Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to ze każdy kto wątek skończył powiedział jednogłośnie ze gra jest dobra i planuje do nie wrócić gdy twórcy uporają się ze wszystkimi problemami, sam miałem już skończyć kilka dni temu wątek główny ale nie, 50 godzin na liczniku a ja mam dalej ochotę grać, robić misje poboczne i cały czas odkrywam miejsca w których jeszcze nie byłem, zaskoczyły mnie, ciagle mi miało.

Odnośnik do komentarza

Przecież Cyberpunk to jest politycznie poprawna gierka. W co wy kurwa gracie że bugów i poprawności nie widzicie? :D Ale skoro widać na przykładzie wyżej obroncy Cyberpunka sie wysprzeglają że grają na piracie ale przy tym pierdolą na forum że gra jest warta pieniędzy, to może wam się w torrentach jakiś inny rom ściągnął i gracie np. w Fallouta 4?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu niektórzy zachowują się jakby gra kasztanem do potęgi jak Wilczy Szaniec i nie da się wychwycić żadnego plusa tej gry, a CDP nasrał im do ryją i zgwałcił im matki.

 

 

patch 1.05 na One sprawia że gra dosłownie zyskuje 10 fps, ja pierdole, jak to możliwe że w ciągu tygodnia robią taki progres a nie mogli tego dowieźć na premierę? Co za gnój tam mają

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Czytam temat i chyba przestane tu wchodzić, siedzi tu kilka betonów co gry na oczy nie widzieli, opinie wydali sobie na podstawie facebooka, nie posiadają nawet sprzętu na temat którego się wypowiadają, śmieszki hihotki bo zobaczyli pierwszy raz w życiu glitcha, ale jest spoko bo można pośmieszkować, zarzuty o tym ze nie da się skończyć wątku głównego bo są glitche to już absolutny margines upośledzenia umysłowego, oczywiście najlepiej po polskiemu zgnoić własne podwórko i pójść wyłożyć pieniążki na kolejnego coda, fifke albo poprawnie polityczna gierkę.

 

ha tfu, bo z gierkami to macie mało wspólnego.

tak z ciekawosci wszedlem na twoj link z grami w kotre grales wiec nie wiem skad najazd na fife i coda kotrego kupujesz co roku:)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Panowie, Ostatnia misja - ktoś kto przeszedł niech napisze którą z dostepnych opcji wybrać by mieć najlepsze zakończenie 

Jeśli o najlepsze Ci chodzi tj. happy end to
 

Spoiler

Musisz zadzwonić do Panam się pożegnać jak jest opcja, a potem wybrać w dialogu z Johnym, że poprosisz o pomoc Aldecaldos

By mieć tą opcje musisz skończyć wątek Panam

 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Observer napisał:

Przecież Cyberpunk to jest politycznie poprawna gierka. W co wy kurwa gracie że bugów i poprawności nie widzicie? :D Ale skoro widać na przykładzie wyżej obroncy Cyberpunka sie wysprzeglają że grają na piracie ale przy tym pierdolą na forum że gra jest warta pieniędzy, to może wam się w torrentach jakiś inny rom ściągnął i gracie np. w Fallouta 4?

Zacytuj gdzie napisalem ze gra na poczciwe bieda ps 4 jest warta 270? Jakbym miał xsx lub ps5 nawet bym się nie wachal z zakupem. Napisałem że na kompie śmiga dobrze I gra się dobrze. Ale najlepiej manipulować wymyślony materiałem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, narwaniec napisał:

tak z ciekawosci wszedlem na twoj link z grami w kotre grales wiec nie wiem skad najazd na fife i coda kotrego kupujesz co roku:)

Jedyny CoD w którego ostatnio grałem to Modern Warfare, a FIFA jest w EA Play, ściągnąłem żeby zagrac z kolega pod piwko, odpaliłem, porzygałem się i nawet jednego meczu nie skończyłem.

Odnośnik do komentarza

W sumie to co wy z tym 270, jak na konsole była do wyrwania w pudełku za 230, nie wspominając o Brazylii i sklepie ms, a na pc to pewnie poniżej 200. 

