Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie te gry, na które wspaniali recenzenci szczają i srają dając im 6/10 a ja gram jak poyebany :woot: Do tej pory doskonale bawiłem się w Mad Max i Days Gone. Dla mnie obie te gry mają dużo wspólnego i może dlatego miałem mocno wyyebane na te szmaciarskie słabe oceny dawane przez tych samych słabych ludzi, którzy ocenili The Last of US Part 2 dając oceny 9 i 10 :yao:

 

Bardzo bym chciał wrócić do postaci Deek'a wsiąść na motór i poszaleć po nowym terenie. Nawet jakby dali jakieś misje DLC to bym się nie obraził ........ a nie czekaj przecież jeszcze nie zaliczyłem tych misji dodatkowych :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Trochę żałuję, że dali tego Days Gone w plusie bo już pudełka nie kupię/dostanę a gra jest świetna, Wcziągnęła mnie maksymalnie, jest coś w tym, że chce się jeździć tym motorem i czyścic lokacje z gniazd. No i nie ma nasrane znaczników jak w innych otwartych światach, ani pojebanych znajdziek to też plus. Fajny bohater, fabuła ok, zero lewackiego bełkotu i sam złapałem się na tym, że brakuje mi jakiegos czarnoskórego bohatera, bo aż dziwnie trochę. Motocyklem jak wcześniej wspomnialem jeździło mi się kijowo we wstępie, ale już tym który dostaliśmy i go powoli podpakowujemy jeździ mi się świetnie. Teraz trochę załuję, że nie zostałem przy trudnym 2 bo trudny jest ok, ale mam wrażenie, że za duzo itemów znajduję po drodze. Są momenty jak mam wszysktiego na maksa a i jeszcze kolejne rzeczy znajduję, z drugiej strony potrafię sie wypstykać prawie ze wszystkiego przy kilku wiekszych zadymach. Muzyka też daje radę, jest bardzo przyjemna szczególnie jak się jedzie motorem, buduje bardzo klimat.

 

Miałem pare bugów, jak pojedynczy przeciwnik nie reagujący na mnie, mozna sobie podejsc i strzelić fotkę XD, czasem też dialog mi nie współgrał z tekstem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Plugawy napisał:

Fajny bohater, fabuła ok, zero lewackiego bełkotu i sam złapałem się na tym, że brakuje mi jakiegos czarnoskórego bohatera, bo aż dziwnie trochę.

 

 

:D Czuję, że za kilka lat ludzie będą podobnie zdziwieni jak w jakiejś grze nie zobaczą transgenderowego różowego bohatera, który identyfikuje się jako jednorożec :)

Czasami można uratować czarnego przed zombi albo ludźmi ;)

 

Pudełko zawsze można dokupić albo kolejną wersję na steamie. Może pojawią się do niej jakieś mody, ulepszenia albo dodatkowe misje. Jeżeli Sony nie chce zrobić drugiej części to może gracze się za to zabiorą :) Jednak wkurza mnie gadanie byłego scenarzysty, że powinniśmy kupować nowe gry za pełną cenę i to jeszcze przed premierą. Przecież nie wydali kompletnie dopracowany produkt.

Odnośnik do komentarza

Days Gone ma ostatnio marketing lepszy niż w okolicach premiery. Nawet mój ojciec mnie pyta o "jakąś grę, co jest największa petycja w historii, żeby ją stworzyć".  Już trzeci raz w tym roku mnie zaskoczył wiedzą o grach. Na początku roku pytał o Cyberpunka (no ale o tym było bardzo głośno) a ostatnio był dumny, że słyszał, że jakąś grę wycofali ze sprzedaży i się gracze burzą ( chodziło o kolekcję Mario na Switcha) XD

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Adrian111111 napisał:

Mam ten sam problem :/
Jak udało CI się zdobyć bezpiecznik ?

 

a chłopie cytujesz mnie sprzed 2 lat, przypomnij o co tam chodziło :D

u mnie jakoś poszło bo platyne zrobiłem, gre brałem na premiere to wyobraź sobie ile tam dziur było

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2019 o 18:40, Fanek napisał:

Lol jednym bugiem udało się zrobić drugie bugam jakoś poszło.

ale ta gra jest dziurawa

Franek podpowiedz mi jak ostatecznie poradziłeś sobie z tym bezpiecznikiem widmo, bo mam ten sam problem co Ty. Horda wyczyszczona, generator zatankowany, w namiocie skrzynka otwarta a bezpiecznika brak. Przeładowywane zapisu nic nie zmienia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, patrykCBR napisał:

Franek podpowiedz mi jak ostatecznie poradziłeś sobie z tym bezpiecznikiem widmo, bo mam ten sam problem co Ty. Horda wyczyszczona, generator zatankowany, w namiocie skrzynka otwarta a bezpiecznika brak. Przeładowywane zapisu nic nie zmienia w tym temacie.

 

Musisz szukać tego bezpiecznika w innym obozie i go przewieść wiesz, tak to się chyba robiło na tego buga, grałem w to na premiere troche czasu mineło.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.