Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nowego, od zawsze tak było, że kiedy ktoś kręci film mający na celu ukazać dany problem, trafia się grupa ludzi, którzy uważają, że taki film w momencie ukazywania na ekranie dany problem propaguje. Czasem takie reakcje są jeszcze prowokowane przez ludzi, którym zależy wręcz na tym, żeby zachować status quo. Komu więc zależy na tym, żeby pogrążyć obraz ukazujący problem dzieci nie do końca świadomie pokazujących dwu, a nawet jednoznaczne gesty skierowane do dorosłych odbiorców? Bo coś mi się wydaje, że właśnie pedofilom.

Odnośnik do komentarza
Widział już ktoś Rozłąke? Nie wiem czy zaczynać a brakuje mi troche sci-fi. Jeślki ckliwy filmik o tym że mam tęskni za córką to mi się nie chce. 
No pisałem wyżej o tym. Podobno sci-fi w ogóle tam nie ma, same bzdety o rozłące z rodziną, a kosmos robi tylko i włącznie za tło. Dałem se spokój.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zayebisty, właśnie to pokazuje jak ludzie odnoszą sukcesy będą niezłymi chuyami, bo tylko dzięki taką postawą dojdziesz do czegoś, prawdziwe.

 

Tak z innej beczki, polecicie jakieś cyberpunkowe seriale/filmy, po bo Altered Carbon mam niedosyt (by to uj, że nie będzie trzeciego sezonu, mimo bardzo słabego drugiego sezonu), Blade Runnery obejrzane.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ciut podjarany odpaliłem Dragon's Dogmę na LGBTflixie, ale jak zobaczyłem te animacje z ps2 to od razu wyłączyłem. Ja wiem, że nie każdy serial animowany będzie wyglądał od razu jak Castlevania, ale k*rwa bez przesady, żeby produkować teraz większość bajek w technologii CG. Obrzydliwie to wygląda, mega sztucznie i sztywno. Kierunek --> piecyk i jeżeli tak ma wyglądać zapowiadane anime Devil May Cry to niech sobie od razu odpuszczą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2020 o 22:41, Mustang napisał:

Moim zdaniem bardzo dobrze. Tak btw, to nie wiem czy macie podobne wrażenie, ale w pewnym momencie stwierdziłem, że to jak kolejny sezon Fargo skrócony do formatu filmowego.

 

Dla mnie najlepszy film netflixa, co nie jest wielkim osiągnięciem. Thriller z elementami czarnej komedii. Jazda po katolach i redneckach bez hamulców. Aktorzy dali rade, Pattinson nie taki dobry jak w Lighthouse ale sie stara, zwłaszcza z wiejskim akcentem. Nieoficjalny orygin spider mana 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2020 o 17:53, Shen napisał:

Chyba sie wezme za to

 

Odpadłem po 5 epach. WSZYSTKO BABIE WYCHODZI. Mogłaby osiągnąć swój cel w jednym odcinku, ale przecież to serial. Klimat fajny (jakbym oglądał coś Hitchcocka czasami), ale ilość bullshitów mnie przerosła. Totalnie straciłem zainteresowanie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2020 o 19:09, Faka napisał:

Zayebisty, właśnie to pokazuje jak ludzie odnoszą sukcesy będą niezłymi chuyami, bo tylko dzięki taką postawą dojdziesz do czegoś, prawdziwe.

 

Tak z innej beczki, polecicie jakieś cyberpunkowe seriale/filmy, po bo Altered Carbon mam niedosyt (by to uj, że nie będzie trzeciego sezonu, mimo bardzo słabego drugiego sezonu), Blade Runnery obejrzane.

ZObacz Repo Men. Nie najgorszy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...