Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, suteq napisał:

A czemu szal na reseterze? Co za drama znowu? 

 

Wszedłem zobaczyć i większej afery jeszcze nie ma, ale ludzie piszą że anulują preorder za tą jedną linijkę tekstu ze ślubu wrzucaną powyżej. Cała gra ok, ale jedna linijka trwająca sekundę i starczy, lewak striggerowany, nie zagra.

Jakby s(pipi)enie umysłowe byłoby forum internetowym, to byłoby reseterą.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

Problem, że freakersy są białe, a gdyby były czarne, to dopiero byłaby afera. Bend Studio mogłoby się już zamykać. 

 

:reggie:


Ej, ale to może jest w gierce wyjaśnione? Może akurat wirus atakował w Urzędach Pracy, a MOPSy i więzienia omijał?

A tak poważnie to może to przypadłość rasy kaukaskiej i innych nie tyka? Akurat dziś w pracy naszło nas na tego typu rozkminy - widzieliście kiedyś czarnego z zespołem Dauna?
 

Cytat

wredny jeszcze nie gral ale juz wie ze swiat jest zywy, przepiekny, ze jazda ktorej nie doswiadczyl jest miodna, ze jest sporo cutscenek poza tylko tymi ktore widzial w trailerach.

 

czy to te slawne "nie gralem ale sie wypowiem"? widac ze mocno dupsko zapieklo po zdobyciu miana najwiekszego pelikana 2019 i trzeba sobie tlumaczyc 



@Najtmer - rozumiem, że masz obsesję na moim punkcie i w sumie to nawet zrozumiałe - jestem elokwentny, wysoki, przystojny...
Ale trochę masz nayebane, przypyerdalając się do wszystkiego, co napiszę i nie wiem, czy jest sens prowadzić dalszą dyskusję z jednostką wyraźnie upośledzoną, ale jeszcze ten jeden raz spróbuję...
Odniosłem się tylko do tego, że recenzje osób, które szanuję i liczę się z ich zdaniem, wymieniły takie a nie inne elementy składowe gierki, które są dla mnie istotne i na tej podstawie jestem spokojny, że otrzymam od Days Gone dokładnie to, czego oczekiwałem.
Więc żadne "nie grałem ale się wypowiem", bo jak zagram to będę mógł skonfrontować moje oczekiwania z rzeczywistością, o czym tu zapewne napiszę, a dupsko najwyraźniej piecze kogoś innego, skoro nie może wytrzymać bez idiotycznych przytyków :reggie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Yakubu napisał:

Jak ci to tak przeszkadza to chyba trochę zbyt aktywny jesteś w tym temacie

eeee???

gdybym zaczal gnoic gre za rzeczy ktore sobie wymyslam z dupy, i ktos by mi zarzucil NWASW, to wtedy bylby to punkt dla kogo? dla mnie?

 

a piecze tego kto z nienawiscia klika w te kolorowe minusy XD

Edytowane przez Najtmer
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Raczej już zostanie średnia na poziomie 72 ale tak jak na początku myślałem, że recenzje będą przekupione, tak teraz wydaje mi się, że często są drastycznie obniżone z powodów tutaj poruszanych.
Wydaje mi się, że gra zasługuje na 80-82, tym bardziej, że często dużo gorsze tytuły zostawały lepiej oceniane.

No nic, miałem nie kupować, a po recenzjach tym bardziej a jednak będę jutro testował

Nie liczę na takie pozytywne zaskoczenie jak w przypadku MK11 ale myślę, że i tak będzie dobrze.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

To jest dramat. Jak ta gra mogła tak spłaszczyć relacje głównego bohatera z kobietą?Poza tym uważam, że Sony to nadal banda rasistów bo nie uwypukla cierpienia czarnego człowieka nie tylko pokonanego chorobą ale zapomnianego przez hordy białych, złych zombie. To są argumenty w recenzji a nie tam jakiś pop up, animacje czy gunplay.

Też kupiłem i jako pelikan czekam na wyrok. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, da$io napisał:

To jest dramat. Jak ta gra mogła tak spłaszczyć relacje głównego bohatera z kobietą?Poza tym uważam, że Sony to nadal banda rasistów bo nie uwypukla cierpienia czarnego człowieka nie tylko pokonanego chorobą ale zapomnianego przez hordy białych, złych zombie. To są argumenty w recenzji a nie tam jakiś pop up, animacje czy gunplay.

Też kupiłem i jako pelikan czekam na wyrok. 

 

SmartSelect_20190425-230138_Discord.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...