Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam jeszcze, jak wam szedł progres w ocenie kuriera? Ja będąc obecnie pod koniec 3 rozdziału i robiąc do tej pory z 20 dostaw premium mam 52 poziom w pozostałych, ale np. dopiero 5 w czasie dostawy. Fakt, że do tej pory były raptem chyba 3 zlecenia na czas. Generalnie mocno nierównomiernie te kategorie się rozwija. 

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Będziesz miał wszystko fiolet a czasowe na czerwono :) spokojnie graj bo się zrobi, poczekaj na drugą mapkę, porobisz drogi i wtedy będą dostawy po 900-1000kg czasówki to będzie się ładnie levelować. Tylko rób tylko premium, zwykłych nie ma sensu. 

 

Mi brakuje 6 znajdziek z danymi i będzie :platinum: <gracz> 

Odnośnik do komentarza

Jak znaleźć wejście do bazy

Spoiler

Kolekcjoner? Znacznik na mapie niedaleko Centrum Dystrybucji na Południe od Węzła Jeziornego pokazuje mi, jakbym miał zejść pod ziemię. Obok mam taki jakby kanion, gdzie schodzę, ale nigdzie nie widzę wejścia do samej bazy

Nie jest może tak, że to odblokowuje się w miarę postępów w fabule? Awansowałem właśnie do 5 rozdziału.

Odnośnik do komentarza

Nawet się nie zorientowałem, a naleciało mi już 30 godzin :obama:

Wspaniale się robi te dostawy, w regionie centralnym mam już sporo odcinków dróg wybudowanych, co mocno ułatwia robotę. Przyjmuje się kilka zleceń na raz i pakuje na ciężarówkę ;)

Zauważyłem też, że ludzcy przeciwnicy 

Spoiler

Zaczęli strzelać do mnie z karabinu :shotgun:jak chciałem ich ograbić :kaz:

Tę bazę też w końcu odnalazłem ;)

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niektórzy piszą, że gra życia, a moje drugie podejscie (tym razem w Director's Cut na PS5) jest niestety takie samo jak kiedyś.

 

No kompletnie, ale to kompletnie mnie ta gra nie jara, dodatkowo W MOIM ODCZUCIU nasrane tych menusów tak, że już nawet nie wnikam co tam za punkty są mi przyznawane po dostarczeniu ładunku. Ikonek tyle jakbym się miał Civki uczyć pierwszy raz.

 

No nie wiem, nie mogę przetrawić tego biegania z pudłami po żwirku. Może później się rozkręci, ale ciężko wchodzi.

Odnośnik do komentarza

No próbowałem, dawałem szansę, wierzyłem że skoro młody Pupcio chwali, to jest fajnie. Chciałem, ale po ok 6h aż mnie mdli od gameplayu jak i scenek powtarzających setny raz, że musimy odbudować hameryke. A dodam, że wszystkie kanoniczne MGSy przeszedłem od czasów PSX :sapek:

 

 

Trudno, nie wszystko jest dla wszystkich, co jest zrozumiałe. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...