Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest świetna, ale jest chujowa. Temat można zamknąć. 

 

Jedni jak jakieś radykalne muslimy halalalabalbala cyberpunk akbar błunduf nie ma i jest mesjasz, a drudzy crap 0/10 bo na jutubie grali i wiedzą jak jest. 

 

Natomiast ja sobie spokojnie poczekam aż grę ukończą i wtedy zagram z przyjemnością. 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Ocelot napisał:

uprzedzając ludzi z niskimi oczekiwaniami i standardami, wkleję tu ich odpowiedzi na Twojego posta żeby mieć to z głowy (zawsze to samo):

 

- 'Ale nie wmawiaj mi że gra nie jest dobra skoro ja się wspaniale bawię!'

- 'Ja nie miałem żadnych dużych bugów'

- 'Sami sobie jesteście winni że oczekiwaliście czegoś innego'

- 'Nie graj w to jak w RPG'

- 'Nie oceniaj przed patchami!!! Wiesiek itd. tez nie byly idealne!'

- 'A po co mieli robic AI dla NPC w miescie to nie jest GTA!'

- 'Policja moze i sie spawnuje za Toba ale co z tego skoro jest klimat? Za sam klimat daje tej grze 9/10'

itd.

 

 

spacer.png

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Josh napisał:

 

 

spacer.png

 

kiedyś to właśnie wychodziły dopracowane tytuły bo jak wydałeś kloca na płycie/kartridżu to już klocem zostawał

 

teraz sobie wydają płatne bety na płytach, a ludzie jeszcze klaszczą uszami że mogą odwalać za swoje własne pieniądze robotę beta testerów, którym normalnie trzeba by dobrze zapłacić 

 

 

LMAO

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Całe szczęście już niedługo będzie wysyp głębokich rpegów z nieliniowymi misjami, dojrzałymi dialogami, pięknym, klimatycznym, ogromnym światem, długą na 100h poruszającą historią, gdzie AI npc i przeciwników będzie ryło banię, strzelanie będzie dawało satysfakcję, model jazdy będzie realistyczny i zróżnicowany, rozwój postaci będzie zbalansowany i każdy styl gry będzie równie satysfakcjonujący. Na dodatek grafa będzie jak życie, będzie bilard, klub ze striptizem i kręgle i fryzjer i w końcu gwiazdy gamedevu z całego świata pokażą polaczkom jak się koduje gry o takiej skali i zawartości żeby nie miały gliczy i bagów. A o tym śmieciu CP2077 będzie można zapomnieć. Całe szczęście już niedługo...

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, narwaniec napisał:

uwazam ze masz male wymagania co nie zmienia faktu ze moze ci sie podobac


Co w tym złego że ktoś ma niskie wymagania i czerpie przyjemność ze swoich niskich standardów? Mój kuzyn kupuje wszystkie Blantmany na premiere i uważa, że nie istnieje lepsza seria. Nie pojmuję tego ale to nie oznacza, że włączyłem mu jutuba i „patrz imbecylu co lubisz, zobacz jakie błędy, jaka chujnia, jesteś upośledzony”, dobrze sie bawi i tylko pozazdrościć bo co roku dostaje to co uwielbia. 
 

Cieszmy sie z małych rzeczy bo w nich wzór na szczęście zapisany jest - Sylwia Grzeszczak

Spoiler

XD


Teraz sie bujam za kontraktami, zajebiscie do nich podeszli. Ci źli ,na pierwszy rzut oka, nie są takimi złymi jak sie wydaje, niektóre historie przypominają to, co może sie stać z ludźmi jak zabraknie pracy, pieniędzy a co za tym idzie - leków. 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, narwaniec napisał:

uwazam ze masz male wymagania co nie zmienia faktu ze moze ci sie podobac

Wymagania mam takie że z zakupem czekam na polatanie, a teraz gram na wersji 1.3 pirata. Moje pieniążki zobaczą jak będzie wszystko ok, bo moja docelową platformą jest ps4. Co nie zmienia faktu że gram I wsiakam W ten świat bez reszty.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kron997 napisał:


Co w tym złego że ktoś ma niskie wymagania i czerpie przyjemność ze swoich niskich standardów?

To z tego że jeśli takich baranów jest dostatecznie dużo, to potem wszyscy dostajemy takie Fallouty i Cyberpunki za 270zł piekny kawalerze :reggie: 

1 minutę temu, GSPdibbler napisał:

Wymagania mam takie że z zakupem czekam na polatanie, a teraz gram na wersji 1.3 pirata. Moje pieniążki zobaczą jak będzie wszystko ok, bo moja docelową platformą jest ps4. Co nie zmienia faktu że gram I wsiakam W ten świat bez reszty.

