Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole. Myślałem już, że z 1.05 jest wszystko fajnie, zero crashy, fabuła mnie wciągnęła. Ale po prostu tracę kompletnie immersję jak znajduję exploita rujnującego grę.

 

Było? Nie było?

 

Spoiler

Jak próbujesz rozmontować ekwipunek (przytrzymaj trójkąt na PS4/5) który jest:

- zablokowany (np. misja w hotelu, gdzie ciuszki mają ikonę kłódki, gdyż nosimy obowiązkowo garnitur)

- założony na postać (gra nie pozwala rozmontować używanego sprzętu)

 

to po powrocie do gry z menu pauzy mamy info, że przyszło nam +4 pkt za crafting. I tak sobie możemy trzymać trójkąt w nieskończoność i ulepszać craftowanie.

Ja jebie, a myślałem że podwójny skillpoint za czytanie książki dwa razy w Wasteland 3 to była kpina xD

 

Odnośnik do komentarza

Cyberpunk 2077 - Niszczy stan Rozgrywki po osiągnięciu 8mb

 

Kiedy plik zapisujący rozgrywkę przekroczy wartość ośmiu megabajtów, gra go niszczy i dalsza zabawa jest niemożliwa. Ograniczenie występuje na wszystkich platformach - ukończenie gry na 100%, jest niemożliwe. CDP nie zamierza tego naprawić "Ukończ grę i nie rób czynności pobocznych" odpowiadają.

 

https://www.wykop.pl/link/5858269/cyberpunk-2077-niszczy-stan-rozgrywki-po-osiagnieciu-8mb/

 

xD

 

@schabek jak tam, daleko w tym platynowaniu jesteś żeby to potwierdzić? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A faktycznie. Jednak problem dotyczy zrobienia gry na 100% a nie samej platynki którą robisz poniżej tego.

 

CDPR potwierdza:

 

https://support.gog.com/hc/en-us/articles/360016743298-Cyberpunk-2077-Saved-data-is-damaged-and-cannot-be-loaded-?product=gog

 

Cytat

The save file size limit might be increased in one of the future patches, but the corrupted files will remain that way.

 

No i elo kiedyś się może naprawi.

 

Cytat

Please use an older save file to continue playing and try to keep a lower amount of items and crafting materials.

 

No kurwa przecież to jest jakaś kpina xd

Edytowane przez Observer
  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W watku na reddicie pisza ze to kwestia liczenia wagi save na konsoli, gdzie wlicza do wagi też autosave i inne zapisy a chodzi o wage wynikającą w jednym momencie z ilosci przedmiotów. Tzn jakbyś od początku sejwował tylko na jednym slocie bez autosave to byś miał mniejszą wagę, ale jakby ta waga przekroczyła 8mb to by ci wyjebało sejwa. Przynajmniej tak to rozumiem na chłopski rozum z tego co piszą.

Odnośnik do komentarza

1.05 naprawil moj problem z crashem w misji od Judy ale nie zmienil nic w kwestii misji fabularnej. Moze ktos napisac jak to uwas wygladalo odnosnie ostatniej misji gdzie:

Spoiler

po akcji w hotelu rozmawiajac przez proxy z Hanako robi sie zadyma i po wszystkim budze sie w motelu na zadupiu i dzwoni do mnie znowu Hanako, mowi zebysmy sie spotkali w Embers. W quest logu nie mam zadnego zadania, Embers jest nieaktywne. Dostaliscie te misje od razu (nazywa sie Nocturne op511n)? Czy trzeba czekac na telefon od niej? Ja czekalem bardzo dlugo i nic. 

 

Odnośnik do komentarza

Byłem bliski powrotu dzisiaj do Night City, ale nie, ciągle za dużo do zrobienia przy tej grze, by psuć sobie wrażenia. Pewnie najwcześniej po styczniowym patchu, który liczę, że nic nie spierdzieli, a tylko pomoże. No, bo kurde serio człowiek, by chciał, ale pierwszy raz w życiu boję się, że to się skończy źle. Ma być tip top, siąść i skupić się na grze, a nie myśleniu CIEKAWE KIEDY SIĘ ZDUPCZY. 

 

Nie zrobiłem refunda, to teraz się dziady odwdzięczcie :klapek:

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Il Brutto napisał:

1.05 naprawil moj problem z crashem w misji od Judy ale nie zmienil nic w kwestii misji fabularnej. Moze ktos napisac jak to uwas wygladalo odnosnie ostatniej misji gdzie:

  Ukryj zawartość

po akcji w hotelu rozmawiajac przez proxy z Hanako robi sie zadyma i po wszystkim budze sie w motelu na zadupiu i dzwoni do mnie znowu Hanako, mowi zebysmy sie spotkali w Embers. W quest logu nie mam zadnego zadania, Embers jest nieaktywne. Dostaliscie te misje od razu (nazywa sie Nocturne op511n)? Czy trzeba czekac na telefon od niej? Ja czekalem bardzo dlugo i nic. 

 

 

Spoiler

Po tym jak budzisz sie w tym hotelu w Pacyfice to oprocz Hanako powinienes pogadac i zrobic maly obchod po tym hotelu z Johnnym z tego co pamietam. A potem dopiero z niego wyjsc i powinno wszystko ruszyc.

 

Dzwoniles do niej?

