Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno 62 miliony wyświetleń w ciągu pierwszego miesiąca. 

 

Ogólnie bardzo ciekawy przykład tego jak Netflix uzupełnia Hollywood. Oraz jak bez wielkiej kampanii reklamowej, każda z obecnych na nim oryginalnych produkcji ma szansę odnieść sukces. Kiedy reżyser zaczął sondować Netflixa w kwestii ekranizacji, spodziewał się niechęci do robienia serialu na podstawie zapomnianej książki o średnio dziś interesującej większość ludzi grze (chociaż w praktyce jest to serial o Beth). Tymczasem odpowiedź była bardzo pozytywna, a wypuszczony po cichu miniserial, który wszyscy zaczęli sobie nawzajem polecać, wskoczył na pierwsze miejsce w 63 krajach. Równocześnie książka wskoczyła na listę bestsellerów, a wyszukiwania frazy jak grać w szachy są najwyższe od dekady.

 

No dobra, a wyszło coś nowego wartego obejrzenia w listopadzie? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Hillbilly Elegy ma dobre oceny i fajnie wygląda, zamierzam obejrzeć. Dodali też The Life Ahead a zaraz wleci Notes for my son.. Ostatnio nadrobiłem parę klasyków typu Rudy, Pay it forward, albo z nowszych Instant Family, bardzo przyjemne produkcje.

 

W najbliższym czasie Netflix przewiduje wysyp nowości, część originals, część niezależne i dużo zapowiada się spoko. Ciekawie wygląda Mank, Bal, Alice in Borderland, albo Suburra.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwszy sezon sex education. Przyjemny serial pomimo pokazywania lgebeciaków jako coś całkowicie normalnego. 

Dwie mamy turbokozaka i najpopularniejszego chłopaka w szkole. 

Czarnoskóry gej tranwestyta katolickiej rodziny. Mogliby chociaż odpuścić tego tranwestytę i dlaczego ten gej jest czarny? 

a jak największy buntownik w szkole zaczął obciągać lachę temu czarnemu transowi to myślałem,  że się porzygam. 

 

Można było zrobić to bez propagowania lgbt i weszłoby dużo lepiej, a przedewszystkim smacznej. Nie widzialem produkcji w której było to aż na taką skale upchane. 

Ciekawe co za chore akcje czekają w drugim sezonie.

 

Ale tak jak mówię KOZAKSERIAL 

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Jestem po sezonie Ratched i przyznam, że było to naprawdę ciekawe, trzymające w napięciu widowisko. Lubię klimaty szpitalne, lubię klimaty 50/60, więc tutaj czułem się jak ryba w wodzie. Netflix ostatnio dobrze dostarcza, z przyjemnością opłacam ten abonament.

 

Swoją drogą też spadki rozdzielczości w apce? Połączenie mam bardzo dobre, router przy samym telewizorze, a obraz często schodził do wyraźnych pixeli. :/ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2020 o 11:35, Mustang napisał:

No nie wiem, 5.6 na imdb? Poniżej 7 zwykle jest naprawdę słabo...

Obejrzałem w piątek Hillbilly Elegy i śmiało mogę polecić, kino może nie wybitne, ale na pewno dobre. Jest kilka mocnych scen, aktorstwo spoko, fabuła przedstawiona w ciekawy sposób, bo są skoki w czasie. Daje radę.

Odnośnik do komentarza
Właśnie zastanawiam się co odpalić pierwsze  Ratched czy The Last Kingdom.  Ten drugi daje radę?
 
Ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na drugą część ostatniego sezonu Wikingów. Chyba pojawi się po jakimś czasie na NX?
Ratched niestety mnie nie powaliło. Spodziewałem się czegoś w rodzaju Shutter Island, a dostajemy... Tak naprawdę sam nie wiem co. Może to wina moich oczekiwań, ale po opisie i mocnym początku całe napięcie idzie w gwizdek. Ni to thriller, ni to horror. Poza jedną lub dwoma mocniejszymi akcjami, to tak naprawdę nic się tu nie dzieje.
Odnośnik do komentarza

Koreańskie The Call, no całkiem przyjemny thriller. Oczywiście do tuzów gatunku koreańskiego kina sporo brakuje, nawet brutalność jest mocno skąpa. No i jako że mamy dwie przecinające się linie czasowe to nielogiczności fabuły są na porządku dziennym, co może dla niektórych już przekreślić ten film.

 

Paranormal, egipski serial o duchach i innych mitycznych postaciach Bliskiego Wschodu. Wciągnął mnie nawet klimatem, choć efekty specjalne to tutaj są rodem z lat 90-tych albo wczesnych XXI wieku. No i z 6 odcinków połowa to tak do wyrzucenia.

W sumie to jeden z plusów netflixa, to że wrzucają sporo tych seriali z całego świata, na które normalnie był nie spojrzał, a tam odpalam apke i coś tam po przeczytaniu opisu odpale. I okazuje się to nawet zjadliwe.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, sprite napisał:

Od twórców "Dark"

Kaja wyjaśnia:

Cytat

Od twórców Dark, ALE!!! "twórcy" to ani Baran Bo Odar, ani Jantje Friese, tylko producenci, którzy pracowali przy Dark, więc powściągnęłabym entuzjazm.

https://twitter.com/Kaja_JNP/status/1339145054871547904

 

I faktycznie teaser jakoś specjalnie nie zachwyca. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...