Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, LiŚciu napisał:

Pierwszy raz czy na ps4 wcześniej grane?

Grałem na Prosiaku pierwszy raz, ale jakoś po kilku h odpuściłem, w sumie nawet nie wiem why, bo pamiętam, że początek zrobił na mnie takie samo wrażenie jak teraz, do tego ten klimat i miejscówki. 
Szczerze to nawet się cieszę, że teraz sobie przejdę, bo 60ks ofc robi robotę. Do tego większy, lepszy TV oraz audio niż te3 lata temu. 
 

Aaaa wiem co mnie trochę męczyło. Te walki (ucieczki) przed tymi wynurzonymi i ludźmi. Do tyrolek nie doszedłem jak coś. Rozumiem, że to najlepszy sposób aby ich omijać? 

Odnośnik do komentarza

A to nawet nie miejscówka tylko co tam się dzieje na plaży, i walka z 

Spoiler

higgsem 

Teraz będę wracał i będzie ostatnia misja z pizza, ciekawe co za przeprawa co Pupcio wspominał bo trasę mam dobrą, no chyba że się nie da tyrolkować xd 

 

7 godzin temu, balon napisał:

Aaaa wiem co mnie trochę męczyło. Te walki (ucieczki) przed tymi wynurzonymi i ludźmi. Do tyrolek nie doszedłem jak coś. Rozumiem, że to najlepszy sposób aby ich omijać? 

 

Później będziesz miał opcje walki z jednymi i drugimi i np takie tereny mułów będziesz sobie mógł wyczyścić na jakiś czas i spokojnie tamtędy się przemieszczać. 

Odnośnik do komentarza

Ja wyczyściłem 2 miejscówki z tymi wrogimi ludźmi i na razie jest spokój. Za to ile materiałów można tam zebrać :obama:

Po pierwszej takiej akcji 

Spoiler

Dostałem info, że kurierzy mogą teraz swobodnie przekraczać ten teren i nawet dzbanek wpadł :thumbsup:

 

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, messer88 napisał:

Teraz będę wracał i będzie ostatnia misja z pizza, ciekawe co za przeprawa co Pupcio wspominał bo trasę mam dobrą, no chyba że się nie da tyrolkować xd 

Przy tej misji z pizza nie da sie tyrolkować, nie pamietam który egzoszkielet jest najlepszy do tej misji, ale ja chyba bieglem w tym górskim.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bielik napisał:

W trybie wydajności chyba tylko cutsceny mają spadki fps, w samej grze sztywniutko trzyma 60 według moich oczu także nic się nie bać można grać w tym trybie.

Co do grafiki - spoko ale opadu szczęki nie ma. 4k i ząbki na horyzoncie? Trochę słabo. 

4k masz dopiero w trybie jakość. To jest 4k/60ks z okazjonalnymi spadkami do ok 50ks.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2022 o 11:33, Paolo1986 napisał:

Dopadł mnie chyba jakiś syndrom "jeszcze jednej paczki" :obama:

Wczoraj chodziłem z dostawami jakieś 3 godziny, jedno zlecenie prowadziło mnie trasą mocno pod górę i potem przez las :obama:

O mały włos by było, a bym został złapany ;) 

Cały czas jestem w regionie startowym, a tu tyle zleceń jeszcze czeka :drinks:

Właśnie wcześniej kupiłem z olx ten tytuł, by ponownie już na ps4 nie na pc ograć....
Na telewizorze, mimo braku 4K i innych bajerówk które może dać wypas karta graficzna, to o wiele lepiej dla mnie wygląda. Ja nie miałem wypas karty i duzego monitora, to dla mnie większy zwykły TV FullHD mi wystarcza, choc wiem, że moze lepiej na top blaszaku wyglądać.

A przez wasze dyskusje, po ograniu A plague tale innocence wrzuciłem na dysk.

Jeśli się wkręcę to przez was. To będzie WASZA WINA CH** JEDNE:nosacz3:

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza

Ale głupie te kodzima karty. No ale mam już 2x roadster i chyba więcej nie muszę się tam bawić. 

 

BTW może się komuś przyda, jak jest trofeum za ulepszenie wszyskich rzeczy co możemy zbudować to nie działa na strukturach zbudowanych przez AI, musi być nasz własny obiekt bądź jakieś innego gracza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...