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał:

Cyberpunk 2077 - Niszczy stan Rozgrywki po osiągnięciu 8mb

 

Kiedy plik zapisujący rozgrywkę przekroczy wartość ośmiu megabajtów, gra go niszczy i dalsza zabawa jest niemożliwa. Ograniczenie występuje na wszystkich platformach - ukończenie gry na 100%, jest niemożliwe. CDP nie zamierza tego naprawić "Ukończ grę i nie rób czynności pobocznych" odpowiadają.

 

https://www.wykop.pl/link/5858269/cyberpunk-2077-niszczy-stan-rozgrywki-po-osiagnieciu-8mb/


He he, mówiłem, że Bethesda i Fallout - na PS3 było podobnie - po osiągnięciu save w rozmiarze 10MB gra wchodziła w tryb pokazu slajdów :yao:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, schabek said:

 

  Hide contents

Po tym jak budzisz sie w tym hotelu w Pacyfice to oprocz Hanako powinienes pogadac i zrobic maly obchod po tym hotelu z Johnnym z tego co pamietam. A potem dopiero z niego wyjsc i powinno wszystko ruszyc.

 

Dzwoniles do niej?

 

Dzwonilem, nie odbiera. Zrobie ten obchod jeszcze na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

 

26 minut temu, Josh napisał:

Aha, czekam na komentarze, że sobie wszystko wmówiłem i że nie mam prawa sie dobrze przy tej grze bawić :kaz:

 

No, to lecim.

 

Czytając ten temat zauważyłem, że osoby ogrywające TO COŚ na ps4 nadwyraz chwalą całokształt produkcji. / no, nie wszyscy /.

No, to po jakiego chuja redsi siedzą po nocach, w weekendy, crinczują, czy jak to to się tam nazywa, poniedziałkowe pacze dają w noc z piątku na sobotę, wydają oświadczenia, a nawet zwracają całą kasę mimo ogrania produkcji przez danego gracza,  jak jest bardzo dobrze?

Edytowane przez Boomcio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Observer napisał:

Cyberpunk 2077 - Niszczy stan Rozgrywki po osiągnięciu 8mb

 

Kiedy plik zapisujący rozgrywkę przekroczy wartość ośmiu megabajtów, gra go niszczy i dalsza zabawa jest niemożliwa. Ograniczenie występuje na wszystkich platformach - ukończenie gry na 100%, jest niemożliwe. CDP nie zamierza tego naprawić "Ukończ grę i nie rób czynności pobocznych" odpowiadają.

 

https://www.wykop.pl/link/5858269/cyberpunk-2077-niszczy-stan-rozgrywki-po-osiagnieciu-8mb/

 

xD

 

@schabek jak tam, daleko w tym platynowaniu jesteś żeby to potwierdzić? :)

Ale wiecie, że ten temat jest mocno rozdmuchany i user, który zgłosił ten błąd używał cheatów z linii komend, tak? Po co robicie burde na forum, jak nie czytaliście oryginalnego postu. 2020 to zjebany rok, naprawde przypierdalać się nawet do tego ze gość uzywa cheatengine zeby stworzyć (z forum cdprojekt, na reddicie złapali temat i zaczęli pierdolic głupoty jak zwykle przy shitposcie)  9999999 granatów i mu save się zrobil za duży to juz przeginka xD. Widzę, że każda duza gra AAA w tym roku ma przejebane, czymkolwiek by nie była i jak dobra by nie była xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Ale wiecie, że ten temat jest mocno rozdmuchany i user, który zgłosił ten błąd używał cheatów z linii komend, tak? Po co robicie burde na forum, jak nie czytaliście oryginalnego postu. 2020 to zjebany rok, naprawde przypierdalać się nawet do tego ze gość uzywa cheatengine zeby stworzyć (z forum cdprojekt, na reddicie złapali temat i zaczęli pierdolic głupoty jak zwykle przy shitposcie)  9999999 granatów i mu save się zrobil za duży to juz przeginka xD. Widzę, że każda duza gra AAA w tym roku ma przejebane, czymkolwiek by nie była i jak dobra by nie była xD. 

 

No w tym temacie mamy takich co prawie nie grali, ale musza non stop komentować jaki to gniot  bo widzieli filmiki na reddit

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Boomcio napisał:

No, to lecim.

 

Czytając ten temat zauważyłem, że osoby ogrywające TO COŚ na ps4 nadwyraz chwalą całokształt produkcji. / no, nie wszyscy /.

No, to po jakiego chuja redsi siedzą po nocach, w weekendy, crinczują, czy jak to to się tam nazywa, poniedziałkowe pacze dają w noc z piątku na sobotę, wydają oświadczenia, a nawet zwracają całą kasę mimo ogrania produkcji przez danego gracza,  jak jest bardzo dobrze?


Ale weź chociaż Ty kup gierkę (masz XSX, więc tym bardziej nie widzę przeciwskazań, zwłaszcza znając Twoją historię zakupów gierkowych) i wtedy pisz OK? Sam się przekonaj, czy @Josh pisze nad wyraz pochwalne peany, czy może faktycznie da się przy tym tytule spędzić parę fajnych godzinek.
Bo nie ukrywam, że trochę męczące są te wszystkie wysrywy Rozich/Ocelotów/Lukepideyów czy innych Rudioków - ludzi, którzy grę widzieli na YouTube, a najwięcej na jej temat mają do powiedzenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...