Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam zakupy. Chciałem mieć wszystkie Residenty z głównej linii, a akurat trafiły się promocje. Na Switcha wziąłem 5 i 6, miałem już 0, 1 i 4. Na PS5 2, 3, 7 i 8. Brakuje mi remake 4, ale nie spieszy mi się. Będę sobie grał po kolei i zanim dojdę do 4 może coś spadnie z ceny. Do tego wpadł Ratchet w promocji. Myślałem, że sobie zbuduję kolekcję pudełek, ale drażniły mnie i one i płyty. Zdecydowanie wolę cyfrę

IMG_2216.png

IMG_2219.png

IMG_2218.png

IMG_2217.png

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Można dyskutować "cyfra vs pudło", ale cyfra na PC mimo wszystko broni się cenami.

 

Inna sprawa, że to już jest choroba, tj. kupowanie na zapas, bądź z sentymentu, bo nie mam pojęcia, czy/kiedy w to zagram.

 

image.png.089731483d8aec1164bb4673f2eebdb8.png

image.png.0c538c186e22f03bfaef3f62b7f855f5.png

image.png.90b9883e5f4bc406068a5c4dba04842b.png

image.png.18eb9376edede39d412a6805b290893b.png

 

 

A tymczasem na Switchu w tej samej cenie co wszystkie powyższe gry EA kupiłem w promocji raptem jedno małe DLC... :reggie: :frog:

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

kPRTm0y.jpg

Klimatyczny, śliczny, bardzo dobry indyk. Polecam miłośnikom rogali. :diablo:

4amVy0Q.jpg

Pięknie ta gra wygląda. Gram i bardzo sobie chwalę, rekomenduje przy tym.

DusTBzg.jpg

Nieco klasyki. Jedna z moich ukochanych gier na PSXa. :psclassic:

wN9i33N.jpg

Legenda. Całkiem nieźle idzie mi w mordobicia, ale SSF2T jest tak piekielnie ciężkie... :devil:

fx2fKZ4.jpg
DDFrD5A.jpg

Przedstawiać nie trzeba. Okolice 8 zł sztuka. :woot: Czyli więcej (znacznie więcej), niż za łebka należało wydać na żetony, by je na automatach przejść.
Znakomicie się w nie gra na Słiczu. Z przyjemnością za te kilka(naście) zł przytuliłbym takie Night Slashers oraz Kadilaki i Dinozaury. :fsg:

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...