Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Piłki nie lubię, fanem Tsubasy nie jestem (choć oglądało się te półgodzinne bieganie przez ćwierć boiska za młodu), a gierkę mimo wszystko wolałbym na cywilizowanej platformie do gier obsługującej 60fps, ale kurcze za niecałe 8zł plus rabat z punktów szkoda było nie wziąć. Do "niegrania". ;)

 

Choć wrzucam bardziej jako info, że taka podejrzanie dobra oferta jest w tej chwili aktywna.

 

1.thumb.jpg.1547d16b5e8e51071409b73fce7946ae.jpg

 

A Nintendo takie "dobre" nawet screena nie pozwala zrobić. Ach, te współczesne sprzęty... Robią specjalne przyciski, które i tak nie działają... ;) (Tak, Sony też nie jest bez winy w tej kwestii).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

@drozdu7  Steam jest prawie pod każdym względem lepszy ale preferuję gog galaxy bo służy mi jako hub do wszystkich innych sklepów. Nie ma DRM więc nigdy nie miałem dziwnych problemów z grami. Jeśli gra debiutuje na premierę na gogu i steam zawsze biorę na gog. Do tego sporo gier ma bonusy, jak ścieżki dźwiękowe, tapety, filmy z produkcji, artbooki czy inne pierdoły. No i fajnym bajerem jest ,że każda gra debiutująca na gog musi mieć możliwość pobrania instalatora offline. Czyli cyfrowa dystrybucja w idealnym wydaniu dla mnie. 

 

GoG jest z tyłu jeśli chodzi o funkcje społecznościowe no i nie wszystkie gry na nim debiutują na premierę przez to ,że nie można stosować DRM. 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2022 o 10:38, drozdu7 napisał:

@Ukukuki widzę że cały czas robisz zakupy na tym Gogu. Wogóle nie siedzę pctach, ale czy to jest lepsza platforma od takiego Steama?

Czy tylko ze względu na cenę tam bierzesz

 

Ukukuki napisał już wszystko na temat, ale ja też dodatkowo polecę korzystanie z gog.com. Świetny sklep, zero problemów z uruchomieniem gier, wszystko działa jak trzeba.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...