Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

O panie :banderas: jedna z najlepszych rzeczy jakie netflix kiedykolwiek wypuscil. Obojetnie czy sie lubi F1 czy nie. Zloto.
 

1 godzinę temu, krupek napisał:

Słyszę już to któryś raz właśnie. Nawet koleżanka z pracy, która w ogóle nie wie o co chodzi choćby w motoryzacji, mówiła, że dobrze jej się to oglądało.

 Ogladaj nawet sie nie zastanawiaj

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Rudiok napisał:

F1 jako dziedzina sportu stoi u mnie w hierarchii gdzieś między wodnym polo a krykietem. Serio taki dobry ten serial? 

U mnie stał przed hokejem, ale daleko za piłką nożną i ten serial naprawdę zachęcił do oglądania wyścigów.

Edytowane przez Kosmos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sex education S2:banderas: 

Mądre, z dużą wartością edukacyjną (ale nienachalne), świetnie zagrane (te młodziaki, Dana Scully <3), genialny soundtrack, idealne tempo, wyraziste postacie i każdy ma swoje 5 minut. No po prostu bomba, i nawet homopropaganda w wykonaniu Netflixa została tak zrobiona, że się człowiek nie krzywi. Jedna z perełek od N. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj ostatni odcinek serialu "Trocki" na netflixe, jeżeli poszukujecie czegoś w klimatach historycznych, interesujecie się okresem rewolucji w Rosji to jest to obowiązkowa pozycja, dla pozostałych jednak serial też gorąco polecam bo jest świetnie nakręcony, doskonale zagrany no i można się z niego czegoś dowiedzieć o najgorszym okresie w historii. Potężna dawka emocji i treści którą zbombardował mnie serial, prawie nie pozwoliła mi spać. Mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

Ty no rzeczywiście, a to gnoje :rayos:

 

1 lutego zobaczycie:

  • Mój sąsiad Totoro
  • Podniebna poczta Kiki
  • Laputa – podniebny zamek
  • Szkarłatny pilot
  • Opowieści z Ziemiomorza
  • Powrót do marzeń
  • Szum morza

1 marca zobaczycie:

  • Spirited Away: W krainie Bogów
  • Księżniczka Mononoke
  • Tajemniczy świat Arrietty
  • Księżniczka Kaguya
  • Narzeczona dla kota
  • Rodzinka Yamadów
  • Nausicaä z Doliny Wiatru

1 kwietnia zobaczycie:

  • Ruchomy zamek Hauru
  • Ponyo on the Cliff by the Sea
  • Zrywa się wiatr
  • Marnie. Przyjaciółka ze snów
  • Szopy w natarciu
  • Makowe wzgórze
  • Szept serca
Odnośnik do komentarza

Ja po 6 i teraz spokojnie mogę napisać, że 2 sezon lepszy od 1. Ten odcinek był sakramencko dobry, a gdy (pipi) przelało czarę dobić mogła tylko jedna rzecz - sami tworzymy własnych villainów.

Spooora poprawa przy większości postaci i co ważniejsze trzon sezonu to już nie tylko sex klinika Otisa. Każda postać rozwija się we własnym kierunku, we własnym tempie. Jest git. Adam fajnie się rozwija (choć nie ma za dużo do roboty). Motyw jak

Spoiler

poleruje berło do plakatu, a ostatecznie kończy na

Spoiler

Sharon

gruby. W ogóle ta chęć życia w jego oczach podczas roboty w sklepie bezcenna.

Tylko kumpel Otisa mógłby przestać zachowywać się jak nadpobudliwy trzynastolatek. No i kumpela Maeve (ta od wątpliwych wypieków) trochę zbyt mocno spłycona. Ja wiem, że jest tutaj żonglerka stereotypami ale jednak... Kochałbym te cyce ale w głowie mocny downgrade. Chyba twórczyni też zorientował siaę, że trochę zbyt mocno zaszalała z nią. Plus za wątek autobusowy. Dodało jej to trochę życia.

Skoro o autobusach mowa... Wciąż czekam aż Ole coś potrąci.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Dzięki Twojemu wpisowi zacząłem ten serial oglądać i wessało mnie zdrowo.

Thx.

Też mam ochotę zacząć jakiś sitcom że śmiechem w tle.  Chociaż w kolejce mam Rick i Morty, znaczy obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś tak bez chęci żeby odpalić drugi :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...