Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

On 8/6/2021 at 1:40 PM, Pupcio said:

Dostałem tę PERŁĘ od siostry w prezencie i mam pytanie. Czy odpalać to na ps4 amator czy to się mija z celem?

 

Odpalać. Grając w premiere, grałem wtedy jeszcze na PS4 zwykłym. Wygląda na to, że ta gra ma najmniej bugów w tej wersji. Nagrałem tam 600h czyszcząc dwoma buildami 2 razy całą mapę. I grało się świetnie.

 

Nie słuchaj tych amatorów tutaj którzy czytają to co w necie i doradzają nie mając żadnego pojęcia. 

  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Jordanensis napisał:

10/10 nie, bo jednak idealna nie jest mając bugi, ale oceniając obiektywnie - wszystko poza bugami oczywiście jest na najwyższym poziomie.

nooo np wszystkie systemy w grze są robione na kolanie. Skille? Kto by je balansował. Policja? Teleport po linii najmniejszego oporu. AI ludzi/kierowców? brak. Crafting? prosze cię. To nie sa bugi. To zostało tak napisane "celowo", znaczy na odpierdol. 

CDP chcieli zostać drugim rockstarem ale spadli z rowerka. Zamiast pójść scieżką postępu W1>W2>W3 od razu chcieli zrobić projekt przebijający skalą GTA i do tego żeby to był "poważny" erpeg. No sorki.

 

600H w tym nabić. No jest w tym jakiś heroizm. 

Odnośnik do komentarza

Na PS4 Pro - przeszedłem - poza jednym spadającym z nieba motocyklem :) i ciemnością w misji, gdzie wchodziło się przez mur na początku gry - nigdy mi się nie zawiesiła, nigdy zresetowała. Gram teraz od czasu do czasu dla przyjemności :) Kocham klimat gry, postacie, widoki. Może dlatego tak uwielbiam grę, gdyż dla mnie liczy się efekt wizualny, mrok, tajemniczość, ponad szybkość i liczbę klatek :)

 

Każdy oceni inaczej. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, standby napisał:

Mam wrażenie że jest więcej ludzi i aut w mieście obecnie, nie wiem, podoba mi się ta gra ale czuje że grając na PS4 dużo tracę jeśli chodzi o grafike i klimat :/

 

Gdzieś tam byl filmik porownujacy. Na PS5 ruch uliczny obecnie jest uciety na maxa (bo ustawienia są z PS4). Za to na XSX jest ta wajcha performance/quality i NPCow jest wiecej. Do czasu wypuszczenia pełnoprawnego updejtu pod next geny i podkręcenia suwaczków do poziomu niezłego PCta to chyba szkoda tracić immersję grajac w wersje PS4 native lub PS4 compatible.

Odnośnik do komentarza
 
Gdzieś tam byl filmik porownujacy. Na PS5 ruch uliczny obecnie jest uciety na maxa (bo ustawienia są z PS4). Za to na XSX jest ta wajcha performance/quality i NPCow jest wiecej. Do czasu wypuszczenia pełnoprawnego updejtu pod next geny i podkręcenia suwaczków do poziomu niezłego PCta to chyba szkoda tracić immersję grajac w wersje PS4 native lub PS4 compatible.
Lmao. Spece z CDPR w akcji. Miały być pacze, dlc, rołdmapa. Jest jak jest. Już lepiej nie będzie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...