Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Rojst zaczął się dobrze a potem takie se. Nawet nie pamiętam o co tam chodziło. Pustka. Jakiś podpity detektyw, jakiś młody ambitny reporter. Intrygi w komunistycznej Polsce lat 80. Tyle. Nie czekam.

 

Enola Holmes to raczej przeciętniak, ale target to raczej taki family friendly movie do kotleta. Spoko można obejrzeć w niedzialę po kościele z rodzinką. wiadomo o co chodzi. Śmiesznie się ogląda najbardziej napakowanego Sherlocka w dziejach. No przecież to Cavill. Nie eksponują tego specjalnie, ale widać ze koleś jak źle się napnie to rozerwie te surduty. :)

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A kupiłem se tego netflixa znów. Miałem przycebulić i wziąć darmowy miesiąc, ale już to zlikwidowali chyba.

 

No i kurrfa co włączam to sraka. Tylko Proces siódemki z Chicago i Boże ciało obejrzałem bez zgrzytów. Ale to też nie ma wiele wspólnego z samym Netlixem. Ogólnie spalić tę platformę, bo jedynme co robią to tylko niszczenie dobrych pomysłów na seriale.

 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio leżę chory i nadrabiam oglądania za wsze czasy. Pamiętałem, że chwalono tu kiedyś Haunting of Hill House i łyknąłem go w jeden dzień. Piękne połączenie horroru z dramatem, bardzo miło spędziłem czas z tymi bohaterami, tu i ówdzie szło się całkiem nieźle przestraszyć, ale cieszyło też to, że nawet mimo użycia wielu horrorowych klisz, sceny strachu nie kończyły się w banalny sposób. Do tego scenariusz jest bardzo zręcznie poukładany, wszystko ma tu jakiś swój sens i jest zgrabnie zazębione. A końcóweczka, na którą zauważyłem wielu narzeka, siadła mi w sam raz (zwłaszcza monolog pewnej postaci). 
 

Także Netflix potrafi, ale trzeba im bardzo dobrych twórców, żeby utrzymać jakość. Dobrze, że Mike Flanagan kręci dla N kolejny serialo-horror - Midnight Mass. Oficjalny zarys fabuły przedstawia się tak:

Cytat

An isolated island community experiences miraculous events - and frightening omens - after the arrival of a charismatic, mysterious young priest.


A jak według Was sprawdza się Bly Manor?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2020 o 14:23, Koleś88 napisał:

Proces siódemki z Chicago - Wczoraj obejrzałem, nie no to jest najlepszy film netflixa ever. (czy to nie netflixa?) Tak czy siak lubię takie kino, mega obsada, świetnie zagrany i momentami chciało się niektórym postaciom aż zayebać. Lubię to. 8/10

 

Film stoi one-linerami, ale ogląda się bardzo dobrze, dlaczego Sacha nie gra więcej takich ról? Świetny występ, no i Rylance, który jest już marką samą w sobie.

Odnośnik do komentarza

The Queen's Gambit :wub:

 

Juz przestalem wierzyc ze netflix jest w stanie zrobic serial wybitny. A jednak. Borze iglasty jakie to jest dobre. Fajna historia, piekne widoczki, pieknie zagrane i w koncu jakis swiezy temat. Co prawda jeszcze nie skonczylem ale bankowo do finalu temat utrzymaja bo od samego poczatku widac ze to kumaci ludzie sie za to wzieli. No i jeszcze polak rodak Dorocinski sie zalapal

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2020 o 09:25, schabek napisał:

The Queen's Gambit :wub:

 

Juz przestalem wierzyc ze netflix jest w stanie zrobic serial wybitny. A jednak. Borze iglasty jakie to jest dobre. Fajna historia, piekne widoczki, pieknie zagrane i w koncu jakis swiezy temat. Co prawda jeszcze nie skonczylem ale bankowo do finalu temat utrzymaja bo od samego poczatku widac ze to kumaci ludzie sie za to wzieli. No i jeszcze polak rodak Dorocinski sie zalapal

Ja na razie 2 odcinki i potwierdzam - jest petarda.

Odnośnik do komentarza

A ja skończyłem. Bardzo dobry serial. Nie wybitny wg mnie, ale oglądało się naprawdę super. W dwa dni pękła całość. 

Nie umiem grać w szachy ale odczuwałem emocje podczas meczy - to jest wyznacznik dobrego kunsztu filmowego. 

Zresztą szachiści pewnie dostaną orgazmu podczas oglądania bo konsultantem był m. in Kasparow i podobno wszystko jest tip top.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...