Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, krupek napisał:

Top Gun Maverick dziś dodali. Z ciekawości zobaczę, chociaż fanem pierwszej części nie jestem.

 

też nie ale obejrzałem parę dni temu zanim zdjęli z showtime. dobry film. sporo nawiązań do jedynki, na duży plus zdjęcia w powietrzu i taki ogólny vibe. dobrze się oglądało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Maverick, to tylko w kinie. Można co prawda w domu, ale to już nie będzie ten sam efekt. Też nie jestem jakimś psychofanem jedynki i nie czekałem/spodziewałem się kontynuacji, a byłem w kinie dwa razy, taki to blokbaster. Chyba najlepiej zarabiający film 2022, który wyciągnął ponad miliard $ i wcale się nie dziwię.

Odnośnik do komentarza

Mocno polecam, obecnie jestem na 5 odcinków, historia może nie jest jakaś wybitna, która zaskakuję wieloma zwrotami akcji, ale sceny walki, czy dialogi, która są bardzo dobrze napisane, trzymają przy serialu. Do tego twórcy pokazują niektóre obyczaje panujące w ówczesnej Japonii, co jest sporym plusem serialu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

IMG_9128.jpeg.ecdde7b64c3aef7c334c94efe447eb47.jpeg

Jaram się, ale ekranizacja czegoś takiego łatwa nie jest. To jakby brać się za Hyperiona. Trailer niby wstępnie stara się oddać książkę, ale już widzę że pokazują ponad pierwszy tom. Ciekawe czy anulują po pierwszym sezonie xd

 

Oj, czekam mocno, wiele sobie obiecuję. 

 

W ogóle jakby ktoś był ciekaw o co chodzi w "problemie 3 ciał" z czysto fizycznego punktu widzenia, to zajebisty artykuł na ten temat:

 

Problem trzech ciał – legendarna zagadka fizyki klasycznej (kwantowo.pl)

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2024 o 21:43, MichAelis napisał:

IMG_9128.jpeg.ecdde7b64c3aef7c334c94efe447eb47.jpeg

Jaram się, ale ekranizacja czegoś takiego łatwa nie jest. To jakby brać się za Hyperiona. Trailer niby wstępnie stara się oddać książkę, ale już widzę że pokazują ponad pierwszy tom. Ciekawe czy anulują po pierwszym sezonie xd

Akurat wleciał świeży zwiastun. No aż kusi by się zapoznać z książką.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Sep napisał:

Akurat wleciał świeży zwiastun. No aż kusi by się zapoznać z książką.

 

 

Wygląda to bardzo dobrze, ale wiadomo urywki jak narazie. No nie mogę dużo napisać, żeby nie pisać spoilerami (kurwa nie czytajcie jak nie chcecie sobie zepsuć czekania, ale to jego główny motyw więc pewnie w pierwszym odcinku to powiedzą)

Spoiler

ale widać tam że zrealizowali zagłady przechodzące przez planetę obcych

Nasuwa się pytanie czy serial pyknie, bo realizacja Ciemnego Lasu, czy Końca śmierci to kurwa nie wiem jak xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...