Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Wredny napisał:

czy może faktycznie da się przy tym tytule spędzić parę fajnych godzinek.

 

I Ty mi to mówisz druchu w elexie?

 

Parę fajnych godzinek? Growy panie! Nadzorujący pracę wszystkich pixeli w całym wirtualnym świecie! Przymykający oczy na pracę cedepa.

Gra wielu generacji, gra życia na którą czekałem całą dorosłą egzystencję oto nadejszła i ja miałbym przy niej spędzić parę fajnych godzinek...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

miałem zamiar robić cebulacki zwrot gry (skończyć i zapomnieć), walnąć jakąś tyradę o early access, ale nie mogę, za miodnie się zrobiło 

 

żeby nie było, bugi (wrzucało złą wersję językową na start i nie dało się wyjść z menu) i glitche były (np auto się blokuje na jakiejś skrzynce, trzeba odejść dalej i przywołać je na nowo), 2x crash też

 

ale plusy szybko przykryły minusy, mój przepis na dobrą zabawę :

 

- radio vexel strom \o/

- precision rifle, nagle wszystko się zgadza

- nie traktowanie tego jak gta, prędzej jak witchera z futuro skinem

- mniej reddita, więcej grania

 

gra zostaje :cool2:

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

- nie traktowanie tego jak gta, prędzej jak witchera z futuro skinem
- mniej reddita, więcej grania
Zgadzam się z kolegą "nero". Gram od zeszłej niedzieli. 30h nabite. Z żadną misją nie miałem problemów. Niech tylko podniosą rozdzielczość i poprawią klatkarz przy jeździe autem Ale i tak lepiej się bawię przy tej grze niż przy LoU2, horizonie czy Spiderman
Gram na ps4pro


  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do czego to doszło, że boisz się otwarcie powiedzieć, że gra ci się podoba, w obawie, że wszyscy wokół cię zjedzą... Albo, powiedzieć cokolwiek pozytywnego na jej temat, bo i tak ci nie uwierzą jeśli powiesz, że wcale nie doświadczyłeś wielu rażących błędów czy problemów.

 

Ech, internet...

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Suavek napisał:

Do czego to doszło, że boisz się otwarcie powiedzieć, że gra ci się podoba, w obawie, że wszyscy wokół cię zjedzą... Albo, powiedzieć cokolwiek pozytywnego na jej temat, bo i tak ci nie uwierzą jeśli powiesz, że wcale nie doświadczyłeś wielu rażących błędów czy problemów.

 

Ech, internet...

 

A dasz przykład posta w tym temacie, gdzie ktoś powiedział coś pozytywnego na temat gry i został zjedzony? 

 

Ech, wymyślanie...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figaro napisał:

Ech, wymyślanie...

Pojedyncze bym znalazł, ale nie śledzę całego tematu, bo za dużo tego. ;) Raczej mam na myśli ogół podejścia w necie, gdzie krytyka gry zrobiła się zwyczajnie modna, a ci, którzy mają problemy często furiacko jadą po tych, którzy mówią, że gra im się ok. Wystarczy wejść na reddit, forum steam, gog, odpalić youtube, etc.

 

I choć nie ma usprawiedliwienia na wypuszczanie niedorobionej gry, to osobiście uważam, że tragedii nie ma. Grałem w gorsze rzeczy na premierę i prawdę mówię, że naprawdę rażące bugi po 30h gry policzę na palcach jednej ręki. Reszta to pierdoły i drobne glitche graficzne. No przynajmniej w moim przypadku na PC, bo wierzę, że na konsolach mają tego więcej, plus zwiechy itp.

