Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, CoATI napisał:

nie jestem pewien, czy oceny tej gry będą w jakikolwiek sposób wymierne... w zasadzie oceny gier w ogóle nie sa wymierne. 

Wiem jedno - gierka jest raczej dla ograniczonej grupy odbiorców oraz osób, które lubią smakować nowych rzeczy, a mam nadzieję, że wiele elementów gry będzie świeżych lub ciekawie zrealizowanych.

 

chętnie poświęcę mój czas, bo nie mam czasu na kolejnego FPSa, czy grę z zombie albo coś innego na zasadzie kopiuj/wklej.      

 

Ja też nie mam czasu na kolejnego FPSa, chyba że coś w stylu Metroida, czy BioShocka, nadzieję wiąże jeszcze z Cyberpunkiem. Ale nie lubię też David Cageowych filmów-gier z nudnym łażeniem w kółko, i tu mam wrażenie, że tak będzie. Jasne, że gra bardziej filmowa zyskuje, ale to ma być dalej gra. Jeśli gra idzie za bardzo w film to nic tu po mnie. Najlepsze są te gry oparte na doskonałej mechanice, designie leveli i różnorodności, która pasuje do danej gry, w których co chwilę jest coś nowego, co chwilę jest coś do roboty.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Nemesis napisał:

To będzie taki mgs5 tyle, że z większym naciskiem na filmiki i narrację. Jeśli do tego gierka będzie w miarę stabilna i rozbudowana to nic więcej mi nie potrzeba. Biorę na premierę. To nie może być średniak. 

Gdyż ponieważ? 

Odnośnik do komentarza

nie no Pan Kojima w swojej karierze niczego jeszcze nie spier do lil tak bardziej porzadnie w sumie. przy mgs2 i 4, padl zwyczajniej ofiara swoich wczesniejszych sukcesow, co nie zmienia faktu, ze te dwie czesci nadal byly bardzo dobre. moze miec wachania formy, ale badz co badz, to wciaz kojima i to juz bez sarkazmu :P

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Andżej napisał:

nie no Pan Kojima w swojej karierze niczego jeszcze nie spier do lil tak bardziej porzadnie w sumie. przy mgs2 i 4, padl zwyczajniej ofiara swoich wczesniejszych sukcesow, co nie zmienia faktu, ze te dwie czesci nadal byly bardzo dobre. moze miec wachania formy, ale badz co badz, to wciaz kojima i to juz bez sarkazmu :P

Nie no stawianie rewelacyjnej i w mojej ocenie zapierającej dech w piersiach w momencie premiery dwójki z Dziad..ekhem msg4 to przesada:)

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Andżej napisał:

no czworeczka najslabsza, ale i tak dobra gra.

 

mgs2 fakt faktem, przy premierze to bylo cos, co spokojnie moglo sie szczycic mianem next genu. do tej pory zreszta ta gra wyglada dobrze :D

Fajna sztuczki programistyczne zostały zastosowane na tankowcu. Świecąca się podłoga od deszczu na tankowcu to nie była nawet tekstura tylko rozmazany obiekt pod powierzchnią który dawał taki efekt. 

 

MGS2 w ogóle chyba trzymał 60fpsów dlatego do dzisiaj się w to przyjemnie gra regardless of gameplayowych archaizmów. 

 

 

Do MGS:PW nigdy nie wróciłem, MGS 5 również. Ground Zeroes jedynie trzymam na półce, bo jest pare fajnych misji w tym "demku" dobrze wykonanych. 

Odnośnik do komentarza

MGS 4 do outer heaven w miarę trzymał poziom. A później te śluby, małpy i drebiny popsuły trochę całość :smutas: 

 

Ale epilog to była mocna bomba :obama: 

 

 

 

No i chciałbym się kiedyś dowiedzieć kto jest odpowiedzialny na menusy w mgsach, bo kojima tam wszystkiego nie robił przecież :nosacz:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

pustych bossów.

O dokladnie. Po MGS3 zarzucono mu, ze slabo zarysowal (w porownaniu do mgs1) postacie z Cobra Unit. Wiec co zrobil w 4ce? Po kazdym bossie dzwoni murzyn i mowi jak to dziewczyna miala ciezko w zyciu bo wojna :reggie:

 

W 4 bylo duzo fajnych rzeczy gameplayowo, ale niestety ogolne moje wrazenie jest takie, ze ta gra to jedna wielka scena z Mrocznego Widma kiedy Jin wyjasnia moc midichlorianami, tylko podzielona na 5 aktow. Kojima chcial pozamykac watki i powyjasniac niedorzecznosci z 3 poprzednich czesci i wyszlo to slabo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...