Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem cale, nie podobala mi sie koncowka i biorac pod uwage to, ze niby ma sie ciagnac ten serial przez 3 sezony to jestem raczej sceptyczny. Za duzo zostalo powiedziane. Po 1 sezonie Dark bylo duzo niedomowien i pole do ciegniecia dalej jakiejs tajemnicy, tutaj wszystko podane wprost i pewnie bedzie przekombinowane.

 

Odnośnik do komentarza

Od 3 miesięcy miałem anulowaną subskrybcję. Karta była podpięta, bo nie mogłem jej usunąć, ale kasy nie pobierało.

Tydzień temu sam mi się Netflix odnowił, zauważyłem po przelewach na koncie bankowym.

Płatność kartą
Kwota operacji: 60.00 PLN
Data wykonania: 2022-11-11 00:00:00

 

Ta data wykonania o godzinie 00:00:00 nie wygląda podejrzanie? Jakby pobrało automatycznie? Jeszcze mój kumpel miał dostęp do konta, ale on nie używał tego od dawna na 100%.

Odnośnik do komentarza

1899 - siadło i to mocno. Panowie od Dark wciąż trzymają poziom, albo wynoszą go jeszcze wyżej. Gęsty klimat, pomieszanie z poplątaniem, dobry casting (nawet nasz Maciek się załapał), bardzo fajne efekty, no i ta końcówka... Bawiłem się wybornie przez te 8 odcinków i już nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Ciężko cokolwiek opowiedzieć, żeby nie zdradzić fabuły, która jest tutaj najważniejsza i trzyma ciągle w napięciu. Nie wiem skąd te negatywne recenzje, pewnie jakiś tępak nie ogarnął bo mu nikt nie wytłumaczył co się dzieje, jak to ma miejsce u hamburgerów.

Odnośnik do komentarza

Wednesday nawet fajne. Lepsze od Sabriny dla mnie. Nie podobał mi się wygląd głównego potworka. Jak przerośnięty 

Spoiler

Smeagol :dry:

Wątek kryminalny "standardowy" choć lepiej byłoby gdyby główna zła postać 

Spoiler

mściła się bezpośrednio na Addamsach, a nie całej szkole:unknown:

Aktorstwo dobre, a Ortegę mógłbym posadzić na krześle i podziwiać godzinami byle tylko patrzyła tym wkurwiony i pogardliwym spojrzeniem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj też dokończyłem Wednesday i odczucia mieszane.

Ortega zdecydowanie najjaś... znaczy najmroczniejszy punkt serialu i szkoda, że scenariuszowo nie dostała mocniejszych momentów. Cała reszta choć odstaje, to najgorzej nie wypada.

 

Tu zresztą tkwi główny problem. Starsi patrzą na to przez pryzmat Burtona, filmów (trójka to dno- dla jasności) i roli Ricci 30 lat temu. Spodziewali się pewnie więcej czarnego humoru i czegoś w stylu prób pozbycia się dziecka z dwójki.  Rzecz w tym, że to nowa Wednesday roku 2022- to nawet nie cała rodzinka. Nowsi widzowie podejdą bez wspomnień i sami zdecydują.

 

Cały wątek kryminalny w sumie daje radę i nawet wciąga, więc w 2 popołudnia można zaliczyć całość. I czekać na wyniki oglądalności oraz ewentualny drugi sezon- pewnie gdzieś za 2 lata. Bo potencjał jakby nie patrzeć jest.

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Wednesday, kurwa, jakie to jest dobre, czarny humor, akcje, no i ta główna aktorka Jenna Ortega zagrała zajebiście. Myślałem, że nie podoła prawdziwej Wednesday jakim była Christina Ricci, ale dała radę skubana. Polecam, bo wciąga niesamowicie, jak ktoś lubi klimat Burtona i Rodzinę Addamsów. Mega serial. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...