Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wczoraj Luckiest Girl Alive, który jest chyba teraz numerem 1 u nas. Tematyka ważna, bo łączy 2 duże społeczne problemy - traumę po masowych strzelaninach i traumę po gwałcie. Mila Kunis spoko, dawno jej nie widziałem, reszta aktorów to trochę zbieranina, niezbyt ciekawie. Całość to mocny średniak, ale ma lepsze momenty. Całkiem nieźle wypadają retrospekcje w czasie. Zakończenie za to marne, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Obserwator :obama: Oglądajcie to chore gówno, jak lubicie zabawianie się widzem i bohaterami, nie wiadomo co jest prawdą, a co nie. Jestem na 5 odcinku i klimat jest przepotężny. Dodatkowo historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Bobby Cannavale i Naomi Watts dostarczają.

Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, Rozi said:

Obserwator :obama: Oglądajcie to chore gówno, jak lubicie zabawianie się widzem i bohaterami, nie wiadomo co jest prawdą, a co nie. Jestem na 5 odcinku i klimat jest przepotężny. Dodatkowo historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Bobby Cannavale i Naomi Watts dostarczają.

Ryan Murphy w formie, kolejna świetna produkcja

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Il Brutto napisał:

Wczoraj skonczylem The Watcher i fajnie sie to ogladalo, calkiem dobry serial. Sytuacja miala miejsce w prawdziwym zyciu i ta w serialu byla podkoloryzowana bo w sumie prawdziwa historia za duzo roznych watkow nie miala. Jak na ta platforme ulepiona z gowna to i tak swietna produkcja.

 

Hmm... No generalnie oglądało się spoko, klimacik, aktorzy, cliffhangery, mylenie tropów. Ale finał mnie rozczarował 

Spoiler

W serialu nastawionym na zgadywanie kto jest Obserwatorem nie otrzymanie w finale żadnej odpowiedzi na to pytanie to trochę lipa. Zostawiono trochę poszlak, otwarto niektóre wątki i na tym koniec. No trochę to było słabe. 

Ale i tak się zgadzam, że jak na N to przyjemnie czas zleciał. No i ogromny plus, że nie zrobili z tego 12 odcinków, choć jakby to do 5 skrócić też by było ok. 

Odnośnik do komentarza

Finał nawiązywał to prawdziwej sprawy, a w tym gównie 

Spoiler

nie wiadomo co chcieli sami zasugerować, że Dean się zmienił w nowego Obserwatora? Od razu widać, że Towarzystwo odpowiada za te obserwacje, banda pojebów.

Ten serial ma tyle irracjonalnych zachowań, głupot, że czasami zahacza o pastisz.

Spoiler

Mamy tajemnicze tunele pod domem i ktoś po nich chodzi, oraz śpi? Chuj, zabarykaduję drzwi do nich, fajrant. Córka oskarża ojca o rasizm i co? I nic z tego nie wynika, nie traci pracy, nie ma kłopotów, nic. Ktoś kicha za kanapą, może to John Graff? Chuj z tym, zwyzywam babę i idę, elo. A szczytem głupoty była akcja z podwójnym morderstwem - rodzice nic nie wiedzieli? Nie zrobiono sekcji zwłok? No kurwa XDDD A i detektyw przyznająca się do wszystkiego też dobra, niech mnie chuj. Murphy, ty parówo.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2022 o 12:33, Rozi napisał:

Obserwator :obama: Oglądajcie to chore gówno, jak lubicie zabawianie się widzem i bohaterami, nie wiadomo co jest prawdą, a co nie. Jestem na 5 odcinku i klimat jest przepotężny. Dodatkowo historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Bobby Cannavale i Naomi Watts dostarczają.

Właśnie jestem po piątym odcinku. Chłonęliśmy z żoną jak pojebani. Fakt jednak, że kilka głupot się pojawia, ale gdzieś tam je akceptuję, bo mam poczucie że cały serial jest trochę przerysowany, więc i dystans większy. 

 

Siadło fajnie, jutro kończymy pozostałe dwa epki. 

 

Btw. Naomi Watts źle się postarzała... :sadkek:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, krupek napisał:

A Gang Zielonej Rękawiczki? Myślałem, że to będzie jakiś crap, ale oceny na poziomie 7,0, bardzo dużo pozytywnych opinii i fajna polska obsada, no może oprócz Mroczków.

 

No jak na polską produkcję jest zaskakująco mało czerstwe i nawet sprytnie i sprawnie zrealizowane. I nie wierzę, że to powiem, ale nawet Mroczki się po części rehabilitują. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...