Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam chyba rozumieć, o co w tym chodzi. Po zrealizowaniu jakiejś dostawy pokazuje mi lajki, które "trafiają na konto" poszczególnych kategorii. Wystarczyło, że dostarczyłem np. sporo porzuconego ładunku i wskoczył mi poziom 1 bridge linka.

Ogólnie to na razie jestem tą grą zachwycony, nie myślałem, że noszenie paczek może być takie ciekawe.:)

Edytowane przez Paolo1986
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No najlepiej się leveluje te wszystkie kategorie najcięższa i najbardziej odległą dostawą, ale bym się tym nie przejmował z początku bo samo się będzie robić jak będziesz grał i robił dużo dostaw. Mi odstawały tylko czasówki to sobie podbiłem najbardziej ciężkimi premium na czas, tylko wcześniej trzeba mieć przygotowaną trasę. 

Odnośnik do komentarza

No z początku to graj po swojemu i jak robienie dostaw sprawia Ci przyjemność to się nie przejmuj bo wszystko się zrobi praktycznie samo nawet jak będziesz chciał :platinum: wbijać. U mnie bridge link chyba na 85 poziomie ale też mam na liczniku z 80+h więc nie jest to szybka sprawa xd 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pupcio napisał:

btw. Jak się kupi osobno wersje ps5 to ma się osobny zestaw dzbanów?

tak, platyna nie wpada z automatu, trzeba dobić 3 trofea po wgraniu zapisu z Ps4 bo doszły nowe zlecania dostaw z CP2077 i HL i one sie wliczają do dzbanka, wytworzyć dodane rzeczy i wygrać wyścigi na torze :)

 

Te dodane misje z CP i HL bardzo spoko, tor może wkurwić w którymś momencie bo przejazdy muszą być idealne

Odnośnik do komentarza

Dlatego bardzo lubiłem za takie podejście do kompletacji ekipę z Rocksteady. Batman: Arkham Knight przy wypełnieniu wszytkich aktywności związanych z demilitaryzacją Gotham odkrywał prawdziwe zakończenie gry. Taka żmudna robota z kurierskim zasuwanie w DS aż prosi się o identyczną nagrodę w finale. A tu doopa :(

Odnośnik do komentarza

Dopadł mnie chyba jakiś syndrom "jeszcze jednej paczki" :obama:

Wczoraj chodziłem z dostawami jakieś 3 godziny, jedno zlecenie prowadziło mnie trasą mocno pod górę i potem przez las :obama:

O mały włos by było, a bym został złapany ;) 

Cały czas jestem w regionie startowym, a tu tyle zleceń jeszcze czeka :drinks:

Odnośnik do komentarza

Panowie te tryby jakość i wydajność na PS5 to widzę, że to 2160/60 ks (z okazjonalnymi spadkami do ok 50) oraz 1800/mur beton 60.

Pograłem trochę w tej jakości i nie poczułem tych spadków? Będzie to potem jakoś częściej rzucać się w oczy?

 

Btw ale to wygląda i się rusza w tej wersji, no i ten klimat oraz widoki. Piękna gra:banderas:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, messer88 napisał:

U mnie przez 90h zero dropów i wygląda luksja ale muszę sprawdzić w którym trybie gram  

Docelowo jest wydajność czyli 1800/stałe 60ks. 
Jakość to 2160 i 60ks z „okazjonalnymi” spadkami do 50ks i jestem ciekaw jak to jest okazjonalne, bo na początku nic nie czułem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...