Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio wszystkie nowożytne mainline części Yakuzy w cyfrze.

 

0, Kiwami1 - wersja PS4

 

Kiwami 2, Y6 - PC Steam

image.png.5beb752e0f6a448bd227232a78670851.png

 

7 - PS5 - wersja z Plusa

 

Kolejność odkrywania Yakuz: 0 (ukończone i hype na serię w zenicie) -> 7 zaczęte, bo miałem na niej zakończyć tą przygodę, ale tak mi się spodobała seria, ż jednake przeskoczyłem na K1 :) -> potem planuje K2 -> Y6 -> na koniec sobie wrócę do 7, totalnie z dupy kolejność, ale tak to już bywa w życiu :D. 

 

Plus 7 jest taki, że właściwie fabularnie to powiązań daleko idących, przynajmniej na początku gry nie ma, więc historii sobie nie zaspoilerowałem :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

PeCetowe zakupy na konsoli.

 

Wait, what...?

 

Spontaniczne zakupy są najlepsze najgorsze...

 

2023021710253000_s.thumb.jpg.783d2a5d62525008948cb1f325eed09c.jpg

 

Mam awersję do Battle.netu/Blizzarda/Activision, przez co nijak miałem ochotę inwestować w wersje PC Diabolo, tym bardziej, że żadnym fanem nie jestem. Rozważałem zakup u Sony, ale koniec końców stwierdziłem, że będzie lepiej do pogrania w łóżku, nawet jeśli konsolka nie podoła przy większej zadymie.

 

W ogóle odpalam D2 a tam... opcje graficzne :D Kurcze, czy konsolowcy sobie poradzą z tak "skomplikowanymi" sprawami...? ;)

 

Spoiler

2023021710105200_s.thumb.jpg.8612a81f68b9504b89ce5e06c12fde05.jpg

 

Z tym Duke Nukem nie wiem, co mi odbiło... Ale tak się kończy myślenie "no bo tylko 8zł..."

Nie cierpię grać w multiplatformowe FPSy na padzie. W tym przypadku nie wiem, czy to ta niesławna wersja Gearbox, czy po prostu urok konsol, ale mam wrażenie, że Duke porusza się, jakby się ślizgał po lodzie. Także nie wiem, czy mi się wydaje, ale na domyślnym poziomie trudności wrogowie są jakoś bardziej wytrzymali, niż pamiętam. Ogólnie nie sądzę, żebym przechodził to na kąsoli w całości, ale może sobie po prostu od czasu do czas L.A. Meltdown przed snem zagram.

 

Assault Android Cactus+ już jakiś czas temu kupiłem, choć również mam go na PC. Bardzo polecam - uroczy i przyjemny twin-stick shooter.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ins napisał:

Nie trzeba zakładać nowego konta.

 

- kupujesz zdrapkę na 5$

- zmieniasz region w konsoli na USA

- doladowujesz konto zdrapką

- kupujesz grę na swoim głównym, polskim koncie

 

Gdzieś po drodze poprosi o dodanie adresu rozliczeniowego. Wpisujesz jakiś hotel z Alaski.

Gdzie zdrapkę kupiłeś?

Odnośnik do komentarza

Też kupiłem, dzięki Ins za pomoc.

 

Co ważne - gry nie będzie widać na naszym koncie pl, zawsze trzeba będzie zmieniać region na us żeby pojawiło się w posiadanych grach albo żeby pobrać ponownie. Grac oczywiście można normalnie na swoim koncie w PL.

Szkoda, że downpoura tez nie ma :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, XM. napisał:

Szkoda, że downpoura tez nie m

 

Chyba z rok temu przegapiłem bo coś robili i nagle kilka gier się pojawiło do kupienia, których normalnie nie ma w sklepiku, m.in. SH Downpour :/ Chyba przez kilka godzin można było zakupić. Nie usunęli nikomu więc tym bardziej szkoda okazji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...