Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tam pierdolil że misje to typowe zapchajdziury. Coraz bardziej wierzę że ludzie którzy płaczą na grę nawet w nią nie grali. To nawet głupie kontrakty mają swoje małe story I nawet Johny wtrąca swoje 3 grosze. Np. W zadaniu 

Spoiler

Z gitara

A znaleźliście 

Spoiler

Gadający pistolet? Mi się wydaje czy to głos Sheparda z polskiej wersji Mass Effect?

 

Odnośnik do komentarza

W Wiedźminie też było sporo prostych questów i zleceń, jak również tych bardziej rozbudowanych. Tutaj nie jest inaczej. I te najlepsze dorównują nawet słynnemu Baronowi.

 

Ja mam na liczniku około 44 godzin i podejrzewam, że dojdzie do setki jak już wszystko zrobię. Taki jest plan. A jak jeszcze dorzucę do tego czas spędzony w Photo Mode. :obama:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy do tego się posuną, ale wydaje mi się, że najlepszym wizerunkowo posunięciem dla CDPR poza ostrym zapierdolem nad patchami wersji konsolowych będzie zapowiedź tego, że dodatki fabularne będą darmowe. Tak postąpił Ubisoft w przypadku Unity i wizerunkowo tym mocno nadrobili. Planują oni jednak większe DLC niż ten pojedynczy do AC ale jeżeli bardzo zależy im na odrabianiu strat to wiele osób im wybaczy po dodatkach. 

 

Jak po patchu 1.05 na PS4 Pro? Dam radę go ściągnąć dopiero po weekendzie ale w opisie jest że poprawia ostrość grafiki. ;) 

Odnośnik do komentarza

Debile nadal nie naprawili popsutego zadania Getting warmer, mimo ze jest w notce to nie dziala i tak :dafuq: 

 

Jedyna opcja u mnie to cofniecie sie do starego sejwa i czyszczenie calej dzielnicy od nowa. Ja pierdole.

 

edit: oczywiscie misja gdzie musimy odzyskac auto ziomka tez nadal zapsuta, auto ktorym trzeba odjechac znajduje sie pod ziemia.
 

2x patch 17gb, plus ten day one chyba 40gb, na wszystkich forach i yt ludzie alarmuja ze nie moga ukonczyc misji ale jak widac to nadal za malo. Bardzo chcialbym ich nie hejtowac bo bawilem sie generalnie niezle no ale kurwa jak zyc panie premierze?

Odnośnik do komentarza

194634045_Cyberpunk2077_20201219131905.thumb.jpg.bb98bbae10c1e31cfd54c1a2e78739ca.jpg

 

Cd projekt utrudnial i obrzydzal jak tylko mogl ale koniec koncow to bylo sympatyczne 73h czystego funu polaczonego z wkurwieniem i bezsilnoscia :shieeet: Juz dawno nie przysiadlem na dupie na tyle godzin do jakiejs gierki i nie nudzilem sie ani przez chwile. Gdyby ta gra dzialala to w tegorocznym goty umiescilbym ja na drugim miejscu po TLOU2 a tak to coz :dunno:

Ale chetnie wroce jak tylko naprawia, wyjdzie wersja next genowa i dlc.

  • Plusik 4
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, schabek napisał:

194634045_Cyberpunk2077_20201219131905.thumb.jpg.bb98bbae10c1e31cfd54c1a2e78739ca.jpg

 

Cd projekt utrudnial i obrzydzal jak tylko mogl ale koniec koncow to bylo sympatyczne 73h czystego funu polaczonego z wkurwieniem i bezsilnoscia :shieeet: Juz dawno nie przysiadlem na dupie na tyle godzin do jakiejs gierki i nie nudzilem sie ani przez chwile. Gdyby ta gra dzialala to w tegorocznym goty umiescilbym ja na drugim miejscu po TLOU2 a tak to coz :dunno:

Ale chetnie wroce jak tylko naprawia, wyjdzie wersja next genowa i dlc.

Ooo, a to dość zaskakujące podsumowanie ;)

 

Mocno cisnąłeś do tej platyny? Dużo masz jeszcze aktywności w dzienniku? Ja spodziewałem się ok 100 godzin platynowania ale pewnie tyle mi wyjdzie bo mam 30 godzin na liczniku i dopiero zrobiłem pierwsze zadanie z Panam :) Zapowiada się świetna postać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...