XDDDDDDDD

 

no dobra jak na za darmo to pisałem że można by być zadowolonym z tej open bety

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, GSPdibbler said:

Wymagania mam takie że z zakupem czekam na polatanie, a teraz gram na wersji 1.3 pirata. Moje pieniążki zobaczą jak będzie wszystko ok, bo moja docelową platformą jest ps4. Co nie zmienia faktu że gram I wsiakam W ten świat bez reszty.

 

Skisłem na maxa teraz.

Typ broni gry, a jednoczesnie ja piraci bo 'przeciez im nie bede dawal kasy za bete'

 

LMAOOOO kur....

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, maciucha napisał:

To z tego że jeśli takich baranów jest dostatecznie dużo, to potem wszyscy dostajemy takie Fallouty i Cyberpunki za 270zł piekny kawalerze :reggie: 

XDDDDDDDD

 

no dobra jak na za darmo to pisałem że można by być zadowolonym z tej open bety

Wersja na biedakonsole przez framerate i rozmyta grafikę jest nie do przyjęcia. No chyba że nie jest tak źle jak to opisują ludzie.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ocelot napisał:

 

Skisłem na maxa teraz.

Typ broni gry, a jednoczesnie ja piraci bo 'przeciez im nie bede dawal kasy za bete'

 

LMAOOOO kur....

No napisałem już w pierwszym poście że ściągnąłem pirata żeby oblukac czy jest tak źle, nie wiem po co dorabiać do tego ideologie, wystarczyło przeczytać że zrozumieniem. I lepiej tak niż kupować preordera I płakać W poduszkę, I latać po całym temacie z wysrywami urazonej księżniczki. No i oczywiście grając na piracie nie mogę opisać wrażeń z gry.

Edytowane przez GSPdibbler
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, maciucha napisał:

To z tego że jeśli takich baranów jest dostatecznie dużo, to potem wszyscy dostajemy takie Fallouty i Cyberpunki za 270zł piekny kawalerze :reggie: 


Coś w tym jest ale pamiętajmy jakie gry sprzedają konsole - FIFA oraz COD i chyba Assassyny. Więc wymagających koneserów sztuki growej jest o wieeeeeleee mniej niż sie wydaje. Moi kumle z Berlina kupili PS4 i RDR2 tylko i wyłącznie po to, żeby łapać npc na lasso i zaciągać ich do lasu, w nosie mieli wszystko inne co oferuje gra :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kron997 napisał:


Coś w tym jest ale pamiętajmy jakie gry sprzedają konsole - FIFA oraz COD i chyba Assassyny. Więc wymagających koneserów sztuki growej jest o wieeeeeleee mniej niż sie wydaje. Moi kumle z Berlina kupili PS4 i RDR2 tylko i wyłącznie po to, żeby łapać npc na lasso i zaciągać ich do lasu, w nosie mieli wszystko inne co oferuje gra :usmiech: 

A koledzy przypadkiem nie mieli dziadków w wehrmachcie? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kron997 napisał:


Coś w tym jest ale pamiętajmy jakie gry sprzedają konsole - FIFA oraz COD i chyba Assassyny. Więc wymagających koneserów sztuki growej jest o wieeeeeleee mniej niż sie wydaje. Moi kumle z Berlina kupili PS4 i RDR2 tylko i wyłącznie po to, żeby łapać npc na lasso i zaciągać ich do lasu, w nosie mieli wszystko inne co oferuje gra :usmiech: 

no a tu by kupili żeby łapać na lasso npców, a by im łapało samochody i wywalało za mape :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Czytam temat i chyba przestane tu wchodzić, siedzi tu kilka betonów co gry na oczy nie widzieli, opinie wydali sobie na podstawie facebooka, nie posiadają nawet sprzętu na temat którego się wypowiadają, śmieszki hihotki bo zobaczyli pierwszy raz w życiu glitcha, ale jest spoko bo można pośmieszkować, zarzuty o tym ze nie da się skończyć wątku głównego bo są glitche to już absolutny margines upośledzenia umysłowego, oczywiście najlepiej po polskiemu zgnoić własne podwórko i pójść wyłożyć pieniążki na kolejnego coda, fifke albo poprawnie polityczna gierkę.

 

ha tfu, bo z gierkami to macie mało wspólnego.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

Czytam temat i chyba przestane tu wchodzić, siedzi tu kilka betonów co gry na oczy nie widzieli, opinie wydali sobie na podstawie facebooka, nie posiadają nawet sprzętu na temat którego się wypowiadają, śmieszki hihotki bo zobaczyli pierwszy raz w życiu glitcha, ale jest spoko bo można pośmieszkować, zarzuty o tym ze nie da się skończyć wątku głównego bo są glitche to już absolutny margines upośledzenia umysłowego, oczywiście najlepiej po polskiemu zgnoić własne podwórko i pójść wyłożyć pieniążki na kolejnego coda, fifke albo poprawnie polityczna gierkę.

 

ha tfu, bo z gierkami to macie mało wspólnego.

Jakaś ta młodzież wrażliwa się zrobiła, co poradzisz? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...