Może i byli tacy co te przysłowiowe 3 i pół bomby zabulili, ale to ci sami co idą do wora razem z typami co myśleli, że rtx 3080 = ps4. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Observer napisał:

Przecież Cyberpunk to jest politycznie poprawna gierka. W co wy kurwa gracie że bugów i poprawności nie widzicie? :D Ale skoro widać na przykładzie wyżej obroncy Cyberpunka sie wysprzeglają że grają na piracie ale przy tym pierdolą na forum że gra jest warta pieniędzy, to może wam się w torrentach jakiś inny rom ściągnął i gracie np. w Fallouta 4?

Są bugi, czasem coś się zdarzy, ale na Series X nie zauważyłem nic ponad normę czego nie widać w każdej nowej grze w dniu premiery lub coś co uniemożliwiało by rozgrywkę lub nie pozwoliło skończyć rozgrywki.

Moze i na One czy PS4 jest bagno, nie wiem, jak już powiedziałem, oceniam to co widzę i opieram się na faktach a nie szukam chorych glitchy, dopiero co latałeś po forum jak pojebany podkreślając na każdym kroku podejście Cyberpunka do tematu orientacji seksualnej, wyśmiali Cię i wytarli Tobą podłogę to teraz latasz i wklejasz filmiki z glitchami które może byłyby fajne gdybym mial

kolegow w gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Observer napisał:

A gdzie w zacytowanym fragmencie pisze cos o PS4? Styki ci sie palą od tych torrentów. Skoro gra jest warta pieniedzy to czemu grasz na piracie zamiast wydać na nią pieniądze?

Bo kupię na ps4 jak polataja. Na kompie nie gram już od dawna, chciałem tylko zobaczyć czy jest tak źle, nie chciałem W ciemno kasy ładować. Zawsze większe tytuly kupuję na premierę,  tu też miało być podobnie, ale forum zdecydowało. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

Po prostu niektórzy zachowują się jakby gra kasztanem do potęgi jak Wilczy Szaniec i nie da się wychwycić żadnego plusa tej gry, a CDP nasrał im do ryją i zgwałcił im matki.

 

 

patch 1.05 na One sprawia że gra dosłownie zyskuje 10 fps, ja pierdole, jak to możliwe że w ciągu tygodnia robią taki progres a nie mogli tego dowieźć na premierę? Co za gnój tam mają

 

 

Pomijając 11 klatek na podstawowym Xbąku w wersji 1.04, bo to jest skandal nad skandale, to jakim cudem kilka dni później były już 22, a w mieście w bólach nawet 28? Na One X całkiem stabilne 30, chyba po świętach, gdy wyjdzie 1.06 to się definitywnie zdecyduję na powrót. 

 

Jakiś specjalista może się wypowiedzieć dlaczego takie wyniki były nieosiągalne 10 dni temu? Kwestia olania, braku umiejętności czy co? Gra w takim stanie na premierę (widziałem na tym samym kanale porównaniach na PSach, na bazowym blisko 30 klatek przez większość czasu) na konsolach dostałaby spokojnie średnią 80-85 i gównoburza by ich ominęła szerokim łukiem... 

 

Niesamowite wręcz :reggie:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, eX4cT_PL napisał:

dopiero co latałeś po forum jak pojebany podkreślając na każdym kroku podejście Cyberpunka do tematu orientacji seksualnej, wyśmiali Cię i wytarli Tobą podłogę to teraz latasz i wklejasz filmiki z glitchami które może byłyby fajne gdybym mial

kolegow w gimnazjum.

 

Co kurwa? xd chyba z kims mnie mylisz, a jak nie to dawaj te cytaty chetnie zobacze to wytarcie podlogi.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Observer napisał:

 

Co kurwa? xd chyba z kims mnie mylisz, a jak nie to dawaj te cytaty chetnie zobacze to wytarcie podlogi.

