na barana' siedział inny gość xd

 

 

Spoiler

IMG_20201211_212640100.thumb.jpg.4a8ce367c36fd796001331b0e1e08dff.jpg

 

 

No ale fabuła. I kijanu rivs. Bedzie fajnie potem nie?

 

W razie czego steelbooka nie odfoliowalem nawet, moze gra zejdzie za 215 a pudelko osobno xD

 

ps.

po swiezym wlaczeniu gry loading savea trwa ok 10 sekund i jestesmy na mapie. To chociaz dobre. No i 60fps. Wiec specjalnie obrzydzony na to nie patrzę, bylem w stanie grac w Fallouty i Wastelandy 2 & 3.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, Wiolku napisał:

Każdy patch to nowa nadzieja xd

 

Jedno naprawi, to drugie popsuje.

Przesuwanie suwaczków ma swoje konsekwencje i dobrze to wiemy z innych przykładów. Tu dodasz, tam z automatu ubędzie. To nie jest bzykanie, gdzie ile włożysz, tyle wyjmiesz.

To jest życie.

To jest Cyberpank!

 

Odnośnik do komentarza

Za mną 10 godzin i 13 bądź 14 misji. Na chwilę obecną nie mogę przesadnie narzekać na kwestie techniczne, bo z bugów pamiętam tylko o jednym zepsutym skrypcie w misji (pomogło wczytanie save'a) i kilku pomniejszych wizualnych glitchach czy lewitujących przeciwnikach :D. Oczywiście do tego dochodzi jeszcze przeciętna optymalizacja i choć mógłbym się uprzeć na ray tracing, to ostatecznie go wyłączyłem (na Ultra pomiędzy 35-55 fps w 1080p). Gra i tak wygląda bardzo fajnie.

 

Na minus jeszcze nawigowanie po menusach, które czasami potrafi przysporzyć bólu głowy, ale pewnie wzorem Wiedźmina 3 dojdzie w nich do jakichś zmian w kolejnych patchach.

 

Poza tym naprawdę ciężko mi się przyczepić. Skupiam się na fabule, która wciąga jak cholera, robię trzymające równie wysoki poziom poboczne zadanka i zlecenia. O soundtracku już się wypowiadano - robi robotę i czasami mógłbym po prostu jeździć po mieście, słuchać radia i podziwiać widoki.

 

Do strzelania musiałem się z początku nieco przyzwyczaić. Z każdym kolejnym upgradem i lepszym uzbrojeniem staje się ono jednak precyzyjniejsze. I chociaż daleko temu do poziomu Doom Eternal, w którego też teraz gram, jest całkiem przyjemnie. Właściwie to po gameplayach spodziewałem się czegoś znacznie gorszego.

 

Na pewno będę się starał zrobić wszystko co możliwe w grze, o ile nagle mi się coś nie spyerdoli. 

 

Aha, benis duży, łoniaków brak, wygląd bootleg Adama Jensena.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...