Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Figuś napisał:

 

Console-specific

  • Improved image sharpness with Chromatic Aberration and Film Grain on.
  • Settings should no longer reset to default after several game session restarts.
6 godzin temu, WisnieR napisał:

Sprawdzał już ktoś HDR czy działa na PS5? No i czy teraz włączanie tych dodatkowych opcji graficznych jak ziarnistość i odbicia nie psuje obrazu?

4 godziny temu, Boomcio napisał:

Jakie wrażenia po 1.05? 

 

Chujowe jednym słowem, bo to, co mnie najbardziej wkurwiało, teraz jest nie do odkręcenia.
Chwalą się poprawieniem jakości obrazu z włączonym ziarnem i aberracją, ale ja to zawsze wyłączałem, dzięki czemu gra miała momenty, że nie wyglądała, jak rozmazana sraka.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, jak niesamowicie ciężkim zadaniem dla programisty musi być zaprogramowanie systemu tak, by gra zapamiętała moje ustawienia, więc nie przejmowałem się, gdy co jakiś czas znów musiałem wyłączać to, co wyłączone wcześniej zostało.
Pochwalili się jednak w spisie nowości, że już to ogarnęli, więc przystąpiłem do testowania i okazuje się, że na PS4 owszem - można to ziarno/aberrację/depth of field czy inny blur wyłączyć, ale wtedy zapomnij o wyjściu z menu i powrocie do gry - zostajesz z ekranem opcji i chuj, nie pograsz - masz sprawdzić tę naszą cudowną poprawę grafiki WRAZ z ziarnem, aberracją i innymi bajerami, albo patrz na czerwony ekran z opcjami w nieskończoność...

 

3 godziny temu, schabek napisał:

Fajny ten patch, taki w sumie nic nie poprawiajacy


To jest kurwa niesamowite, jak można spierdolić tak proste rzeczy - czekam na patcha do patcha, bo z tym ziarnem i innym chujstwem to się nie da patrzeć na tę srakę :sapek:
EDIT: OK, po odpaleniu gry ponownie można ustawić to w głównym menu, choć nie powiem - miałem lekki niepokój, jak najpierw gra wywaliła mi informację, że "plik z twoimi ustawieniami jest uszkodzony, przywróciliśmy ustawienia początkowe".
Save chyba ok, wczytałem grę i jakoś działa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

32 minuty temu, Voytec napisał:

Ooo, a to dość zaskakujące podsumowanie ;)

 

Mocno cisnąłeś do tej platyny? Dużo masz jeszcze aktywności w dzienniku? Ja spodziewałem się ok 100 godzin platynowania ale pewnie tyle mi wyjdzie bo mam 30 godzin na liczniku i dopiero zrobiłem pierwsze zadanie z Panam :) Zapowiada się świetna postać.

W sumie najbardziej istotna sprawa to zostawienie sobie odpowiednio duzo punktow umiejetnosci (tych co dostajemy za kolejny poziom, nie street cred) bo jest kilka pucharkow zwiazanych z zabijaniem w okreslony sposob a max level to chyba 50 wiec tych punktow jest za malo zeby wymaksowac kazda umiejetnosc. Ja sie w pore zorientowalem i przez to ze co chwile robilem recznego save moglem do niego wrocic -> upgrade umiejetnosci -> zabijanko i powtorz to samo z innym pucharkiem.

 

Jedno zakonczenie tez jest do pominiecia wiec na 2-3 misje przed koncem polecam kolejny zapis. Co do pobocznych to mam ich jeszcze calkiem sporo do zrobienia i wiekszosc chce zrobic ale tu wychodzi kolejna glupota. Nie trzeba zrobic wszystkich pobocznych ale wymagaja umiejetnosci mimo ze wszystkich naraz nie da sie zdobyc :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Faka napisał:

Słowo klucz - respec skilli i o tym CDP nie pomyśleli, gdzie w takim Wieśku mogliśmy za pomocą fiolki kasować skille. 

Jest respec i kosztuje chyba 100 000 ;) 

 

18 minut temu, Il Brutto napisał:

Czy ten 1.05 jest dostepny tez na PS4 czy wycofane razem z gra? Zanim ten refund dostane to troche czasu uplynie.

Jest dostępny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy temat już przez kogoś był wałkowany, ale ja dzisiaj zawitałem w Media Expert w celu oddania konsolowego egzemplarza.

 

Cała akcja trwała ~5 minut. Zweryfikowali zawartość (odptaszają 2 krążki,  mapę, kompendium etc.), sfotografowali paragon i oddali 270zł.

 

Wracam do Night City po weekendzie, ale już w wersji na PC :lapka: 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, WisnieR napisał:

(pipi)a to tak jakbyś kupić najszybszy samochód na rynku. Fajnie. Zapierdala. Jest super. A że od czasu do czasu się wyłączą światła w nocy albo przestaną działać wycieraczki podczas deszczu? Przecież wciąż jeździ i to najszybciej na rynku! Radio znów nie działa? Nie szkodzi, posłuchaj tego za(pipi)istego dźwięku silnika. Czy pisałem już że to najszybszy samochód na rynku i wciąż jeździ? O, znów mi się bagażnik nie domyka. Nieważne przywiąże go sznurkiem ale ważne że samochód jest wciąż najszybszy na rynku!!!!!!

A i dodam tylko że producent samochodu w broszurze zapewniał że wszystko działa jak należy, a w samochodzie będzie też lodówka, lokówka i deska do prasowania, a niestety okazało się że nic z tych rzeczy nie ma, a lodówka polega na otwarciu okna z tyłu ale samochód wciąż ZA-PIER-DALA.

Chyba w temacie motoryzacji tu u Ciebie nie najlepiej nie? :-)

Większość super i hiper samochodów ma właśnie takie problemy, i jest to zupełnie normalne, wręcz dodają im atrakcyjności, check engine to codzienność w Ferrari, spróbuj kupić Murcielago bez choinki na dashboardzie z Aston Martinami jest podobnie.

Bugatti wezwało ostatnio właścicieli Chironów na akcje serwisowa....

2 minuty temu, Labtec napisał:

Po zakończeniu wywali was do momentu przed misja i trzymacie zebrane graty plus bonusy

Ale pojawia się informacja żeby zrobić wątki poboczne bo nie będą aktywne czy coś takiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończone. 

Trochę ponad 50h na liczniku bo robiłem wszystkie ważniejsze misje poboczne, zrobiłem jeszcze 2 endingi i... starczy mi już Night City.

Najbardziej zbugowana gra w jaką grałem na premierę, nie zliczę ile razy musiałem wczytywać save bo coś się zyebao.

Zawsze gdy już czułem że gra mi się dobrze i się wciągałem to albo łapałem crasha albo traciłem immersje przez jakiś dziwny bug.

Miałem robić platynę ale nie mógłbym spojrzeć sobie w twarz po tym, Redom należy się karny kutaz za te wszystkie kłamstwa i manipulacje. 

 

Co do plusów - fabuła i tyłek Panam, to wszystko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, eX4cT_PL said:

Ale pojawia się informacja żeby zrobić wątki poboczne bo nie będą aktywne czy coś takiego.

 

Tak mówi ze nie będziesz mógł zrobić nic do póki nie skończysz końcówki, potem wracasz do momentu przed winda i grasz dalej

 

zrobilem jedno zakonczenie, a teraz szykuje sobie resztę 

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...