Pamiętam że wytarł podłogę Tobą bluber mówiąc że jebiesz 14 postów pod rząd srając na lewo i prawo odnoście wątków LGBT w Cyberze - podobnie jak to robiłeś w temacie TLOU2 kilka miechów temu. @eX4cT_PL przytaczaa faktyczną sytuację sprzed kilku dni ale chyba ryjąc ludziom garnek homofobicznymi jazdami albo cytując co 3 minuty reddita już Ci na bani siadło. 

 

WIecie czy mają też być patche które zmieniają troche gre (AI NPC, zachowania policji) jak już błęd zostaną mocno wyeliminowane? Chodzi mi o to że oprócz błędów też jest sporo zastrzeżeń własnie do AI świata otaczającego i zastanawiam się czy coś z tym będzie robione czy zaczynać gierkę jak już błędy nie będą doskwierające. 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza



 WIecie czy mają też być patche które zmieniają troche gre (AI NPC, zachowania policji) jak już błęd zostaną mocno wyeliminowane? Chodzi mi o to że oprócz błędów też jest sporo zastrzeżeń własnie do AI świata otaczającego i zastanawiam się czy coś z tym będzie robione czy zaczynać gierkę jak już błędy nie będą doskwierające. 


Jak mieli zebranie inwestorów to mówili, że zajmą się poprawą AI. Także jak ogarną bugi + AI + kolizję tekstur to będzie cymesik.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, LiŚciu napisał:

Pamiętam że wytarł podłogę Tobą bluber mówiąc że jebiesz 14 postów pod rząd srając na lewo i prawo odnoście wątków LGBT w Cyberze - podobnie jak to robiłeś w temacie TLOU2 kilka miechów temu. @eX4cT_PL przytaczaa faktyczną sytuację sprzed kilku dni ale chyba ryjąc ludziom garnek homofobicznymi jazdami albo cytując co 3 minuty reddita już Ci na bani siadło. 

 

WIecie czy mają też być patche które zmieniają troche gre (AI NPC, zachowania policji) jak już błęd zostaną mocno wyeliminowane? Chodzi mi o to że oprócz błędów też jest sporo zastrzeżeń własnie do AI świata otaczającego i zastanawiam się czy coś z tym będzie robione czy zaczynać gierkę jak już błędy nie będą doskwierające. 

To by wymagało przebudowania AI, nie ma opcji, żeby pojawiło się to w patchu. Może jakieś pojedyncze reakcje policji będą mogli zaimplementować, ale ogólnych poprawek AI bym się nie spodziewał. Sztuczna inteligencja w tej grze ssie, wręcz nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, LiŚciu napisał:

Pamiętam że wytarł podłogę Tobą bluber mówiąc że jebiesz 14 postów pod rząd srając na lewo i prawo odnoście wątków LGBT w Cyberze

 

 

1 godzinę temu, eX4cT_PL napisał:

dopiero co latałeś po forum jak pojebany podkreślając na każdym kroku podejście Cyberpunka do tematu orientacji seksualnej, wyśmiali Cię i wytarli Tobą podłogę

 

Tak mnie to zainteresowało bo nie pamiętam zebym cokolwiek o orientacji w grze pisał, że aż zmarnowałem kilka minut przeszukując archiwum gdzie niby coś bluber pisał. Ctrl+f "bluber" w aktywnościach dawało mi tylko plusy od niego do ostatnich postów tutaj - ale końcu znalazłem post do którego się odniósł negatywnie - i on dotyczył recenzji w Gamespocie, a nie jakiś wątków orientacji w samej grze. Więc post który krytykował mieszanie polityki do recenzji gier po kilku stronach dla was zmienia się w "14 postów o orientacji seksualnej w grze po którym zostałem przez forum wytarty jak szmata", chociaż post dotyczy czego innego i ma 14 plusów i ani jednego minusa. Brawo.

 

Nic dziwnego że wy o Cyberpunku 2077 się tak pozytywnie wypowiadacie, zastanawiałem się czemu, ale teraz widzę że wy po prostu nie potraficie w życiu napisać słowa prawdy.

 

Link do tego postu, którego nie chcieliście podać: https://www.psxextreme.info/topic/112736-cyberpunk-2077/?do=findComment&comment=4674148

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...