Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ozark, jedna z lepszych rzeczy netflixa, każdy sezon dobry, trzeci chyba najlepszy. Nie nastawiajcie się na wybuchy, akcje, troszkę tego jest, ale wszytsko opiera się na dialogach. 4 sezon ostatni, ma być podzielony na dwie części, dobrze że podjęli taka dycyzje, bo wydaje się że zakończą to w idealnym momencie. 

 

 

PS. Różowe lata 70 znikły z netflixa? 

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ja już bym wolał kolejny sezon Glow - babki przechodzą masową zmianę piecy i tworzą brygadę męskich/draqueen steeprizerów wyma(pipi)ąc jajcami niż po raz kolejny oglądać Martiego geniusza księgowości z najwyraźniej niespotykaną w mafijnej społeczności umiejętnością dodawania i tą blond tipsiarę ze wsi, którzy piorą biliardy biliardów mafijnych dolarów sprzedając piwo i placki wieśniakom. Jak im się nie uda w 24 godziny to mafia ich zabije, ojej.  Marty ma to w (pipi)e i jeździ gdzieś przez cały sezon swoim vanem, a w ostatnim odcinku wszystko uda się przez przypadek. 

 

ten serial jest bardziej fanstasy niż fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ListuniO napisał:

Widział ktoś OA? Warto spróbować pierwszy sezon. 

Pytasz czy twierdzisz z tym pierwszym sezonem?

 

Zdecydowanie warto, chociaż drugi już za mocno odlatuje w kosmos i spada pacing. Sporo tu emocji, rozważań na temat życia, dobrej gry aktorskiej. Sama wizja jest bardzo intrygująca jeśli kogoś nie zrażą te "tańce". 

Odnośnik do komentarza
Ozark, jedna z lepszych rzeczy netflixa, każdy sezon dobry, trzeci chyba najlepszy. Nie nastawiajcie się na wybuchy, akcje, troszkę tego jest, ale wszytsko opiera się na dialogach. 4 sezon ostatni, ma być podzielony na dwie części, dobrze że podjęli taka dycyzje, bo wydaje się że zakończą to w idealnym momencie. 
 
 
PS. Różowe lata 70 znikły z netflixa? 


Chyba znikły. Byłem na 7 sezonie, w końcu mogłem obejrzeć wszystkie i nagle ieb.
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ListuniO napisał:

Widział ktoś OA? Warto spróbować pierwszy sezon. 

Fajnie się to zapowiadało, ale byłoby 100 razy lepiej jakby przestali na 1 sezonie i zostawili niewiadomą.

 

Śmiałem się trochę z tego jak tańczyli, ale 1 sezon to dobra rzecz. Niestety anulowali serial. 

Odnośnik do komentarza

McImperium dzis odpalilem. Byłem kompletnie nieprzygotowany co to - myślałem, że to jakis paradokument a la Supersize Me lub inny, pokazujący konsumpcyjny tryb życia w USA, a to świetny film biograficzny o twórcach sieciowki. 

 

 

Dobra obsada: Keaton, Offerman.

 

W ogóle w filmie cały ten rozwój franczyzy wydaje się prosty jak w jakimś Sim City. Kolejna knajpa, kolejna umowa i się kręci.

 

Odnośnik do komentarza
McImperium dzis odpalilem. Byłem kompletnie nieprzygotowany co to - myślałem, że to jakis paradokument a la Supersize Me lub inny, pokazujący konsumpcyjny tryb życia w USA, a to świetny film biograficzny o twórcach sieciowki. 
 
 
Dobra obsada: Keaton, Offerman.
 
W ogóle w filmie cały ten rozwój franczyzy wydaje się prosty jak w jakimś Sim City. Kolejna knajpa, kolejna umowa i się kręci.
 

No bo to film, a życie to film. Nawet Boguś Linda kiedyś o tym wspominał w reklamie.
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2020 o 22:06, ListuniO napisał:

Widział ktoś OA? Warto spróbować pierwszy sezon. 

 

Jak dla mnie warto, ale jak wczesniej wspominal gekon szkoda, ze historia nie zamknela sie na pierwszym sezonie. Trzyma w napieciu, ma jakis pomysl na siebie, jak dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jak dla mnie warto, ale jak wczesniej wspominal gekon szkoda, ze historia nie zamknela sie na pierwszym sezonie. Trzyma w napieciu, ma jakis pomysl na siebie, jak dla mnie bomba.

Już wcześniej pisałem ze dwa sezony za mną (zle zdanie napisałem) Genialny pierwszy sezon, słabszy drugi ale można zobaczyć...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...