Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obejrzalem ten American Murder, jezu co za guwno. To nie ma doslownie zadnej narracji, jest tylko jednym zlepkiem smieciowych filmikow ktore pier.dolniete amerimutty wrzucaly nalogowo na fb.

Skonczylem tez wczoraj 1 sezon polskiego serialu Signs/Znaki i to sie calkiem przyjemnie ogladalo. Widze ze jest wiecej sezonow wiec bede kontynuowal. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po 4ech odcinkach i nie muszę kumać, żeby być wciągniętym, a dawno nie miałem tak, że po skończeniu odcinka, chciałem odpalać kolejny. Anya jest hipnotyzująca, a i reszta obsady bardzo dobra. Dorocińskiego dużo nie było póki co, ale to nie szkodzi. Gdyby nie życie i obowiązki, to zbingeowałbym na raz, ale może to i lepiej, że nie da rady, bo wystarczy na dłużej.

Odnośnik do komentarza

Gambit dobry serial, aż się dziwiłem, że oglądam coś na Netlixie a nie na HBO.

 

jak mówił Masorz. Najmocniejsze 7/10 w tym roku. Bo to, że dobre nie znaczy, że jakiś od razu mesjasz. Oglądałem dla Dorocińskiego i ładnych wnętrz. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2020 o 19:24, Mejm napisał:

Fikcyjna postac kobieca wygrywajaca pojedynki w typowa meska gre z bialymi mezczyznami? No sam nie wiem.

To, plus postać homoseksualna z doopy i bez sensu - Netflix w sosie własnym. Wplatanie postaci lgbt tylko po to, żeby wyskoczyły nagle z kapelusza jest irytujące, ale feministyczny wydźwięk wcale, bo bohaterka nie miała misji typu "a ja Wam wszystkim pokażę, że jesteście do niczego". Nie gardzi też pomocą kolegów. Poza tym ciężko nie zakochać się w Ani.
 

Dla mnie filmwebowe 9/10, czyli rewelacja. Finał nie byłby taki mocny, gdybyśmy nie zżyli się tak dobrze z bohaterami. Ja się wzruszyłem okrutnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Tyle tutaj zachytów nad Gambitem to chyba zacznę seans bo jestem zawiedziony ostatnimi poczynaniami Netflixa i jedynie Ratched mnie zachwył ale łykam wszystko jak leci do wychodzi od Ryana Murphiego.
 
[mention=64571]Koleś88[/mention] Jeśli podobał Ci się Nawiedzony dom na wzgórzu to Bly sobie odpuść bo ogląda się to jak biedniejszego kuzyna.

No właśnie skończyłem 7odc, zostały 2 więc już dokończę. Pierwsze 3-4 odcinki jeszcze były w miarę spoko, klimacik, aura tajemniczości później faktycznie taka mydlana sraka trochę. Niby klimat jest ale gdzieś ucieka. Z
Ciekawości już pociągnę do końca.
Odnośnik do komentarza

QG fajny serial, taki że aż ma się wrażenie, że nie N to kręciło, bo prawie zero ideologi QWERTY. Podobało mi się jak postacie wokół głównej bohaterki się zmieniały mając już dość szachów. Zmieniłbym aktora grającego Watts-a, bo z tym durnym wąsikiem wyglądał jak p.izdokleszcz. Małe zastrzeżenia do końcówki gdzie myślałem, że Beth zaraz będzie obalać komunizm.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym się Benny'ego nie czepiał. Grał dobrze i może wyglądał jak szczypior, ale przynajmniej był jakiś, a nie kolejny everyman albo typowy mózgowiec. Co do końcówki, to też nie ma co się przyczepiać, bo było takie właśnie ciepłe i wholesome zakończenie z puszczeniem oczka. Jasne, że sława poleciała na fast forward, ale wiadomo ocb i moim zdaniem fajnie, że zakończyli w taki sposób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...