 

Na ten moment największy zawód z mojego punktu widzenia jako osoby, która nie była jakoś nakręcona hajpem, to mimo wszystko to, że gra nie powala niczym szczególnym. Grając w CP mam wrażenie, że gram w nieco bardziej rozbudowanego Deus Ex w otwartym świecie, ale od strony mechaniki szału brak - wszystko już było w innych grach, często zrealizowane dużo lepiej. CP ma dużo fundamentalnych wad i to boli najbardziej, bo bugi to przynajmniej jeszcze naprawią. Ale poza tym gra mi się dobrze, mimo wszystko.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, Suavek said:

Na ten moment największy zawód z mojego punktu widzenia jako osoby, która nie była jakoś nakręcona hajpem, to mimo wszystko to, że gra nie powala niczym szczególnym. Grając w CP mam wrażenie, że gram w nieco bardziej rozbudowanego Deus Ex w otwartym świecie, ale od strony mechaniki szału brak - wszystko już było w innych grach, często zrealizowane dużo lepiej. CP ma dużo fundamentalnych wad i to boli najbardziej, bo bugi to przynajmniej jeszcze naprawią. Ale poza tym gra mi się dobrze, mimo wszystko.

Podobnie jak W3 nie wprowadził do gier niczego nowego, ale był sumą wielu czynników zrealizowanych na bardzo dobrym poziomie. CP, jeśli naprawić bugi, to jest gra z sumą wielu (nie wszystkich) czynników zrealizowanych na dobrym poziomie. Pewnie za wyjątkiem projektu miasta da się znaleźć wszystkie aspekty zrealizowane w innych grach na takim samym lub lepszym poziomie, ale nie ma na rynku żadnej gry, gdzie jest to wszystko na raz tak jak tu.

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kfllqm/john_wick_in_cyberpunk_2077/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Boomcio napisał:

 

 

No, to lecim.

 

Czytając ten temat zauważyłem, że osoby ogrywające TO COŚ na ps4 nadwyraz chwalą całokształt produkcji. / no, nie wszyscy /.

No, to po jakiego chuja redsi siedzą po nocach, w weekendy, crinczują, czy jak to to się tam nazywa, poniedziałkowe pacze dają w noc z piątku na sobotę, wydają oświadczenia, a nawet zwracają całą kasę mimo ogrania produkcji przez danego gracza,  jak jest bardzo dobrze?

 

Bo mimo wszystko mają co naprawiać? Przecież nie napisałem, że w ogóle nie mam bugów albo że grafika jest super i pozbawiona jakichkolwiek błędów. Fakt, w moim poście skupiłem się bardziej na zaletach gry z uwagi na fakt, że wszędzie gdzie nie spojrzę to ludzie cisną ostro po wersji na past-geny uważając ją za niegrywalną, a według mnie wcale tak nie jest, dlatego chciałem przedstawić swoją opinię w opozycji do tych wszystkich negatywnych przekonań. Serio jestem w szoku jak fatalnie przedstawiono konsolowego Cyberpunka na różnych forach albo w recenzjach, a jak wygląda sprawa w rzeczywistości. Jak już skończę grę, to wtedy podejdę do tematu bardziej na chłodno i szczegółowo opiszę zarówno co mi się podobało, jak i to co mnie irytowało, ale póki co jestem zachłyśnięty tą przygodą i bawię się fenomenalnie. Na pewno lepiej od osób, które gry nie widziały na oczy, poza oczywiście youtubem, a mają najwięcej do powiedzenia w temacie :)

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po 1.05 dalej się skrypty nie chcą załadować- Takemura nie chciał zadzwonić więc reload. Dzwoni. Idę do niego i crash gry jakieś 100m od celu. 

Load, znowu nie dzwoni, reload, dzwoni, więc robię save. Misja idzie dalej. 

 

Ale kurde, tekstury żarcia to lepsze były w San Andreas. To wygląda przepaskudnie. Tym bardziej jak akurat masz z kimś gadkę a to leży gdzieś na widoku. 

Chociaż jak to wszystko pewnie sztucznie wychodowane to może tak ma wyglądać? :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj z 40 min siedziałem przy misji pobocznej z Barrym. Myślałem, że mam buga i dlatego na końcu zawsze wyskakiwało info, że misja została zakończona niepowodzeniem, ale po przetestowaniu różnych opcji okazało się, że po prostu wybierałem niewłaściwy dialog podczas rozmowy z tym byczkiem :rayos: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...