Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko robię zakupy na GOG, ale jak już robię... :wub:

 

2.thumb.jpg.b600de76ac8bf20c3216bfcb8190be96.jpg

 

 

 

Elite Force 1 i 2 na pierwszy ogień do przejścia po raz setny (po kilkunastoletniej przerwie), jak tylko skończę pierwszą Armadę.

 

 

Przy okazji też wspomnę, że za raptem 3,50zł jest Homeworld Cataclysm Emergence w promocji - https://www.gog.com/game/homeworld_emergence. Moja ulubiona odsłona serii.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki kuponom jakie dostałem na kilka starych i nieużywanych kont z Allegro kupiłem sobie zdrapki do polskiego sklepiku po taniości.

 

20221125_182027.thumb.jpg.0a35b66404349cd72928f567597531f8.jpg

 

20221124_203434.thumb.jpg.5d649395d3a7377a3598ff250c78b705.jpg

 

Za obie gierki wyszło mi 102 zł :)

 

Z chęcią ogram obie gierki w 60 fpsach na konsoli.

 

PS. Ktoś mi wytłumaczy czemu sklepik dostaje szału pizdy i czasem mam po polsku, czasem po angielsku i dość często pomieszane języki?

Odnośnik do komentarza

#VitaNotDead

 

1.thumb.jpg.6397a2aacded727fb27260c170300e5f.jpg

 

Standardowo "kiedyś zagram" zaraz obok "a miałem już nic nie kupować". Ale Vitę oraz Vita TV lubię, a w niepewnych czasach dystrybucji cyfrowej oraz drożejących gier pudełkowych uznałem, że nie ma co zwlekać. Bo znowu potem bym żałował, że jakąś grę usunęli, albo cały sklep zamkną, zanim zdążę zakupić. No to zrobiłem sobie wczesny prezent świąteczny.

 

Undertale przeszedłem na PC, ale w tym przypadku jest to cross-buy z PS4, zaś gra ma achievementy. To uznałem, że sobie odświeżę na Vicie i może spróbuję innego podejścia tym razem.

 

Oreshika bardzo mnie zaintrygowało, szczególnie, że wiele materiałów poświęconych PSV grę poleca i chwali. Dostępna u nas tylko w dystrybucji cyfrowej, więc tym bardziej uznałem, że nie ma co czekać, aż całkiem zniknie.

 

Army Corps of Hell w sumie z ciekawości, bo drogie nie było, Vita Exclusive, a może być dobre na szybką partyjkę przed snem.

 

MGS Portable Ops trochę na siłę, ale nie mam oryginału w pudełku na PSP, a przy obecnych relacjach Kojima-Konami nie ma najmniejszych szans na port, więc uznałem, że dokupię. Tym bardziej, że na PSV można będzie się wspomóc trochę drugim analogiem, co może uczyni grę choćby odrobinę przystępniejszą niż na PSP.

 

W sumie jest jeszcze trochę exów na Vitunię, które bym sprawdził, ale niestety ceny tylko rosną, promocji cyfrowych już nie będzie, a mnie AŻ tak nie zależy, żeby majątek wydawać. Może jeszcze się trafią okazje, a jak nie, to trudno.

 

 

Miałem jeszcze kupić Silent Hill z PS1, ale stwierdziłem, że przenośnie w to grać nie będę, a oryginał mam na płycie, więc prędzej się zagra na PS3 albo emulatorze.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

PSN
Fist of the North Star: Lost Paradise (Pełne wersje gier) - 23,70 zł
Cuphead - The Delicious Last Course (Dodatek) - 36 zł

 


To pierwsze zawsze chciałem obadać, bo to w końcu re-skin Yakuzy + Omae wa mō shindeiru :gigabeta:  a jakoś specjalnie nie kwapiło się z pojawieniem w katalogu PS+.
Drugie wiadomo, trzeba nagrodzić ekipę za morderczą pracę przy rysowaniu poklatkowym, chociaż pewnie zagram w to za rok jak skończę podstawkę.

 

IMG_20221220_180814.thumb.jpg.06e134ac7798d5b4ae5c7f3cdaa4bfd5.jpg

 

IMG_20221220_180837.thumb.jpg.c96a85fd474660694a910bb22a06acd2.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...