Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2023 o 12:26, Rtooj napisał:

Wczoraj włączyłem sobie dla relaksu anime Record of Lodoss i zaczęło się fajnie, pierwsze 10 minut i całkiem fajny wątek fabularny, nigdy nie grałem w gry i nie wiedziałem o czym to jest.

Zaczął się drugi odcinek, walka Thora z jakimś człowiekiem i nagle zaczęła mnie swędzieć głowa że coś jest nie tak. Chłopaki mają walczyć a zamiast tego 20 minut narrator opisuje ich siłę, historię, animacji zabrakło, tylko na tle ich wizerunków szaleje tło i pojawiają się napisy jak w jakieś reklamie. Kolejne 3 odcinki musiałem włączyć bo sądziłem że dojdzie do walki, w piątym odcinku zadali sobie po drugim ciosie, narrator był już w 7 niebie, widzowie płakali i leciały im smarki z nosów, i wtedy załapałem że oglądam Record of Ragnarok. Netflix jak zawsze mnie nie zawiódł.

 

 

Ragnarok jest zajebisty, ale 2 walki na sezon to przegięcie. 

Odnośnik do komentarza

te zmiany nie mogą być na poważnie tworzone przez poważnie myślących ludzi. to musi być jakiś wewnętrzny trolling na udupienie platformy, zaniżenie jej wartości czy po prostu maksymalne rozwalenie od środka. 

chociaż jak tak patrzę na to co i jak tworzą, na ich plan wydawniczy i decyzje odnośnie wielu produkcji to możliwe że do reszty wyłączyli hamulce i czekają aż się wykoleją. jak szaleć to szaleć.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to i tak jebać ten netflix, ja i tak płacę najdroższą wersję z tym kurwa 4k UHD czy tam chuj wie, co jeszcze. To jest 60 zł na miecha, ale nie wiem jak to będzie wyglądało po nowych planach. Udostępniam teściowej, swojej starej i mojej. To powiedziałem, se kupujcie same kurwy baby netflixy, bo jakieś nowe ograniczenia wchodzą, a że piździelce nie mieszkacie razem ze mną, to chuj mnie obchodzi wasz problem, dzień dzielenia i dobroci się skończył. Ogólnie zapowiada się chujowa polityka netflixa i tyle. Mnie i tak nie przeszkadzało, że dzieliłem im konta, teściowej, swojej starej matce i w ogóle, a teraz kurwa wymyślają te swoje chujnie te netflixy, jebać. 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Nowa komedia You People dobra, śmiechłem wiele razy Jest beka z murzynów i żydów, więc coś dla kogoś kto tęskni za starymi, dobrymi komediami. Fajna obsada, bo jest Hill, Murphy, czy Duchovny. Polecanko.

 

Ostatnio wleciało też kilka klasyków, więc nadrobiłem Identity z Liottą.

Niezły mindfuck, ale treściwe i dobrze się ogląda.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...