Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad dwóch godzinach "grania" odpadam. Fajnie się chodzi, ale te wszystkie menusy są przytłaczające, podobnie jak ciężkie do zdzierżenia dialogi i ekspozycja. Parafraza sytuacji z początku gry:

Spoiler

- Prezydent chce się z Tobą widzieć.

- Jest jeszcze prezydent? Co on wyrabia?

- Nie on. Prezydent jest kobietą i umiera na raka.

- Aha. Ok.

- Prezydent jest Twoją matką do cholery!

- Ok.

 

:kekw:


Najlepiej wypadają cutscenki bez dialogów. Mają dobry klimat i pomysłową reżyserię. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wojtq napisał:

Po ponad dwóch godzinach "grania" odpadam. Fajnie się chodzi, ale te wszystkie menusy są przytłaczające, podobnie jak ciężkie do zdzierżenia dialogi i ekspozycja. Parafraza sytuacji z początku gry:

  Ukryj zawartość

- Prezydent chce się z Tobą widzieć.

- Jest jeszcze prezydent? Co on wyrabia?

- Nie on. Prezydent jest kobietą i umiera na raka.

- Aha. Ok.

- Prezydent jest Twoją matką do cholery!

- Ok.

 

:kekw:


Najlepiej wypadają cutscenki bez dialogów. Mają dobry klimat i pomysłową reżyserię. 

 

Nie no fabularnie to jest mega cringe, jak to u Hideo.

Dla klimatu i gameplayu jednak warto to przełknąć.

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma to coś w sobie. To trochę, jak mijana na ulicy dziewczyna. Na pierwszy rzut oka takie 7/10, ale zamienisz dwa, trzy słowa i czujesz potencjał. Wiesz już, że warto iść dalej. 

Tu jest właśnie tak.  Im dalej, tym lepiej i lepiej. W pewnym momencie wsiąkasz po całości. Przedmiotowe filmiki to mistrzostwo, ale są tylko elementem składowym całości - jednym z wielu mocnych z resztą.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Crazy Horse napisał:

Ta gra ma to coś w sobie. To trochę, jak mijana na ulicy dziewczyna. Na pierwszy rzut oka takie 7/10, ale zamienisz dwa, trzy słowa i czujesz potencjał. Wiesz już, że warto iść dalej. 

Tu jest właśnie tak.  Im dalej, tym lepiej i lepiej. W pewnym momencie wsiąkasz po całości. Przedmiotowe filmiki to mistrzostwo, ale są tylko elementem składowym całości - jednym z wielu mocnych z resztą.

 

Raczej: jak atrakcyjna dziewczyna, która po pierwszych paru zdaniach rozmowy wydaje się interesująca i czarująca, ale na dłuższej randce męczy bułę opowieściami o astrologii i swoim ukochanym kocie, nie dając facetowi dojść do słowa, więc po 3h spotkania jesteś zmęczony bardziej, niż po fizycznej harówce.

Odnośnik do komentarza

W końcu po 100h mogę powiedzieć, że skończyłem tę świetną grę. Poniżej moje statystyki. Końcówka to już trochę grindu, aby wymaksować ostatnie bazy i wbić 60 poziom za czas dostawy. Bawiłem się świetnie i polecam, gra jest tak nietypowa, że warto jest spróbować. Zadanie wykonane, :platinum: wbita ;)183dd108fd934-screenshotUrl.thumb.jpg.60af916bb8cdf228f25ea018e061a166.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jakoś nie było czasu wcześniej odpaliłem wczoraj i przeszedłem prolog. Miałem doskonałą ocenę :notbad:za dostawę z prologu. Wygląda fajnie gierka w wersji DC jakoś na początku nie pasuje mi dubbing Normana, ale zobaczymy jak się gra rozkręci bo na razie nie za wiele rozumiem z mechaniki, ale pewnie gra z czasem rozwinie co jak trzeba robić.

Po wstępie gry powiem Wam, że ten Kojima ma wyobraźnie :)

Odnośnik do komentarza

Kurde coś ta gra ma takiego w sobie, że im dalej tym bardziej się chce nosić te paczki. Nie wiem, które mam zadanie ale coś koło 10 i pierwsze spotkanie z mułami po cichu wszyscy związani, pare spotkań w wynurzonymi i też jakoś poszło. Trochę się kręcę jeszcze z tymi skrytkami i zostawianiem tych wszystkich materiałów jak żywice czy metale nie wiem czy je wymieniac na zasoby czy trzymać je do budowy różnych wieżyczek czy skrzynek.

Na razie nie używam w ogóle drabin bo jakoś mam tak drogi, że nie potrzebuję. Ale gra się co raz ciekawiej i chyba wsiąknę na dłużej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...