Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

To tpp nie wygląda to źle, może trochę śmiesznie ale jest ok! Jakieś drobne detale poruszania się i pozy ciała do poprawki i redzi mogli by to zaimplementować do gry. Jakby było tpp to pewnie że bym grał choć przy fpp jest zdecydowanie lepsza immersja. Na Cyberka przyjdzie czas za kilka miesięcy jak już cała wrzawa opadnie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kron997 napisał:

Wydaje mi sie że @Wiolku odniósł sie do absurdalnego wręcz pojebanego wyciągania coraz to głupszysz patentów na obsmarowanie gry a nie na to, że konsolowcy zostali wydojeni. Może sie myle. 

Ale co to tylko Polacy wyciągają kazde potknięcie tej gry? 

 

Zawsze wyciąga sie takie rzeczy na powierzchnie i toczy z tego beke w internecie, ale husaria oczywiście bierze wszystko do siebie i olaboga matczyną firme mi tu obrażają. Kiedyś nie można bylo powiedzieć ze JP2 krył gwałcicieli bo wtedy byłeś antypolakiem, a teraz nie można powiedzieć ze CDP wydalo zabugowanego kupsztala za 270zl od łebka, pod tą samą groźbą. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, maciucha napisał:

Ale co to tylko Polacy wyciągają kazde potknięcie tej gry? 

 

Zawsze wyciąga sie takie rzeczy na powierzchnie i toczy z tego beke w internecie, ale husaria oczywiście bierze wszystko do siebie i olaboga matczyną firme mi tu obrażają. Kiedyś nie można bylo powiedzieć ze JP2 krył gwałcicieli bo wtedy byłeś antypolakiem, a teraz nie można powiedzieć ze CDP wydalo zabugowanego kupsztala za 270zl od łebka, pod tą samą groźbą. 


Ale tu już nie ma beki z tego że jedziesz motorem a postać nagle staje w pozycji T z chujem na wierzchu albo kradniesz samochód i nagle wylatujesz w powietrze albo gra miała kaprys i usunęła Ci sejwa. 
 

Wczoraj na reddicie widziałem jak koleś smarował po CP bo z premedytacją wbijał sie w ściane i gdzieś za śmietnikiem wpadł pod mape XD 

 

Mówię, cdp dało dupy z konsolami i ogólnym niedopracowaniem, ale takiego absurdalnego roastu to nie widziałem. Żeby aż Death Stranding dostało po dupie? Litości. Czekam na pasek w TVN24 że Kiciński został powieszony na lampie ulicznej na strunie od fortepianu. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kron997 napisał:


Ale tu już nie ma beki z tego że jedziesz motorem a postać nagle staje w pozycji T z chujem na wierzchu albo kradniesz samochód i nagle wylatujesz w powietrze albo gra miała kaprys i usunęła Ci sejwa. 
 

Wczoraj na reddicie widziałem jak koleś smarował po CP bo z premedytacją wbijał sie w ściane i gdzieś za śmietnikiem wpadł pod mape XD 

 

Mówię, cdp dało dupy z konsolami i ogólnym niedopracowaniem, ale takiego absurdalnego roastu to nie widziałem. Żeby aż Death Stranding dostało po dupie? Litości. Czekam na pasek w TVN24 że Kiciński został powieszony na lampie ulicznej na strunie od fortepianu. 

Daj spokój, szkoda ryja strzępić:) "są ludzie i parapety, stołki i taborety."

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Observer napisał:

Mentalność narodu? Tak oczywiscie bo tylko w Polsce jadą grę, a polska firma Sony wycofała ją ze sklepu. Ja bym powiedział że w żadnym miejscu jej tak nie bronią jak tutaj, więc to właśnie to zachowanie można nazwać "wychodzącą mentalnością narodu", czyli akceptowanie plucia w morde bo "mi nie przeszkadza".

Czekam, ktory pierwszy tu wyleci ze "wspieraniem branzy".

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że gra sprzedała się świetnie (rekordy na PC), release na konsole zupełnie nieudany, gra z błędami, ale mimo wszystko gra dobra i mamy nowe uniwersum, które pewnie bedzie rozwijane, pytanie tylko czy pod banderą Redów, czy może ktoś ich wykupi lub oni sprzedadzą to ip. Osobiście wolałbym żeby rozwijali Cyberpunka, szlifowanie, dlc, a potem druga gra, która na pewno  bylaby lepiej zrobiona technicznie, jeszcze bardziej rozbudowana itp. Praktycznie zawsze druga część gier typu open world jest duużo lepsza niż pierwsza. A jak podejdą do legendy Wiedźmina, zresztą ciezko powiedzieć, co ten Wiedzmin mialby przedstawiać fabularnie to historia ino zamknięta, to może być bardzo biednie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał:

Mentalność narodu? Tak oczywiscie bo tylko w Polsce jadą grę, a polska firma Sony wycofała ją ze sklepu. Ja bym powiedział że w żadnym miejscu jej tak nie bronią jak tutaj, więc to właśnie to zachowanie można nazwać "wychodzącą mentalnością narodu", czyli akceptowanie plucia w morde bo "mi nie przeszkadza".

 

koza.jpg?w=739

 

 

smiac mi sie troche chce z tego fanboystwa cd projectu.Ja sie ciesze ze to wyszedl krap w dluzszej perspektywie to da do myslenia wydawca wszystkich gier na wszystkich platformach zeby nie powtorzyc bledu red....Akurat trafilo na cdp szkoda ze to Polacy ale akurat w takiej sytucji srednio mnie ciekawi czy to Polacy czy chinczycy.Ktos wydal niedorobine g......i mam sie z tego cieszyc i jeszcze ich chwalic?Widocznie co nie ktorzy maja bardzo niskie standardy i wymagania co niestety pozniej przez wlasnie takich graczy ktorzy daja przyzwolenie na bylejkosc odbija sie na wszystkich i na jakosci gier. Wiec tak naprawde ci co krytykuja gre robia dla wszystkich przysluge......

Edytowane przez Pawel24
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

uprzedzając ludzi z niskimi oczekiwaniami i standardami, wkleję tu ich odpowiedzi na Twojego posta żeby mieć to z głowy (zawsze to samo):

 

- 'Ale nie wmawiaj mi że gra nie jest dobra skoro ja się wspaniale bawię!'

- 'Ja nie miałem żadnych dużych bugów'

- 'Sami sobie jesteście winni że oczekiwaliście czegoś innego'

- 'Nie graj w to jak w RPG'

- 'Nie oceniaj przed patchami!!! Wiesiek itd. tez nie byly idealne!'

- 'A po co mieli robic AI dla NPC w miescie to nie jest GTA!'

- 'Policja moze i sie spawnuje za Toba ale co z tego skoro jest klimat? Za sam klimat daje tej grze 9/10'

itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...