Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam prawie 8h i zero poważniejszych błędów, raczej standardowe rzeczy w giereczkowie. Na PC chyba nie ma problemu z wczytywaniem się tekstur. No raz widziałem NPC z samochodu jak stał przy drodze z rozłożonymi rękami ale mógł to być performance. Szkoda ,że dziewczyna wpada na weekend bo bym jednak przycisnął trochę gierkę. Zero dziwnych zdarzeń ale nie bawię się na razie tylko cisnę misje. Podoba mi się jak szyby się niszczą czy mnóstwo detali. Jak na otwarty świat robi to spore wrażenie. 

 

Wyłączyłem jednak RT bo wolę pograć w w 50-80 klatkach xd. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Durr napisał:

Gra kupiona na psstore w preorderze. Tekstury na PS4 to jakieś (pipi), a jak zacząłem strzelać z shotguna, to załączyło się jakieś 5k/s. Czy Sony ma jakąś refundację, czy trzeba iść na policję? Pytam serio.

Serio odpowiadam.Na policję,najlepiej z tym gościem.Co dwie głowy to nie jedna

Eo8rVKyWEAEC1c4.jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nawet śmiesznie się czyta te wylewy w tym temacie no ale ja jakoś nie jestem zawiedziony bo spodziewałem się fallouta 76.

Ale może ja mam inne nastawienie, bo widać było w temacie, że tydzień to była depresja a potem po nowym trailerze hype over 10k i tak na zmianę. 

A i jak ktoś napisał o rewelacyjnej grafice na base konsolach w wiedźminie 3 to parsknąłem ze śmiechu, bo chyba graliśmy w 2 różne wersje i nawet nie będę wspominał jaki tam downgrade był. 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ocelot napisał:

Pytanie: jak na ps4 fat włączyć ray tracing?

alt + f4. 

 

Rozmawiając o bugach :D 

Pisałem w dziale PC, ALE powtórze się:

Niezaprzeczalnie dział QA pracował na zdalnej zbyt długo i nie mieli na sobie menadżerskiego bata. 

 

 

GOG overlay został dodany do gry 48 godzin po premierze (no trochę mniej 45), w ich aplikacji, z ich sztandarową grą, nie działał na premierę robione 7 lat gry ich własny overlay (fps counter, notifikacje achievementów, chat gogowy itp.)! Dodali to dopiero po tym jak gracze pozgłaszali temat w gog issues, no qrwa :D hilarious stuff :D.   

 

Aha, akurat nie odpalałem tego w nocy day 1, tylko jakoś  rano. Ale ponóć ludzie dodani do bety mieli ten overlay o 1:00 po premierze, ale im gra crashowała i szybko z open bety wycofali jakieś 10 minut później, xDDD

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...