Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Wiolku napisał:

Wczoraj jak uruchomiłem bazę NERO to przybiegło czterech naraz i pierwszy raz od ładnych kilku godzin miałem wyzwanie i lekko obsrane majtasy xd Poziom Przetrwanie i naprawdę trzeba w nich władować trochę ołowiu zanim zaryją o beton.

 

Na tych dużych karakanów to dopakowana snajperka i wystarczy kilka strzałów między oczy. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ściągnąłem i zapuściłem na pól godziny i mam pare spostrzeżeń. Postać porusza się jakby była najebana, gorzej jak Arthur M. i Geralt plus zdałniony Nathan. Jazda na wstępie motorem - jakby ktoś włączył laga 150ms aż sprawdziłem czy tryb gry rzeczywiście włączony. Pojebana sprawa, że poziomu trudności nie mozna zmienić w trakcie, wziąłem trudny 2 bo nic one nie mówią i chyba będę musiał od nowa zacząć bo jestem na dwa machy od bydlaków. Z plusów fajny hamerykański klimat, niezła grafika, fajne strzelanie i zombiaki. Polski dub ujdzie, ale zmienię spowrotem na angielski chyba.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Plugawy napisał:

Dzisiaj ściągnąłem i zapuściłem na pól godziny i mam pare spostrzeżeń. Postać porusza się jakby była najebana, gorzej jak Arthur M. i Geralt plus zdałniony Nathan. Jazda na wstępie motorem - jakby ktoś włączył laga 150ms aż sprawdziłem czy tryb gry rzeczywiście włączony. Pojebana sprawa, że poziomu trudności nie mozna zmienić w trakcie, wziąłem trudny 2 bo nic one nie mówią i chyba będę musiał od nowa zacząć bo jestem na dwa machy od bydlaków. Z plusów fajny hamerykański klimat, niezła grafika, fajne strzelanie i zombiaki. Polski dub ujdzie, ale zmienię spowrotem na angielski chyba.

Można zmienić poziom trudności podczas gry. Jak już grasz, to wejdź w opcje, ustawienia i tam gdzieś powinno się dać zmienić.

Odnośnik do komentarza

Wpadła jedna z najbardziej przyjemnych platynek, uhonorowałem ją "apokalipsą na dopalaczu".:banderas:

Trochę żal że sie skończyła, ciekawi mnie co dalej u :

Spoiler

O'Briana

Dawno jakakolwiek gra nie wciągnęła mnie jak te darmiszcze z PS Plus Collection.

 

Nie usuwam z dysku o nie. Teraz wyzwania dla przyjemności z kładzenia hord jak łanów zboża.:shotgun:

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2021 o 19:16, u55r napisał:

Trudny 2 tak na dzień dobry bez jednego ukończenia gry i poznania jej mechaniki to samobójstwo. 

Bez przesady. Tylko poczatek jest trudnawy. Ja sie wspomagalem melee no i trzeba dobrze headshotowac. Jak juz sie dopakuje postac i dorwie jakies dobre automaty to mozna zaczac wycinac mniejsze hordy a potem to juz z gorki

Odnośnik do komentarza

A czym się różni trudny 1 od trudny 2? Zwiększa się po prostu skala trudności czy jest mniej rzeczy do zbierania i amunicji albo więcej wrogów? Jak zaczynałem grać za pierwszym razem to problemy miałem na normalnym poziomie trudności, później jednak było już trochę za łatwo. Jak jest dopakowana postać to łatwiej się wali headshoty.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Voytec napisał:

A na tym trudnym 2 przechodzi cały zdobyty ekwipunek z 1. przejścia?

 

Jeśli pytasz o NG+ to tak, przechodzą upgrade'y, odkryte znajdźki, skille itp.

 

Trudny 2 wszedł dopiero po którejś tam aktualizacji, więc jest więcej wyzwania w stosunku do Trudnego 1, ale głównie chodzi o wytrzymałość wrogów. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Voytec napisał:

Ale nie ma problemu NG+ i Trudny 2 zaliczyć za 1 razem?

 

Wiesz, każdy ma inny próg bólu. NG+ w sumie nawet na najwyższym poziomie może sprawiać frajdę, bo można się ładnie dopakować i ćwiczyć skilla. Ale czasem zdarzy się, że walka z hordą potrafi trwać nawet i ponad godzinę. Co kto lubi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...