Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

 

8046180.3.jpg

 

 

Widzieliście Pewnego razu na krajowej jedynce? Polski serial, który jest dość skutecznie ukrywany na platformie. Nie rozumiem, dlaczego bo jest całkiem spoko. Czarna komedia, klimatyczna, ponoć mocno inspirowana The End of Fucking World. Zostały mi dwa odcinki, jeśli nie spierdolą finału, to daje dwie okejki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2022 o 12:46, Masorz napisał:

Wielka Woda- dobry serial, ale nic ponadto. Za dużo krzyczenia do widza, że 'hej patrz! To są lata 90te!'

 

7/10

 

Fabularnie nie rwie tyłka, ale jak dla mnie prawie cały walor tego serialu to  scenografia i sposób w jaki ją połączono z CGI, tworząc ostateczny efekt. Obczajcie na yt making-ofy, bo warto.

Odnośnik do komentarza

Glass Onion - kiedy część pierwsza podobała się bardzo i Craig zachwycił to tutaj nie mam zbyt wiele dobrego do napisania, żałuje seansu i nie rozumiem zachwytów. Końcówka to już totalnie... Może to mniej popularna opinia, ale musiałem z siebie to wydusić. 

5/10 

 

 

z29199028AMP,Glass-Onion--A-Knives-Out-M

 

Teraz, Banny napisał:

Glass Onion - kiedy część pierwsza podobała się bardzo i Craig zachwycił to tutaj nie mam zbyt wiele dobrego do napisania, żałuje seansu i nie rozumiem zachwytów. Końcówka to już totalnie... Może to mniej popularna opinia, ale musiałem z siebie to wydusić. 

5/10 

 

 

z29199028AMP,Glass-Onion--A-Knives-Out-M

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sep napisał:

I jak tam drugi sezon Alice in Borderland. Ktoś już skończył? Jest tak samo dobrze jak w pierwszym czy może lepiej?

Obejrzałem pierwszy i drugi  odcinek i  i dałem sobie spokój-jest gorzej.

Pierwszy sezon oglądałem z przyjemnością-był troszkę głupkowaty, ale miał masę ciekawych pomysłów-tutaj nie ma pomysłów.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Kymel napisał:

A jak dla mnie jest lepiej. Gry są lepsze niż w pierwszym sezonie. Król Pik kozak.

  Ukryj zawartość

Żadnego wyjaśnienia i zakończenia nie dostajemy. Na samym końcu jest pokazana karta Jokera i jeżeli Netflix nie anuluje serialu to czeka nas dalszy ciąg, bo jeszcze sporo mangi zostało do zekranizowania.

 

Podobno tylko krótki spin off został do zekranizowania. Główny wątek już się skończył.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy serial dziś wpadł na Netflixa z Gusem z breakign bad :)
„Kalejdoskop”, to serial luźno inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Opowiada historię Leo Papa (Giancarlo Esposito), inteligentnego złodzieja, który gromadzi niewielką grupę ludzi, aby dokonać ogromnego napadu - chce ukraść obligacje o wartości 70 miliardów dolarów z Manhattanu.

„Kalejdoskop” będzie składał się z ośmiu odcinków. Odcinki można oglądać w dowolnej kolejności. Jedynym haczykiem jest to, że odcinek ósmy musi być ostatnim oglądanym odcinkiem. Poza tym, bez względu na to, w jakiej kolejności widzowie oglądają serial, historia nadal będzie miała sens dzięki swojej nieliniowej strukturze.

Obejrzałem randomowo odcinek 'Fioletowy' i jest nieźle, zaciekawiło mnie na tyle żeby wylosować kolejność na następne :D (ostatni musi być odcinek 'Biały" jakby komuś się nie chciało sprawdzać )

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...