Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

absolutnie niczym się nieróżni. Każdy kontroler podczas gry będzie emitować dźwięki BB i wibrować kiedy trzeba. Tam nie ma ukrytych ficzerów, tylko plastik przypominający BB Pod i napis DS na touchpadzie. 

BTW. serio biję się z myślami, czy brac preordera czy najnormalniej w świecie kupić w sklepie... bo wszystkie moje ostatnie preordery wpadły w weekendowe dziury czasoprzestrzenne _-_ i zamiast w czwartek to w poniedzialek lub wtorek dostawałem paczki  

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Fanek napisał:

Zamów odbiór w sklepie

 

to też loteria. ostatnio znajomy coś zamówił, dostał potwierdzenie na maila i sms, że towar jest na sklepie i bier se go pan, a potem okazało się, że jest na magazynie i nie mogą go wydać :D 

ostatnio jak czekałem na nową płytę tides from nebula i widziałem, że ludzie chwalą się nią na twitterach i innych instagramach już w czwartek, to byłem dobrej myśli... dostałem ją we wtorek dopiero. W międzyczasie trzymałem ją w łapach w MM i empiku... no ale preorder z autografami więc...  

Odnośnik do komentarza

 

40 minut temu, _D23 napisał:

Zauważyliście, że oprócz pierwszego trailera na żadnym kolejnym nie widać już tych pięciu postaci a raczej pięciu obiektów mających ludzki kształt? 

Ciekawe czy coś zostało wycięte ze scenariusza w trakcie procesu tworzenia gry czy zwyczajnie Hideo skrzętnie ukrywa ten obecność tychże. 

Homo demons? Baker i Mikkelsen pewnie beda wsrod nich.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, oFi napisał:

ciekaw jestem czy optymalizace dla  amatorow zrobili

DS działa na tym samym silniku co HZD, który trzymał stałe 30fps na amatorze. Przy czym świat w ds wydaje się uboższy w detale (żeby nie powiedzieć pusty), więc nie wiem czemu teraz silnik miałby się krztusić na bazowym ps4. 

 

Jakoś po tym ostatnim zwiastunie "cgi" delikatny hypik wrócił. Cieszę się, że nie oglądałem wszystkich tych gameplayów i sam będę mógł odkrywać co tam Kojima powymyślał. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, zdrowywariat napisał:

Moim zdaniem gra będzie bardzo średnia, a oceny naciągane. Bronić się będzie tylko zakręconą fabułą i nazwiskiem, bo gameplay będzie nudny i sztampowy. Wrócimy do tematu.

 

Wadomo że nie przekonasz się czy gra jest słaba czy nie dopóki nie zagrasz, ale faktem jest, że niezależnie jaka będzie będzie 90+ na MC, bo nie wypada źle oceniać s z t u k ę Mistrza.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wadomo że nie przekonasz się czy gra jest słaba czy nie dopóki nie zagrasz, ale faktem jest, że niezależnie jaka będzie będzie 90+ na MC, bo nie wypada źle oceniać s z t u k ę Mistrza.

 

Będzie bezpieczne 8.5, standardowo, a sama gra to będzie w rzeczywistości 7, czyli nieźle, ale ja nie mam czasu na siódemki.

Odnośnik do komentarza

nie jestem pewien, czy oceny tej gry będą w jakikolwiek sposób wymierne... w zasadzie oceny gier w ogóle nie sa wymierne. 

Wiem jedno - gierka jest raczej dla ograniczonej grupy odbiorców oraz osób, które lubią smakować nowych rzeczy, a mam nadzieję, że wiele elementów gry będzie świeżych lub ciekawie zrealizowanych.

 

chętnie poświęcę mój czas, bo nie mam czasu na kolejnego FPSa, czy grę z zombie albo coś innego na zasadzie kopiuj/wklej.      

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...