Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, krupek napisał:

Chuj mnie już strzela, że ciągle suszarka rozstawiona w sypialni 

Może z dupy post, bo nie o to pytałeś, ale ja sobie już nie wyobrażam funkcjonowania na dłuższą metę bez suszarki sufitowej - Suszarka sufitowa na pranie | Castorama

 

Oczywiście zależy od potrzeb oraz łazienki i układu, ale ja mam taką od lat nad wanną i super wygodne to rozwiązanie. U ojca jak sprzątam czy piorę, to też mnie irytuje wolnostojąca suszarka, ale niestety tam nie ma ani miejsca na wiszącą, ani tym bardziej dodatkowy sprzęt.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Suavek napisał:

Może z dupy post, bo nie o to pytałeś, ale ja sobie już nie wyobrażam funkcjonowania na dłuższą metę bez suszarki sufitowej - Suszarka sufitowa na pranie | Castorama

 

Oczywiście zależy od potrzeb oraz łazienki i układu, ale ja mam taką od lat nad wanną i super wygodne to rozwiązanie. U ojca jak sprzątam czy piorę, to też mnie irytuje wolnostojąca suszarka, ale niestety tam nie ma ani miejsca na wiszącą, ani tym bardziej dodatkowy sprzęt.

To też jest dobra rzecz, ale trzeba mieć wannę :reggie:

6 minut temu, D.B. Cooper napisał:

Ze zbiornikiem. Nie jest to upierdliwe. Opróżniam po każdym suszeniu.

Beko wziąłem też dlatego, że tylko tam była suszarka slim.

No ja też bym właśnie wolał ze zbiornikiem, bo nie chcę przerabiać instalacji, która jest pod jedną pralkę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

Są jakieś domowe urządzenia do wyprania sobie dywanu czy sofy? Wolałbym sam sobie to ogarnąć raz na jakiś czas niż wzywać fachowców z ciężkim sprzętem. Dywan to można jeszcze zwinąć i wywieźć na pranie, gorzej z sofą. 

 

Są odkurzacze piorące plus dokupić pasuje trochę środków do czyszczenia. Przy robieniu tego raz w roku to nie wiem czy się opłaci. Odkurzacz piorący to straszne gówno w czyszczeniu. 

Odnośnik do komentarza

Panowie suszarka LG 90 problem, zauważyłem że w aplikacji pokazuje cały czas że "urządzenie jest wyłączone" , najnowsza wersja apki, patrzyłem też na test poprzednią wersje i to samo. Nic nie było zmieniane w ustawieniach routera, restartowałem też profilaktycznie.

Próbuje dodać do innej sieci wifi nawet bo mam kilka AP w domu o różnych SSID, ale nie wyszukuje.

 

Na suszarce świeci się lampka wifi, ale w apce ciagle "urządzenie jest wyłączone" - u was działa teraz?

 

edit: PROBLEM ROZWIĄZANY!!

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Red_ napisał:

Włączyłem appke, wcisnąłem power na suszarce i od razu appka widzi sprzęt jako włączony.

 

Spróbowałeś sparować od nowa suszarke przez ten proces dodawania do sieci domowej?


Dobra problem rozwiązany, coś się przywiesiło pierwszy raz odkąd kupiłem czyli chyba już 1,5 roku.

Odłączenie gniazdka z prądu na chwile pomogło :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Części może tak, ale spróbuj wymienić nowiutki odkurzacz, to już musisz czekać do 5 dni roboczych żeby łaskawie wysłali Ci etykiete dla kuriera na maila :kekw:Dolicz do tego kolejne dni w wysyłce + wysyłka zwrotna i jesteś 2 tygodnie bez odkurzacza. Door to door jak na tureckim bazarze. Przy takiej marce premium kurier powinien w podskokach lecieć następnego dnia z nowiutkim odkurzaczem, a stary zepsuty zabierać bez zająknięcia(tak jak to jest w Apple’u)


Na szczęście poszedłem do MM, bo pomyślałem że może być to wina fabrycznej baterii i okazało się na moje szczęście że tak. Koleś z supportu na infolinii nawet nie wpadł na taki pomysł. I tak jak mówisz, doślą nową baterie bez problemu(dobrze że miałem drugą wymienną w prezencie, więc odkurzacz będzie śmigać), ale niesmak pozostał i stanowczo odradzam zakupy bezpośrednio z dyson.pl

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest, że te marki bezposrednie mają czasem średni customer service. Suszarke bębnowa też zamawiałem bezpośrednio z witryny LG, fakturę dostałem od jakiegoś pośrednika z Irlandii chyba, a dostawę realizowała jeszcze inna firma zajmująca się podłączaniem AGD (nie przyjechali w terminie i w ogóle wyjebongo).

 

Za to sieciówki typu Euro czy Media to zwykle cymesik, zarówno z odbiorem jak i zwrotami.

Odnośnik do komentarza

Ja też jak niedawno zamawiałem swojego w RTV Euro AGD to na promce za złotówkę dorzucali poniższą stację. Z początku myślałem, że to tylko plastik - trzymadełko a okazało się, że w zestawie są szczotki jak na zdjęciu. A specjalnie nie brałem odkurzacza w bogatszej wersji by z czasem sobie dokupić te końcówki a tu takie pozytywne zaskoczenie :)

 

https://www.dyson.pl/v10-dok

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zepsuła mi się suszarka Beko. Od momentu zgłoszenia wady (bezpośrednio do producenta), minęło równo 40 dni. Pomimo moich licznych telefonów, nadal nie wiadomo gdzie znajduje się część wymienna (panel dotykowy). Według informacji na stronie Beko, naprawa musi zostać wykonana najpóźniej w okresie 30 dni. Ktoś przerabiał taki temat? W internetach piszą, że nawet jeżeli producent przekroczy termin realizacji naprawy, to konsument niewiele może zrobić poza zgłoszeniem sprawy do sądu, ale jakoś wierzyć mi się nie chce, że w takiej sytuacji konsument może być tak obsrywany bez konsekwencji...

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dobra. Powołałem się na regulamin gwarancyjny na stronie Beko i w sumie to szybko poszło. Kolejnego dnia dostałem informację z działu wymian, że wymienią suszarkę na nową, przyjechał serwisant, wypełnił wniosek i teraz czekam na nową sztukę.

 

A wystarczyło wymienić panel dotykowy :leo:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...