Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam ten serial, co się dzieje w szpitalu psychiatrycznym "Ratched" i ciężko mi to w ogóle nazwać psychiatrykiem, wiadomo, że to luksusowe, no ale nie mogę się mentalnie tak przestawić, coś na wzór Lot na Kukułczym Gniazdem. Tragedii póki co nie ma, drugi odcinek:

 

Spoiler

z lobotomią zrobił na mnie trochę wrażenia jak chińczyk sobie zaczął wiercić do mózgu jak jakiś psychopata

 

No i zastanawiam się, czy będą jakieś jeszcze podobne, chore akcje w tym szpitalu? Niemrawo się to ogląda, właśnie przez te scenerie i luksus szpitala psychiatrycznego, bo ciężko uwierzyć, że takie kiedyś mogły działać.

Odnośnik do komentarza

Będzie jeszcze jedna kontrowersyjna metoda leczenia, ale aż takiego wrażenia nie będzie. Później ta metoda jeszcze raz zostanie zastosowana kapkę mocniej. 

 

W sumie jakoś źle się nie oglądało, ale nie będzie to coś co zapadnie w pamięci. Zakończenie sugeruje, że to nie koniec przygód Pani Ratched.

 

Aha 

Spoiler

Homonetflixstyle zacznie za chwilę wchodzić mocniej

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, mitra napisał:

Ogólnie Bates Motel mi się bardziej podobał od Ratched, choć matka głównego bohatera zaczęła być w pewnym momencie bardzo wkurwiająca.

Ratched jest ładny wizualnie, ale z treścią już nieco gorzej. Ta pielęgniarka mogłaby się równie dobrze nazywać Marzena i nie byłoby żadnej różnicy.

Jeśli chodzi o Bates, to dla mnie bardzo dobry i mam wrażenie zapomniany/niedoceniony serial. Jako geneza spisuje się na medal, a co do matki, to pewnie celowe, taka sinusoida, od toksycznej miłości do nienawiści i na odwrót.

Farmigę uwielbiam, głownie ona niesie wszystko na swoich barkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...