Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, grzybiarz napisał:

to na PlayStation Store czy Steam? :)

na Steam :)

mam całą półeczkę gierek z Playstation Studios. Brakuje jeszcze Spidermana

2 minuty temu, messer88 napisał:

Klap roku! 

coś w tym jest, bo chyba ograłem więcej gierek od Playstation Studios niż np. Mendrek

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

BWaDUxm.jpg

Wspaniały Doom Eternal, zobaczymy jak huna na Słiczu. Diabeł Drugi - mogę grać swoim Hamerdinem 89 lv i gra się zaskakująco dobrze. :diablo::drag:
Wczoraj wpadł także kultowy Metal Slug (spora promocja, jakby ktoś pytał). No i wielbiony przeze mnie Darkest Dungeon.
Kolego @Amer. :hi: Wyczekując DD II jest ogrywane 4ty (po piątej PS, X Bąku i Vicie). Co za gra. :yahoo:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Sylvan Wielki napisał:

Co za gra. :yahoo:

No u mnie to... gra życia (prawdopodobnie). A już bankowo jedna z dosłownie kilku, o których zawsze wypowiadam się bardzo dobrze. Też mnie korci strasznie by wreszcie zabrać się za DD2. jednak uparłem się, że nie ruszam jej dopóki nie wyjdzie z fazy wczesnego dostępu. Ale raz na jakiś czas odpalam sobie jakieś wideo z rozgrywki, głęboko wzdycham i cierpliwie czekam. Wiem, że gdy już się do niej dorwę to będzie podobnie jak w przypadku oryginału - siedziałem przy konsoli praktycznie non stop przez bite dwa tygodnie. Akurat miałem urlop, żona chciała się gdzieś ruszyć, jednak z mojej strony było tylko "nie teraz, jeszcze chwila, właśnie kokszę się na bossa, może jutro gdzieś ruszymy, a najlepiej wcale...". Do dziś śmiejemy się na wspomnienie tamtego urlopu, mówiąc że spędziliśmy go w lochach.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No właśnie stamtąd znika, a nigdzie indziej nie da się kupić. Znika też sporo innych gier ale te co mnie interesują już mam dawno zakupione.

 

Jak ktoś nie ma przykładowo Jet Set Radio, Daytona USA, Orange Box lub właśnie Left 4 Dead to niech lepiej się nie ociąga z zakupem. Te gry są dostępne tylko na starym Marketplace.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Można przez 360tkę jak najbardziej, ale jak ktoś nie ma tej konsoli to korzysta z linka do starego sklepiku:

 

https://marketplace.xbox.com/pl-pl/

 

Cytat

List of games that will be removed from the xbox 360 marketplace and aren`t available to digitally purchase as backwards compatible games, as native versions or as remasters on xbox one and xbox series x/s:

 

Blood of the Werewolf

Counter-Strike: GO

DAYTONA USA

Defense Grid

Final Fight: DblImpact (Available in Capcom Beat 'Em Up Bundle)

Iron Brigade

Jeremy McGrath's Offroad

Jet Set Radio

Left 4 Dead

Left 4 Dead 2

Mutant Blobs Attack

Prince of Persia (2008)

R.U.S.E.

Sega Vintage Collection: Alex Kidd & Co.

Skate 2

Spelunky

The Orange Box

 

Edytowane przez Ins
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Czekałem na tę grę, odkąd przeczytałem Insygnia Śmierci w 2008 roku. Wychodziło dużo tytułów w świecie Harry'ego Pottera, ale to chyba ten jedyny będzie spełnieniem odwiecznych moich marzeń:

 

Screenshot_2023-02-07-17-07-39-210_com.scee.psxandroid-edit.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...