Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.12.2019 o 14:26, sprite napisał:

W przerwie od Wiedźmina polecam obejrzeć Don't F**k With Cats: Hunting an Internet Killer. Po obrazku myślałem, że jakieś gówno o kotach, ale jak już przeczytałem krótki opis to wziąłem się od razu za oglądanie. No i praktycznie całość(3 epy) pękła na jednym posiedzeniu. Bardzo intensywna, świetnie zmontowana i do tego mocno przerażająca(niektóre filmiki z kotami to masakra) historia internetowego zabójcy(Luki Magnotty). Nic więcej nie będę pisał, bo w tę mini serię najlepiej wejść "w ciemno". Top 3 true crime dokumentów na Netflixie. 

 

https://www.imdb.com/title/tt11318602/?ref_=tt_urv

 

Fajny dokument, ale bardzo irytowały mnie te wstawki z ekranem komputera i klikanie klawiatury, za dużo, zbyt nachalne, kto teraz tak wali w klawisze?

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, krupek napisał:

Klaus - po prostu piękne, super kreska, pomysł, fabuła, muzyka nawet też, choć nic nadzwyczajnego. No niespodziewałem się, że aż takie super to będzie.

 

7 godzin temu, Ma_niek napisał:

Tez wczoraj ogladalem no i naprawde swietna animacja w starym stylu.Chyba jedna z lepszych rzeczy co zrobil netflix

Margu rządzi w tym filmie:banderas:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, WisnieR napisał:

Czy jest możliwość ustawienia szarych napisów w netflixie? Posiadacze Samsungów bez możliwości wyłączenia lokal dimmingu przeklinają te białe napisy rozjaśniające całą matryce.

 

 

Szarych nie ma, ale są żółte. Moim zdaniem to jedyna słuszna alternatywa dla białych. To chyba standardowy kolor w USA. 

Reszta są z  dupy. Różowe, czerwone, czarne, dwa odcienie niebieskiego i chyba zieleń. 

Odnośnik do komentarza

Ej znowu czemu atak? Mówię że serial spoko bo się podoba dwóm kobietom z mojego otoczenia. Nie jest to coś dla mnie więc zerkam robiąc inne rzeczy. 

A gdyby wyznacznikiem mojego gustu była żona to bym jechał po ostatnim Tarantino, serialu boys czy grand tour xD. Spoko rozumiem ból dupy silny w was ale żeby atakować z powodu ani z zielonego wzgórza:pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...