Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, McDrive napisał:

Po dwóch odcieniach Draculi muszę stwierdzić, że Netflix gonna Netflix, bo jest tam fhui feminazizmów, ale koniec drugiego mnie po prostu tak zaskoczył, że jak tylko wstanę jutro, to pierwsze co zrobię po zjedzeniu śniadania to odpalę ostatni.

 

No to wspolczuje bo ostatni odcinek to tragedia z totalnie innym klimatem. Dwa pierwsze odcinki jak dla mnie 8/10 tak trzeci to gdzies 4/10

 

 

 

7 minut temu, Fanek napisał:

Dracula też pedałem?

pytam serio, bo nie wiem czy to właczać w ogóle

 

Nie jest pedalem :) ogolnie sama postac Draculi to najwiekszy plus serialu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Plugawy napisał:

Szkoda, ale powinienem się spodziewać netflixowych lewackich bzdur. Teraz oglądamy Dom z Papieru, jak skoncze to Drakule mimo wszystko obejrzę, bo temat ciekawy.

Ale to serial BBC i kolesi od Sherlocka z Cumberbatch. Za dużo netflixowi przypisujecie.  Chociaż fakt że Sherlock był raczej mocno homo serialemxD Mi Dracula się podoba po jednym odcinku. Troszkę martwi mnie komentarz odnośnie odcinka 3 ale skoro drugi jeszcze spoko to nie mogę się doczekać oglądania. Sam aktor grający dracule wybornie to robi. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, dee napisał:

ale serio i bez szydery, na czym to polega w serialu o Draculi :notbad:

- Zamiana na roli doktora van Helsinga na jakąś jego rodzinę, damską wersję

- Czarna Lucy w roli piękności,

- "Bezbronna", biała Mina 

- Zrobienie z Harkera "oblubienicy":facepalm:

- Turbo honorowy Teksańczyk z książki zmienił się w próżniaka i narcyza

- słaba pi.zda Seward

- kolarz zmuszony do małżeństwa i jego chłopak na statku

 

Sam hrabia zagrany mistrzowsko i gdyby ograniczyli się ze swoimi ideologiami do ostatniego odcinka nie mógłbym narzekać, ale idą równo przez wszystkie trzy odcinki.

Mogli chociaż w pierwszych odcinkach faktycznie obsadzić kogoś jako doktorka, a w trzecim zostawić Agatę, a tak wygląda to jak zabawa w reinkarnację. Mam ogólnie ambiwalentne odczucia, bo chcę aby była kontynuacja.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, McDrive napisał:

Sam hrabia zagrany mistrzowsko i gdyby ograniczyli się ze swoimi ideologiami do ostatniego odcinka nie mógłbym narzekać

 

aha, ideologiami popsutego zachodu czyli dania czarnoskórym i kobietom rol

 

kocham to forum, bez kitu xd

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No obejrzałem drakule całego i 2 pierwsze odcinki to 8/10 a ostatni hmmm 4/10? Nie mam nic do przeniesienia akcji w czasie ale kurde z Draculi zrobili na koniec pizdeczka i aż miałem flashback z nowych gwiezdnych wojen jak oglądałem ostatnie 5 min. Strasznie im się ten scenariusz s(pipi)ił. 

 

 

Mesjasz bardzo fajny. Dziękuję za polecenie z powodu polecających tutaj wczoraj włączyłem 1 odcinek a dzisiaj już na 6 jestem :pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, blantman napisał:

No obejrzałem drakule całego i 2 pierwsze odcinki to 8/10 a ostatni hmmm 4/10? Nie mam nic do przeniesienia akcji w czasie ale kurde z Draculi zrobili na koniec pizdeczka i aż miałem flashback z nowych gwiezdnych wojen jak oglądałem ostatnie 5 min. Strasznie im się ten scenariusz s(pipi)ił. 

 

 

Mesjasz bardzo fajny. Dziękuję za polecenie z powodu polecających tutaj wczoraj włączyłem 1 odcinek a dzisiaj już na 6 jestem :pawel:

E, całość rewelka.

Dwa epy w innym klimacie, gotyckim, mrocznym. Ale przeniesienie akcji zmieniło całokształt diametralnie. Inne odczucia, inne światło.

Doszły niezłe motywy, oj niezłe.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

Ajj elegancko.

Muszę sobie obczaić gdzieś jak to skończyło i co tam się działo na koniec, bo średnio pamiętam n i u a n s e.

No jak to jak? Ten tego tam ten, a ten

Spoiler

do woja

Sezon 1 był fajny i się zobaczy choć liczę, że szybko autobus szkolny potrąci córkę szwedzkiego Mikkelsena bo już patrzeć na ten nos nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...