Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, qraq_pk said:

to przejdź na iną platforme. Ja sprobowałem na tydzień amazon i super sprawa. W kolejce hbo jescze i disney+. Potem zdecyduje gdzie zostane na dluzej.

Mam Amazona (trial) i nic tam dla mnie ciekawego poza Człowiek z Wysokiego Zamku nie ma, HBO Go już trochę lepiej z serialami. Z filmami mam problem bo widziałem ich tysiące.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Mam Amazona (trial) i nic tam dla mnie ciekawego poza Człowiek z Wysokiego Zamku nie ma, HBO Go już trochę lepiej z serialami. Z filmami mam problem bo widziałem ich tysiące.

 

Na szybko z produkcji Amazona jestem w stanie polecić Homecoming, Upload, The Expanse, Bosch i Sneaky Pete (w tej kolejności), a z programów rozrywkowych cudowny The Grand Tour. Oprócz tego na Amazonie jest też przynajmniej kilka klasyków, których nie ma nigdzie indziej na VOD, np. Mentalista, Świat wg Bundych, 24 Godziny, Monk, Kości i wiele innych. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, funditto said:

 

Na szybko z produkcji Amazona jestem w stanie polecić Homecoming, Upload, The Expanse, Bosch i Sneaky Pete (w tej kolejności), a z programów rozrywkowych cudowny The Grand Tour. Oprócz tego na Amazonie jest też przynajmniej kilka klasyków, których nie ma nigdzie indziej na VOD, np. Mentalista, Świat wg Bundych, 24 Godziny, Monk, Kości i wiele innych. 

 

 

Dokładnie. Przecież Bosch to cudo. Dwa razy wszystkie sezony oglądałem. The Expanse też bardzo dobry, Człowiek z wysokiego zamku pierwsze trzy sezony sztos, czwarty wyłączyłem po trzech odcinkach. GT to poezja. Nawet mojej dziewczynie się podoba, a na samochodach to kolory rozróżnia. Metalista obejrzany cały chociaż to bardziej dla niej. Teraz X Files leci. Jest tego w (pipi)

..

Odnośnik do komentarza

The Old Guard (2020) - o kórwa, ale sraka.

 

3/10 

 

 

The Do Over (2016) - komedia z Sandlerem. Było parę śmiesznych scen a cała reszta mocno przeciętna.

 

5+/10

 

 

American Murder (2020) - szieeet, ależ to było dobre! Siedziałem w napięciu do samego końca.

 

8/10

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

American Murder: The Family Next Door - ojezusku, bardzo dobry i do tego świetnie zrealizowany dokument :obama:

 

Opowiada historię zaginięcia Shannann, młodej matki z dwójką dzieci, i śledztwa w tej sprawie. Poświęcenie prawie 1,5 h jednej tylko osobie wydawało się karkołomnym przedsięwzięciem, ale kobieta była dość aktywna w serwisach społecznościowych, więc materiału z jej życia jest sporo, do tego odtajniono za zgodą rodziny korespondencję smsową, a policja udostępniła nagrania z przesłuchań (oglądanie technik przesłuchania FBI to sam miód).

 

PRO TIP: Jeśli ktoś rozważa obejrzenie to niech pod żadnym pozorem nie czyta wcześniej o tej sprawie!

 

 

Jak dla mnie spore rozczarowanko. Spodziewałem się jakiegoś konkretnego twista. Jedynym mindfuckiem była różnica wyglądu między facebookową miniaturką, a prawdziwą mordą psiapsióły Shannon :notbad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, messer88 napisał:

Zacząłem wczoraj Rewolucję i nawet spoko się ogląda. 

W miarę normalne czy typowe ideologiczne szambo Netflixa? Bo jak widzę te zdjęcia promujące serial gdzie same silne kobiety z widłami i umazane w barwy Francji to mam obawy co tam jest za treść zawarta.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2020 o 22:02, Wiolku napisał:

Skończony. Niestety opinie się sprawdziły i zrobili z tego trochę na siłę skomplikowany melodramat udający gotycki horror.

 

Kilka rzeczy mi się podobało, ale generalnie pod koniec już się trochę wierciłem i drażniła mnie ta wszechobecna forever love story ;/ Teraz też doceniam jakim działem był Nawiedzony dom na wzgórzu, gdzie łączył wątek rodziny z horrorem, ale takim przez duże H zakorzenionym mocno w psychice ludzkiej. Aż sobie chyba zrobię rewatch na otwarcie łez.

 

Liczyłem, że twórcy pójdą za ciosem i dostarczą coś jeszcze mocniejszego i tak się nawet przez chwilę zapowiadało, jednak po kilku odcinkach czar prysł. Mimo wszystko warto zobaczyć i dać szansę. 

4 odcinki zrobiłem i strasznie mnie męczy ten sezon, zero motywacji, żeby ogladac dalej. Pierwszy miał fajny klimat od początku i potrafil trzymac w napieciu:frog:

Odnośnik do komentarza

Daunola Holmes - poniżej oczekiwań. Początkowo fajny, trwa 2h a niewiele się tam dzieje, zakończenie rozczarowujące, film sie po prostu kończy bez jakiegoś wielkiego finału. Można obejrzeć, ale nie ma się co nastawiac na jakieś emocje, mimo to wciąga. No i mamy tutaj Kobietę Netflixa a jak wiadomo kobieta w filmach netflixa potrafi wszystko.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...