Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie coś takiego. Ostatnio ten niespełniony reżyser pochwalił się, że lubi Lycoris Recoil. Skoro już kupę lat skośnookie jadą na koniunkturze z dziewczynkami z pistoletami, to czemu ci pedofile jeszcze nie zrobili takiej SZCZelanki tpp, tylko wymyślają jakieś dziwne pierdoły jak DS, które mało kto zrozumie i kupi:unknown:

  • WTF 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Głównym motorem napędowym Death Stranding jest klimat i gameplay, więc jeśli to od początku nie robi to nie ma co się dalej męczyć, bo fabularnie to :yao:
Ja lubię spokojne, niespieszne tempo, metodyczne odkrywanie mapy, planowanie kolejnych posunięć czy np zbieranie surowców, by coś craftować (stąd dużo survivali na profilu), więc DS mi bardzo przypasowało, ale jak ktoś ma tylko dwie godziny na granko tuż przed snem to chyba faktycznie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

No to po 75 godzinach skończyłem fabułę.

Co tam się działo od 9 rozdziału :obama:

Spoiler

Walki z bossami, powrót przez całą mapę przy padającym ciągle deszczu, gdzie nagle podczas jazdy tyrolką zaatakowały mnie 2 "lwy" :obama:

Kolejna bitwa na froncie wojennym i w końcu powrót do węzła stołecznego, walka z wielką rybą, czy skremowanie naszego towarzysza :(

Czuję, że jeszcze sporo godzin przede mną do :platinum::banderas:

Odnośnik do komentarza

U mnie w centralnym też większość trasy na tyrolkach jechałem. Ale w pewnym momencie natrafiłem na te 2 duże BT i gra wymusiła walkę :obama:

Wyglądało to jak wrzucenie na arenę :shotgun:

Spoiler

Za to na wschodzie najpierw natrafiłem na chmarę tych balonów, gdzie pewnie niepotrzebnie wystrzelałem się z karabinu. Potem pojedynek z "kałamarnicą" przed centrum dystrybucji. Ostatni odcinek to podjąłem ucieczkę, dobrze było mieć egzoszkielet szybkościowy :obama:

No i na koniec ten wieloryb :shotgun:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...