Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Plugawy napisał:

Mam zje.banego pobocznego questa w Watson z riperdockiem u którego trzeba odebrać darmowy wszczep. Podchodze do niego i mam tylko opcje cos kupic za kase albo zagadac jak interes idzie. W itemach do kupienia nie widze nic darmowego :(

Jeśli chodzi o tatuaż od Cassiusa Rydera to jego się nie kupuje. Wejdź w zakładkę wszczepy/ręce i tam go znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Rozi said:

Jaki jest obecny stan gry na PS5? Da się w to normalnie grać?

W ciągu kilku pierwszych godzin miałem jedną zwiechę, jeden bug blokujący grę (gluchy telefon od Judy, musiałem zresetować grę, bo zapis był zablokowany) i niezliczoną ilość głupich zachowań npc, na które już przestałem zwracać uwagę. Są też problemy z płynnoscia, fps potrafi mocno polecieć w dół. Nie mam porównania do poprzedniej wersji, ale w dalszym ciągu to nie jest jakaś specjalnie stabilna gra. Mimo to grać się da i póki co całkiem przyjemnie nawet.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłem w MM i widziałem wersję na PS4 za 139 zł. Nawet przez ułamek sekundy sobie pomyślałem, że może dać by jej teraz szansę. W końcu minęło tyle czasu od premiery i te setki hotfixów coś już pewnie poprawiły. 

 

Jak ja się cieszę, że od razu sobie wybiłem ten pomysł z głowy. Pomyślałem wówczas, że za rok gra pewnie będzie za grosze w koszach z innymi crapami i może wtedy się skuszę. Koniec końców po powrocie do domu znalazłem powyższy filmik i wygląda na to, że podjąłem słuszną decyzję. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem, że ludzie mówią iż gdyby nie błędy byłaby super gra.  Przecież to kapiszon, wydmuszka. Cały wątek główny to zart. Myślałem, że odpalił się jakiś side quest a okazało się że to main story. Skończyłem grę w Boże Narodzenie, nie zamierzam do tego balasa wracać. Wszystko jakieś płytkie i bez polotu. Bardziej czekam na łatkę do Wiedzmina 3 niż do tego potworka. Musiałem to z siebie wyrzucić, dziękuję. 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To prawda, abstrahując od całej tej otoczki czekania na next gen patcha, cała gra mnie trochę zawiodła pod względem fabularnym. Może na W3 patrzę przez różowe okulary, ale poboczne wątki były tam na o wiele większym poziomie jeśli chodzi o opowiadane historie. Główny wątek w porządku, chociaż fajerwerków nie było. Zmarnowany potencjał takiego smahsera boli.
Fajnie wypadło zadanie z jeffersonami, ale zostało chamsko ucięte, czyżby miało się znaleźć w dlc? Już nawet olewając temat bugów gra niczym się nie wyróżnia, chyba liczyłem na coś innego :/

Odnośnik do komentarza

Już pomijając te wszystkie wały i farmazony przed premierą, to mam wrażenie, że to był zbyt ambitny projekt jak na nowe IP, które dosyć mocno różni się się od Wiedźmina( nie licząc gatunku).

Powinni iść stopniowo:

-pierwsza odsłona - liniowa gra bez żadnych sandboxowych naleciałości, odpowiednik Deus Exa.

-druga odsłona - może pół otwarta, ale stosunkowo mała, może z dwie całkowicie różnymi ścieżkami jak w drugim Wiedźminie.

-trzecia odsłona - i tutaj już powinni spróbować spełnić wizję ostateczną. Duże, żyjące miasto, latający samochody, bieganie po ścianach i pełen przepych.

 

Potrenowaliby latami nad mniejszymi projektami i może coś by z tego wyszło, a tak od razu poszli na głęboką wodę. Wiadomo, to by trwało więcej niż jedną generację, a marketingowo pewnie też gorzej, bo wtedy w trailerach nie stawiasz się na równi z molochami branży. Czuć w tym pychę, ale po Wiedźminie 3, nie jednemu by odjebało.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, _Red_ said:

Otoz to, podział na ładne miejskie huby z duza dawka interaktywności na wzor Deusa i bylby ideał. Po kij kolejny sandbox jakich milion. Ile mozna jezdzic autkami po pustym mieście po Watchdogs, GTA, Saints Row, Sleeping Dogs i kilkunastu innych tego typu.

Sleeping Dogs akurat było świetna grą. Lepszą niż wszystkie inne wymienione no może prócz GTA. Jednak też się zgadzam, że chcieli zrobić to co modne i wyszło jak wyszło. Mnie tylko ciekawi czy kiedykolwiek oni to naprawią, czy wyjdzie patch next gen i co dalej z CDP, bo mam wrażenie, że mogą się już nie podnieść po tym

Odnośnik do komentarza

Ostatnia nadzieja w Cyberpunku to ten definitywny upgrade. Mimo wszystko, dobrze się bawiłem przy grze. Jasne, pewne rzeczy są  z natury utrwalonym brakiem warsztatowym REDów w zakresie rozwoju postaci (najlepiej robił to Wiedźmin 2, jak wyżej wspomniano), tak samo wciąż kulejące mechaniki ale jakoś przy tej nawet niezłej fabule, giereczka wciąga. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...