Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Arnold dostał fajny dokument. Przyjemnie mi się oglądało. Potem usłyszałem, że Sylvester też dostanie swój. No i dostał, ale to, co z tego wyszło jest mega rozczarowujące. Jakiś dziwny motyw przewodni nadziei, niespołnionych szans. Zamiast skupić się na karierze to więcej tutaj pyerdolenia o niczym. Mega rozczarowanie. 

 

Teraz poproszę coś o Van Dammie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.12.2023 o 18:02, Fanek napisał:

Zostaw świat za sobą

Zdecydowanie film weekendu, bardzo fajnie się zapowiada, cyber atak, obsada z wyższej, duży budżet

 

maxresdefault.jpg

 

https://www.imdb.com/title/tt12747748/

 

Bardzo ciekawy. Kameralny, stonowany, bardzo dobrze poprowadzony, niepokojąca muzyka i nienachalne detale, do tego kreatywne zdjęcia i fajni aktorzy. Bez jump scare'ów a wzbudza niepokój. Taki mocno współczesny horror/thriller, przy którym można się zadumać. Miłe zaskoczenie. 

  • Dzięki 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Też zacząłem oglądać w weekend i pomimo, że nienawidzę takiego stylu animacji, to dość szybko się przyzwyczaiłem. A może to po prostu zasługa wciągającej historii, bo fabuła naprawdę robi robotę, główna postać świetnie napisana. Jedyne do czego mógłbym się doczepić, to dziwny dobór kilku utworów muzycznych, totalnie niepasujących do klimatu całości.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Blue Eye Samurai zdecydowanie warty uwagi. Bardzo mi siada niespieszne tempo, przerywane żywiołowymi scenami akcji. Po pierwszym odcinku bałem się, że to będzie kolejny przykład woke-bulszitu Netflixa, ale po piątym epku aż mi głupio, bo twórcy zdecydowanie nie idą utartymi drogami. Czuję, że oglądam coś świeżego, a przy okazji bardzo wciągającego. I jeszcze ten zimowy klimacik, ach. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest, chociaż mimo wielu nietrafionych żartów (często bazujących właśnie na obecnej modzie) ja śmiechłem tu i ówdzie. Widać tutaj straszną netfliksowość pod wzlędami ideologii, ale mam radochę z wątku Anieli i Maćka, a Topę też się dobrze ogląda. Także jest na co wywracać oczami, ale jest się czym bawić.

Odnośnik do komentarza

Yu Yu Hakusho

 

Dobry scenariusz, niezłe dialogi, fajne walki. Króciutki, dla mnie za bardzo, przydałoby się więcej wątków i dłuższy rozwój bohaterów. Bardzo miło się oglądało wczoraj wieczorem i dziś rano, nawet kobieta wytrzymała do końca. 

 

Jest też anime z lat 90, po pierwszym odcinku stwierdzam, że dla bardzo wyrafinowanych koneserów.

Odnośnik do komentarza

1670 - o jeżu jakie to jest dobre! Polskie The Office o lata świetlne lepsze od polskiego The Office. To jest aż niewiarygodne jak doskonale przenieśli absurdalny humor amerykańskiego Biura w realia siedemnastowiecznej Polski. :D Po dwóch odcinkach jestem pod wielkim wrażeniem, do tego scenografia, kostiumy, zdjęcia, montaż... cudo! 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...